آبشار آب پری

در منطقه ی آبشار آب پری درختان با فاصله کمی از یکدیگر قرار گرفته اند و بیشتر مناطق بکر و دست نخورده باقی مانده

آبشار آب پری

آبشار آب پری کجاست؟ دوست دارید تجربه‌ای لذتبخش از طبیعتگردی در دل جنگل و دیدن یک آبشار زیبا را تجربه کنید؟ این بار در لوکس ویلا، کوله بار خود را بسته‌ایم و دل به جنگل‌های شمالی ایران زده‌ایم تا از آبشاری دیدنی بازدید کنیم. در این سفر همراه ما باشید.

درباره آبشار آب پری

در منطقه آب پری ، آبشاری به همین نام قرار گرفته است .در این منطقه درختان با فاصله کمی از یکدیگر قرار گرفته اند و بیشتر مناطق بکر و دست نخورده باقی مانده . آبشار آب پری در کنار جاده قرار دارد .

این آبشار، شباهت چندانی به آبشار ندارد، زیرا قسمتی از سنگ‌های کوه در اثر رانش زمین در شیب تند کوه جمع شده‌اند و آب از لابه‌ لای این سنگ‌ ها در جریان است. با این حال گردشگران بسیاری در روزهای تعطیل و تعطیلات آخر هفته این منطقه را برای گردش انتخاب می کنند. اختلاف درجه حرارت این ناحیه با هوای شهر رویان تقریبا ده درجه سانتیگراد است و نیز درختان جنگلی در مناطق کم ارتفاع‌ تر و درختان کاج در نقاط بلندتر دیده می‌شوند.

طبیعت بکر آبشار آب پری

هر چه در این منطقه در جاده به سوی بالاتر برویم، مناظر زیباتر، هوا خنک‌ تر، تعداد ماشین‌ها کم‌تر و شمار منظره‌های بکر بیشتر می‌شود و سکوت مطلق حکم‌فرماست و اگر چند دقیقه با دقت گوش دهیم میتوانیم صدای واقعی جنگل را بشنویم. انتهای این جاده جنگلی - کوهستانی به کجور ختم می شود. که از طریق کجور نیز دسترسی بهکندلوس، دوآب و مرزن آباد فراهم می باشد. در طول مسیر همچنین یک خروجی برای اتصال بهیوش (زادگاه نیما یوشیج) و بلده وجود دارد. اما پیش از اینها پارک جنگلی رویان و آبشار آب پری قرار گرفته اند.

آبشار آب پری کجاست؟

آبشار آب پری

اگر از چالوس، تقریبا ۵۰ کیلومتر به سمت شرق برویم، پس از گذر از نوشهر و پارک جنگلی «سی‌سنگان» به شهری به نام «رویان» می‌رسیم که نام قدیمی‌اش «علمده» بوده است. منطقه‌ای گردشگرپذیر و خوش آب و هوا که در استان مازندران و در فاصله ۵ کیلومتری شهر نور، نزدیک شهر رویان واقع‌ شده است. این شهر به دلیل بازار فصلی بزرگش همیشه شلوغ است. در سمت مقابل بازار، پارچه‌ی کوچکی نصب‌شده که روی آن نوشته‌ شده: «آب‌پری رویان»

اجاره ویلا در نزدیکی آبشار آب پری

اگر مسافر شهرهای شمالی کشور مانند چالوس ، نمک آبرود ، رامسر، کلاردشت ، متل قو و... هستید حتما یک روز سفر خود را برای بازدید از منطقه زیبای آبشار آب پری خالی کنید. همچنین نگران محل اقامت خود نیز نباشید . گروه تخصصی اجاره ویلا و اقامتگاه لوکس ویلا ، به شما کمک می کند محل اقامت و ویلای مورد نظر خود را به راحتی رزرو کنید و اقامت خوب و راحتی داشته باشید. گروه لوکس ویلا با دارا بودن ویلاهای یک خوابه ، دو خوابه ، ویلای استخردار ، ویلای دوبلکس به همراه میز بیلیارد و فوتبال دستی آرامش و آسایش سفر شما را تضمین می کند .کافیست ویلای مورد نظر خود را از سایت رزرو نمایید و یا با مشاوران و متخصصان ما در حوزه اجاره ویلا و سوییت و همچنین طبیعتگردی ، تماس حاصل فرمایید .

نگران محل اقامت خود نیز نباشید. گروه لوکس ویلا ، گروه تخصصی اجاره ویلا و سوییت در سراسر کشور در شهر نور و نزدیکی این روستا ، ویلاهای مناسب و راحتی را در اختیار شما میگذارد و راحتی شما را تضمین می کند. ویلاهای یک خوابه ، دوخوابه ، ویلاهای دوبلکس و ویلاهای استخردار با تمام امکانات تفریحی مانند میز بیلیارد و فوتبال دستی ، هم اکنون در اختیار شماست.کافیست ویلای مورد نظر خود را از سایت لوکس ویلا انتخاب کنید و با مشاوران و متخصصان ما تماس بگیرید .

آلبوم تصاویر آبشار آب پری

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید