کارتینگ رامسر

کارتینگ رامسر یکی از تفریحات بسیار هیجان انگیز و جوان پسند شهر رامسر است. با هم نگاهی به ویژگی های این پیست می اندازیم.

کارتینگ رامسر

رامسر را عروس شهرهای ایران می نامند. این نامگذاری به خاطر طبیعت بکر و فوق العاده این شهر بوده که هم سواحلی بی نظیر داشته و هم نواحی جنگلی و کوهستانی آن ببی همتا و دل انگیز هستند. همچنین آب و هوای ییلاقی این شهر به ویژه در تعطیلات تابستان باعث شده که سیل توریست ها همواره راهی این شهر شوند. بسیاری از این مسافران جوان و پرانرژی بوده و دوست دارند در کنار لذت از آرامش و زیبایی طبیعت این شهر، تفریحاتی هیجان انگیز و پرنشاط را نیز تجربه کنند. مجموعه تفریحی تله کابین رامسر در پنج کیلومتری این شهر، برای پاسخگویی به این نیاز ساخته شده. یکی از تفریحات این مجموعه دیدنی، پیست کارتینگ رامسر است.

ویژگی های کارتینگ رامسر

سایت کوهپایه ای تله کابین رامسر، یکی از مجهزترین و با امکانات ترین پیست های کارتینگ استان های شمالی را در خود جای داده. کارتینگ رامسر با مدرن ترین تجهیرات و همچنین مهندسی دقیق و متناسب با استاندارهای جهانی ایجاد شده. این پیست محوطه ای با طول 600 متر و عرض 8 متر داشته و فضایی مناسب و بزرگ برای تجربه ی ماشین سواری جوانان و علاقمندان فراهم می کند. علاوه بر اینها، در این پیست، از بهترین نوع کارت های بیرل در مدل های 2014 و 2016 ساخت کشور ایتالیا استفاده شده و در آن سیستم ثبت زمان به کار رفته که باعث می شود دنبال کنندگان حرفه ای کارتینگ بتوانند تجربه کاراتری از ماشین رانی داشته باشند.

عکس پیست کارتینگ رامسر، نشان می دهد که تا چه اندازه این پیست به استانداردهای مناسب این نوع اماکن تفریحی نزدیک است. همچنین برای اینکه اعضای باشگاه کارتینگ و استفاده کنندگان از آن، بتوانند در فضایی دلپذیر استراحت کرده و تماشاچیان نیز مسابقات آنها را تماشا کنند، کافی شاپی در کنار محوطه کارتینگ ایجاد شده که در آن انواع فست فود و منوی کافی شاپی و همچنین نوشابه های انرژی زا سرو می شود. برای استفاده از کارتینگ نیازی نیست شما راننده حرفه ای کارتینگ بوده و یا حتی گواهینامه رانندگی داشته باشید. با اندکی آموزش اولیه حتی نوجوانان نیز می توانند کارتینگ را در امنیت و بدون خطر تجربه کنند.

کارتینگ رامسر چگونه جاییست

استفاده از خدمات کارتینگ برای خانم ها و آقایان به صورت همزمان و مختلط ممکن بوده و همه افراد بالای 16 سال و با وزن کمتر از 95 کیلوگرم، به شرطی که مشکل جسمی خیلی ویژه ای نداشته باشند، می توانند کارتینگ سواری کنند. عرض این پیست برای مسابقات 4 نفره شما مناسب می باشد و ماشین هایی که برای سواری در این پیست مورد استفاده قرار می گیرند، از کشورهای اروپایی وارد شده و مدرن و به روز هستند. قیمت کارتینگ رامسر، با تغییرات اقتصادی کشور متغیر بوده اما تا تقریباً یک سال و نیم پیش در سال 98 هزینه استفاده هر نفر از ماشین های پیست، پنجاه هزار تومان برای شش دقیقه بوده.

عکس کارتینگ رامسر

این کارتینگ از ساعت ده و نیم صبح تا ده و نیم شب باز می باشد. با این حال قبل از رفتن به این کارتینگ در تماس با تلفن کارتینگ رامسر به شماره 09138339013 از باز بودن آن اطمینان حاصل کنید. در کنار اینها می توانید از دیگر تفریحات این منطقه مانند شهربازی در 180 متری کارتینگ، زیپ لاین در 200 متری و تفریحات آبی در 370 متری این کارتینگ بازدید نمایید. علاوه بر اینها استفاده از خدمات تله کابین بی نظیر و زیبای رامسر نیز می تواند بهترین تجربه شما در کنار استفاده از کارتینگ باشد.

کارتینگ در واقع نام پیست و مسیری است که ساختار ویژه ای داشته و ماشین های کارت در آن به حرکت در می آید. این کارت ها، در ظاهر بسیار کوچک و آسیب پذیر به نظر می آیند اما در واقع بسیار امن بوده و کنترل آنها راحت است و هرگز واژگون نمی شوند. کمربند و کلاه ایمنی هم که در حین کارتینگ پوشیده می شود، کاملاً شما را در تجربه ای امن قرار می دهد. از این رو بسیاری از خطرات و محدودیت های یک سواری واقعی جاده ای و خیابانی در اینجا برای شما وجود ندارد و همین باعث می شود شما بتوانید با خیالی آسوده، رؤیاهای سواری خود را در پیست کارتینگ رامسر تجربه کنید.

کارتینگ رامسر کجاست

کارتینگ رامسر به عنوان یکی از تفریحی ترین جاذبه های این شهر در مجموعه تفریحی تله کابین رامسر قرار گرفته. برای رسیدن به این مجموعه باید به رامسر بروید. سپس به طرف رودسر حرکت نموده و در کیلومتر پنج جاده رامسر به رودسر پس از دیدن تابلوی تله کابین رامسر، وارد این مجموعه شوید. از تهران تا تله کابین رامسر، 284 کیلومتر راه بوده که در 5 ساعت و 16 دقیقه پیموده می شود. این مسیر و زمان برای مشهد به ترتیب 986 کیلومتر و 12 ساعت و 27 دقیقه و برای شهر اصفهان 724 کیلومتر و 8 ساعت و 55 دقیقه خواهد بود. برای اینکه از همه چیز درباره رامسر باخبر شوید، سری به صفحه ایرانگردی وبسایت ما بزنید.

رزرو اقامتگاه در رامسر

همه مسافران شمال حداقل برای یک بار هم که شده، سفری به رامسر زیبا داشته و در انواع ویلاهای ساحلی، جنگلی، سوئیت، خانه روستایی و یا آپارتمان های این شهر چند روزی را اقامت داشته اند. تجربه نشان داده که اغلب افراد، از میان همه گزینه های اقامتی این شهر، اجاره ویلا رامسر را ترجیح می دهند. چرا که تنوع ویلاهای این شهر زیاد بوده و می توان با هر بودجه ای، ویلای مناسب و با امکاناتی در این شهر و سواحل و جنگل هایش پیدا نمود. در این مسیر وبسایت لوکس ویلا همیشه همراه شماست تا بتوانید بهترین ها را در سفر به رامسر و تجربه دیدنی های آن از جمله کارتینگ رامسر انتخاب کنید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید