اجاره ویلا و سوئیت در آمل

اجاره ویلا در آمل

اگر به دنبال منطقه ای جذاب و سرسبز برای طبیعت گردی و ثبت بهترین خاطرات سفر هستید، آمل می تواند یکی از بهترین مقاصد گردشگری در شرق استان مازندران باشد. آمل یکی از محبوب ترین و توریستی ترین شهرهای شرق مازندران بوده و به لطف آن، یکی از چالش های بزرگ گردشگران در ایام اوج سفر، اجاره ویلا در آمل می باشد.

در آمل تنوع بالایی از انواع سوئیت های ارزان قیمت تا ویلاهای لوکس و استخردار وجود دارد تا پاسخگوی هر بودجه و سلیقه ای باشد اما در نظر داشته باشید اکثر ویلاهای آمل را ویلاهای عادی و سوئیت های یک خوابه، دو خوابه و غیره تشکیل می دهند لذا در صورتیکه به دنبال ویلاهای لوکس و استخردار هستید، پیشنهاد می کنیم بخاطر تعداد محدودشان، چند روز زودتر از تاریخ سفر نسبت به رزرو آن ها اقدام کنید.

همچنین همانند سایر مقاصد گردشگری، نرخ اجاره روزانه ویلا در آمل همواره طی روزهای عادی هفته از شنبه تا چهارشنبه در ارزان ترین حد خود قرار دارند و این رقم طی روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه افزایش می یابند اما در ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه به دلیل افزایش تقاضا، نرخ اجاره ویلا در آمل افزایش محسوسی را تجربه خواهد کرد.

اجاره ویلا جنگلی در آمل

در اطراف آمل، مناطق جنگل و روستاهای بسیاری وجود دارد که در دل طبیعت زیبای استان مازندران قرار دارند. همواره یکی از محبوب ترین تفریحات گردشگران در سفر به این شهر، طبیعت گردی و گشت و گذار در پارک های جنگلی و مناطق سرسبز آمل است. اما درکنار طبیعت گردی، اقامت در منطقه جنگلی آمل هم لذت خاص خود را دارد.

برای اجاره ویلا جنگلی در آمل همواره در نظر داشته باشید آمل، خود منطقه ای جنگلی به شمار میرود اما در اطراف شهر، روستاهایی هستند که از طبیعت زیبایی برخوردار بوده و لذت اقامت در ویلایی با چشم انداز زیبا از مناطق جنگلی و دشت های سرسبز اطراف را دوچندان می کند. همچنین خوب است بدانید روستاهای اطراف آمل که در دل طبیعت قرار دارند، فاصله قابل توجهی تا مرکز شهر داشته و گردشگران برای برخی از این مناطق می بایست از مسیرهای صعب العبور و خاکی عبور کنند اما در عوض، اقامت در منطقه ای بسیار بکر و سرسبز را تجربه خواهند کرد.

در میان ویلاهای جنگلی آمل، کلبه های چوبی هم مشاهده می شود که طرفداران داشته و اغلب تقاضاها برای اجاره کلبه جنگلی در آمل از سوی جوانان است چراکه کلبه های چوبی از امکانات مطلوبی برخوردار بوده و لذتی تکرار نشدنی را ارائه می دهند. در نظر داشته باشید کلبه های جنگلی در روز های سرد و بارانی سال، به دلیل محبوبیت بالایی که دارند، از نرخ اجاره روزانه بیشتری هم برخوردار خواهند شد.

آمل، شهری جذاب برای طبیعت گردی که باعث شده وقت کمتری را در خانه بمانید

آمل از شهرهای بزرگ استان مازندران به شمار می رود و منطقه ای با جاذبه های دیدنی فراوان می باشد. چه علاقه مند به طبیعت گردی و جنگل نوردی هست و چه علاقه مند به بازدید از بناهای تاریخی و آرامگاه ها، آمل می تواند مقصدی جذاب و دیدنی باشد.

در میان صد ها جای دیدنی همواره پیشنهاد می شود از معروف ترین مناطق دیدنی آمل از جمله پارک های میرزا کوچک خان جنگلی و هلومسر، دهکده طلایی، دریاچه های دوخواهران و ساهون، جنگل الیمستان، روستاهای اطراف شهر، آبشرهای زیبا همچون شاهاندشت و نوا، آرامگاه های تاریخی امامزادگان و غیره بازدید به عمل آید.