شهر رینه

رینه شهری کوچک با پستی و بلندی، دشت و دامون‌های زیبا و دیدنی است که هر گردشگری را به سمت خود می کشاند

دیدنی های جذاب شهر رینه

برای سفر وگردشگری ایران باید روزها، هفته‌ها و شاید سال‌ها وقت گذاشت تا شاید بتوان بخشی از طبیعت‌زیبا و بی‌مرز ایران را دید و شناخت. دشت‌های سرسبز و پر از گل، کوه‌های بلند با دامنه‌هایی با طبیعت وحشی و جذاب، چشمه‌ها، رودخانه‌ها و دریاچه‌هایی که صدای آب را برای آرامش به ارمغان می آورند، انواع درخت‌ها که هرکدام با چوب، برگ و میوه‌ای متفاوت هستند و حتی خاک‌هایی که در هر کجای ایران متفاوت از منطقه‌ دیگر است. در هر روستا پر از مناظر دیدنی است و می‌توان با استراحت چند روزه در سوئیت، ویلا و یا کلبه‌های روستایی خاص هر منطقه که اجاره کردیم، مملو از انرژی شویم و برای ادامه زندگی شهری با سختی‌ها و مشغله‌های شهر آماده شویم.

طبیعت شهر رینه

یکی از هزاران شهر و روستاهای دماوند، شهر رینه است. شهری کوچک با پستی و بلندی، دشت و دامون‌های زیبا و دیدنی. دشت شقایق که در دامنه‌های دماوند قرار دارد، دشت گل‌های وحشی است که در فصل بهار و تابستان در زیباترین حالت طبیعی خود هستند و زمان مناسبی برای جذب توریست است. دشتی بزرگ و زیبا و سرسبز که منظره‌ای دیدنی که روبه کوه‌های البرز و دماوند می‌باشد. دشت شقایق دماوند در آغاز فصل بهار شکوفا می‌شود. گل‌های سرخ شقایق در دشت‌های دامنه ‌با منظره‌ای از دماوند، توجه بسیاری از افراد طبیعت‌ دوست را به خود جلب می کند.شهر رینه با چشمه‌های آب گرم خود شناخته می‌شود و بیشتر مسافران به هوای استفاده از خواص درمانی آب گرم چشمه‌ها راهی رینه می‌شوند.

بناهای تاریخی شهر رینه

یک پل قدیمی و غار در ابتدای شهر رینه قرار دارد، پلمون از پل‌های قدیمی در زمان خودش می باشد.غار دست‌کند "پلمون" یا "بلمون غار" در استان مازندران، در ۱۲۱ کیلومتری شمال شرقی تهران، و بین دو روستای پلور و گزنک و ابتدای دو راهی هراز به رینه قرار گرفته ‌است. غار دست کنده پلمون از شاهکارهای معماری سرزمین ما در دوره‌های گذشته ‌است که تا کنون به خوبی از‌آن حفظ و نگهداری شده‌است. وجود اتاق خواب‌ها، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، مخازن و مسیر جریان آب نشان می‌دهد که این مکان برای زندگی دراز مدت ساخته‌اند.

اجاره ویلا و سوئیت در رینه

خانه‌های شهر رینه استخرهای آب گرم دارند. برای استفاده از آب گرم می‌توان آپارتمان، سوئیت، ویلا و اتاق اجاره کرد و از استخر آب گوگردی با 60 درجه سانتیگراد حرارت استفاده‌کرد. اجاره ویلا نوساز دو‌خوابه، با استخر و جکوزی با قیمتی مناسب در وب سایت لوکس ویلا برای تمامی طبیعت‌گردان و توریست‌ها وجود دارد.

آلبوم تصاویر شهر رینه

طبیعت شهر رینه
طبیعت شهر رینه
طبیعت شهر رینه
شهر رینه

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید