پیست کارتینک نمک آبرود

پیست کارتینگ نمک آبرود یکی از تفریحات بسیار مهیج برای گردشگران می باشد

همه چیز درباره کارتینگ نمک آبرود

بازی کارتینگ یک بازی تفریحی، ورزشی بوده که جنبه آموزشی نیز دارد. مدت بازی کارتینک 6 دقیقه بوده که دلیل آن مصرف انرژی و سوزاندن کالری مثل هر ورزش دیگری است تا باعث خستگی شدید در افراد نشود. ساعت کاری پیست کارتینک نمک آبرود از 10 صبح الی 20 در روزهای غیر بارانی می باشد.

قیمت بلیط کارتینگ نمک آبرود برای بزرگسالان 25 هزار تومان و برای نوجوانان 20 هزار تومان می باشد.این مبالغ شامل تخفیف 30درصدی، برای گروه های بالای 15 نفر در ایام غیر تعطیلی و پیک و تخفیف 50درصدی برای گروه های دانش آموزی بالای 15 نفر می باشد.

پیست کارتینگ نمک آبرود کجاست؟

پیست کارتینک نمک آبرود یکی از جاذبه های دیدنی نمک آبرود در کیلومتر 12 غرب جاده چالوس با 650 هکتار وسعت یکی از پر طرفدارترین مقاصد سفر، برای گردشگران به حساب می آید. آب و هوا و مناظر طبیعی همچنین امکانات توریستی این شهرک، از جمله وجود مرتفع ترين تله کابین کشور در نمک آبرود، باعث محبوبیت و معروفیت این شهر در چشم مسافران گردیده. از دیگر امکانات تفریحی این مجموعه می توان به زمين تنيس، پیست اسكيت و دوچرخه سواری، شهربازی در مركز تفريحی ساحلی، موتور چهار چرخ، زیپ لاین، پرواز با هواپيمای دو نفره، پینت بال و... اشاره کرد. فاصله تهران تا نمک آبرود حدودا 211 کیلومتر می باشد که طی کردن آن تقریبا چهار ساعت زمان خواهد برد. البته پس از افتتاح بخشی از اتوبان تهران شمال، زمان طی کردن این مسیر به سه ساعت و نیم کاهش پیدا کرده است.

آدرس پیست کارتینگ نمک آبرود: استان مازندران- چالوس - كيلومتر ۱۲ جاده چالوس تنكابن- خیابان کاج

شماره تماس پیست کارتینگ : 01152186889

پیست کارتینک نمک آبرود

ویژگی های پیست کارتینگ نمک آبرود

یکی از ویژگی های پیست کارتینگ نمک موقعیت قرارگیری آن در قسمت پایینی مجموعه توریستی و تفریحی نمک آبرود است که باعث می شود برای دسترسی، نیازی به سوار شدن به تله کابین نباشد. ویژگی دیگر، 2 بخشی بودن آن می باشد. یک بخش متعلق به فراد بالای 15 سال و حداقل 140 سانت قد، به طول 600 متر، با ظرفیت 10 عدد ماشین می باشد که حداکثر سرعت مجاز در این بخش 80 کیلومتر برساعت است. بخش دوم یا پیست نوجوانان به طول 200 متر برای افراد بالا 8 سال و حداقل 130 سانت قد با ظرفیت 5 ماشین و حداکثر سرعت مجاز 40 کیلومتر بر ساعت، است. پیست کارتینگ نمک آبرود دارای تمام تاییدیه ها و استاندارهای لازم می باشد. پس اگر تا به حال به کارتینگ نرفته اید جای نگرانی نیست، مجموعه توریستی نمک آبرود با رعایت تمام پرتوکل های ایمنی سازی با فیلم آموزشی 4 دقیقه ای که در اختیار شما قرار می دهد این مشکل را برای شما مرتفع می سازد. لازم است بدانید، اگر نیاز به یک میان وعده در فضایی آرام برای استراحت پیدا کردید، کافه کارتینگ نمک آّرود آماده پذیرایی و ارائه خدمات به شما می باشد.

پیست کارتینک نمک آبرود

چه افرادی مجاز به استفاده از پیست کارتینگ نمک آبرود نیستند

افرادی که به هر دلیلی از سلامت کامل جسمی یا اعصاب برخوردار نیستند مجاز به استفاده از کارتینگ نمی باشند.

افرادی که به تازگی جراحی داشتند،کسانی که دچار مشکلات ستون فقرات مثل دیسک کمر و گردن هستند و یا دچار ناراحتی یا نارسای قلبی می باشند مجاز به استفاده از کارتینگ نمی باشند. همچنین خانم های باردار و افرادی که لباس بادگیر مانند به تن دارند (برای حل این مشکل لباس و کفش مناسب برای استفاده خانم ها دراختیار قرار می گیرد) نیز از لذت بازی در پیست کارتینگ نمک آّرود محروم خواهند ماند.

پیست کارتینک نمک آبرود

تقویم تعطیلات مجموعه تفریحی توریستی نمک آبرود

شهادت حضرت علی(ع)

شهادت حضرت فاطمه (س)

تاسوعا و عاشورا حسینی

اربعین حسینی

رحلت پیامبر اکرم (ص)

سیزدهم فرودین ماه ( روز طبیعت)

رزرو آپارتمان روزانه در شهرک نمک آبرود

ممکن است سفر به شهرک توریستی نمک آبرود همان چیزی باشد که روحتان در این روزها به آن احتیاج دارد. گشت زنی در فضایی مملو از آرامش و زیبایی های چشم نواز در کنار انواع تفریحات مهیج باعث تخلیه استرس های حاصل از زندگی شهر نشینی و جایگزین شدن آن با انرژی طبیعت خواهد شد. به همین منظورمی توانید با اجاره آپارتمان مبله در نمک آبرود باتوجه به بودجه مورد نظرتان به کمک مشاوران مجرب، یک سفر خاطره انگیز را برای خود رقم بزنید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید