اجاره ویلا و سوئیت در آمل

اجاره ویلا در آمل B701
1,000,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 8 نفر
تعداد اتاق خواب : سه خواب
شماره هماهنگی : 09120122894
آپارتمان ارزان در آمل B703
250,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 6 نفر
تعداد اتاق خواب : دو خواب
شماره هماهنگی : 09120122894
اجاره ویلا روزانه در آمل B704
200,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 6 نفر
تعداد اتاق خواب : دوخواب
شماره هماهنگی : 09120122894
اجاره ویلا ارزان در آمل B702
200,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 6 نفر
تعداد اتاق خواب : بدون اتاق خواب
شماره هماهنگی : 09120122894

اجاره ویلا در آمل

اگر به دنبال منطقه ای جذاب و سرسبز برای طبیعت گردی و ثبت بهترین خاطرات سفر هستید، آمل می تواند یکی از بهترین مقاصد گردشگری در شرق استان مازندران باشد. آمل یکی از محبوب ترین و توریستی ترین شهرهای شرق مازندران بوده و به لطف آن، یکی از چالش های بزرگ گردشگران در ایام اوج سفر، اجاره ویلا در آمل می باشد.

در آمل تنوع بالایی از انواع سوئیت های ارزان قیمت تا ویلاهای لوکس و استخردار وجود دارد تا پاسخگوی هر بودجه و سلیقه ای باشد اما در نظر داشته باشید اکثر ویلاهای آمل را ویلاهای عادی و سوئیت های یک خوابه، دو خوابه و غیره تشکیل می دهند لذا در صورتیکه به دنبال ویلاهای لوکس و استخردار هستید، پیشنهاد می کنیم بخاطر تعداد محدودشان، چند روز زودتر از تاریخ سفر نسبت به رزرو آن ها اقدام کنید.

همچنین همانند سایر مقاصد گردشگری، نرخ اجاره روزانه ویلا در آمل همواره طی روزهای عادی هفته از شنبه تا چهارشنبه در ارزان ترین حد خود قرار دارند و این رقم طی روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه افزایش می یابند اما در ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه به دلیل افزایش تقاضا، نرخ اجاره ویلا در آمل افزایش محسوسی را تجربه خواهد کرد.

آمل، شهری جذاب برای طبیعت گردی که باعث شده وقت کمتری را در خانه بمانید

آمل از شهرهای بزرگ استان مازندران به شمار می رود و منطقه ای با جاذبه های دیدنی فراوان می باشد. چه علاقه مند به طبیعت گردی و جنگل نوردی هست و چه علاقه مند به بازدید از بناهای تاریخی و آرامگاه ها، آمل می تواند مقصدی جذاب و دیدنی باشد.

در میان صد ها جای دیدنی همواره پیشنهاد می شود از معروف ترین مناطق دیدنی آمل از جمله پارک های میرزا کوچک خان جنگلی و هلومسر، دهکده طلایی، دریاچه های دوخواهران و ساهون، جنگل الیمستان، روستاهای اطراف شهر، آبشرهای زیبا همچون شاهاندشت و نوا، آرامگاه های تاریخی امامزادگان و غیره بازدید به عمل آید.