اجاره ویلا و سوئیت در ایزدشهر

اجاره ویلا ایزدشهر

در انتهای جاده هراز، وارد آمل شده و با عبور از این شهر، راهی محمودآباد می شوید اما در بخش غربی محمودآباد، شهری نسبتاً کوچک با نام ایزدشهر وجود دارد که دارای جاهای دیدنی بسیار جذاب بوده و همچنین، یکی از بکرترین و زیباترین سواحل بخش مرکزی استان مازندران را هم در خود جای داده است. ایزدشهر جزء محبوب ترین شهرهای ساحلی مازندران است و به همین دلیل، در ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه، یکی از چالش های بزرگ گردشگران، اجاره ویلا در ایزدشهر و پیدا کردن بهترین اقامتگاه متناسب با بودجه و سلیقه می باشد.

اگر ایزدشهر، مقصد گردشگری اوقات فراغت و تعطیلات شما است، همواره برای اقامت در این شهر می توانید بهترین ویلا، خانه یا آپارتمان مبله که به صورت روزانه اجاره داده می شود را در بخش ساحلی یا جنگلی شهر پیدا کنید. لازم به ذکر است به لطف زمین های شالی در بخش جنگلی ایزدشهر، همواره تقاضا برای اقامت در ویلاهای جنگلی در فصل تابستان کمتر از سایر ایام بوده و در فصل زمستان هم نرخ اجاره روزانه ویلا در ایزدشهر بخش جنگلی ایزدشهر به مراتب بیشتر از بخش ساحلی خواهد بود.

اجاره ویلا استخردار در ایزدشهر

ویلاهای استخردار بعد از سوئیت ها و اقامتگاه ای ارزان قیمت، محبوب ترین ویلاها در میان گردشگران برای اقامتی چند روزه در ایزدشهر به حساب می آیند. ویلاهای استخردار مجهز به استخرهای روباز و یا سرپوشیده هستند و در برخی از ویلاهای استخردار که عمدتاً ویلاهای لاکچری ایزدشهر به شمار میروند، علاوه بر استخرهای روباز و یا سرپوشیده، سونا و جکوزی هم مشاهده می شود که در روزهای سرد سال فعال هستند. همچنین برخی از ویلاها هم دارای استخرهای کروک یا معروف به چهارفصل هستند که دارای سقفی متحرک بوده و بنا به درخواست مسافر، امکان تغییر کاربری دارد.

میدانیم که ایزدشهر شهری ساحلی است و بخش قابل توجهی از منطقه جنگلی ایزدشهر را هم زمین های شالی تشکیل می دهند لذا بخاطر شرجی تر بودن هوا در منطقه جنگلی، تقضا برای اجاره ویلا استخردار در ایزدشهر بیشتر از منطقه جنگلی می باشد. تمامی ویلاهای استخردار با توجه به امکانات و موقعیت، نرخ اجاره روزانه مشخصی دارند اما بطور کلی، قیمت اجاره ویلا استخردار در ایزدشهر در منطقه ساحلی بیشتر از جنگلی خواهد بود. برای اجاره ویلا ایزدشهر لازم است بدانید تعداد بسیار کمی هم ویلای استخردار در منطقه ساحلی هستند که مجهز به ساحل های اختصاصی می باشند.

اجاره ویلا در شهرک ایزدشهر

پیش تر گفتیم که اکثر گردشگران تمایل به اجاره ویلا ساحلی در ایزدشهر را دارند چراکه منطقه جنگلی ایزدشهر بخاطر زمین های شالی، هوای شرجی تری داشته و از طرفی، نوار ساحلی ایزدشهر به مراتب جذاب تر و بکرتر می باشد. از این رو، در منطقه ساحلی ایزدشهر شهرک های مختلفی ساخته شده که معروف ترین آن ها، شهرک ایزدشهر است. شهرک ساحلی ایزدشهر بزرگترین و معروف ترین شهرک بوده و گردشگران برای اجاره ویلا در شهرک ساحلی ایزدشهر می توانند در میان تنوعی از سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای بدون استخر و ویلاهای لاکچری، بهترین گزینه را با توجه به بودجه و سلیقه خود انتخاب کنند.

اما شهرک های دیگری هم در ایزدشهر وجود دارد. یکی از قدیمی ترین شهرک های منطقه، شهرک آکام شهر است که نه تنها در ایزدشهر بلکه در استان مازندران هم معروف است. برای اجاره ویلا در آکام شهر اما، قوانین خاصی وجود دارد فقط مالکان ویلاها یا مهمان های معرفی شده از طرف آن ها امکان ورود به شهرک را دارند. برای اجاره ویلا در آکام شهر اما می توانید با کاشناسان لوکس ویلا تماس بگیرید تا بهترین ویلای منطقه براساس هزینه و خواسته شما رزرو شود.

شهرک معروف دیگری که در ایزدشهر وجود دارد و یکی از لوکس ترین شهرک های منطقه به شمار میرود، شهرک پزشکان است. شهرک پزشکان هم از جمله شهرک های ساحلی ایزدشهر است که اکثر مالکین ویلاهای شهرک، دکتر بوده و از این رو، با تنوعی از ویلاهای لوکس و جذاب در منطقه روبرو هستیم هرچند افرادی که برای اجاره ویلا در شهرک پزشکان به دنبال اقامتگاه های ارزان قیمت تر هستند، می توانند میان تعداد محدودی ویلای بدون استخر و سوئیت، اقامتگاه مورد نظر خود را انتخاب کنند. لازم به ذکر است تمامی شهرک های ایزدشهر جزء معروف ترین مناطق برای اجاره روزانه ویلا بوده و همیشه پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه به ایزدشهر سفر کنید، ویلای مورد نظر خود را رزرو نمایید.

اجاره ویلا ساحلی در ایزدشهر

ایزدشهر شهری ساحلی بوده و دلیل وجود زمین های شالی در منطقه جنگلی و به وجود آمدن هوایی بسیار شرجی تر نسبت به نوار ساحلی، اکثر گردشگران تمایل به اقامت در منطقه ساحلی ایزدشهر را دارند لذا به دلیل تقاضای بالا، تقریباً می توان گفت در منطقه ساحلی ایزدشهر تنوع بالایی از انواع اقامتگاه ها شامل آپارتمان های مبله، سوئیت های ارزان قیمت و ساحلی، ویلاهای عادی و حتی ویلاهای استخردار و لوکس با ساحل اختصاصی هم در این منطقه وجود دارد تا هرکس با هر بودجه و سلیقه ای بتواند بهترین اقامتگاه مورد نظر خود را انتخاب کرده و خاطرات خوشی را در سفر به ایزدشهر برای خود رقم بزند.

اگر قصد اجاره ویلا ساحلی در ایزدشهر را دارید خوب است بدانید در منطقه ساحلی، شهرک هایی مختلفی وجود دارد که در میان آن ها، شهرک ساحلی ایزدشهر، شهرک پزشکان، شهرک ساحلی آبی کنار و شهرک آکام شهر به مراتب محبوب تر از سایر مناطق هستند. در نظر داشته باشید برای اجاره ویلا در شهرک ها به دلیل برخورداری از امکانات و خدمات مختلف، می بایست هزینه های قابل توجهی را پرداخت کنید.

گشت و گذاری در میان مناطق دیدنی ایزدشهر

ایزدشهر را با ساحل زیبایش میشناسند. سواحل ایزدشهر بخصوص سواحل واقع در شهرک های معروف، جزء بکرترین و زیباترین مناطق برای قدم زدن و لذت بردن از صدای زیبای موج های دریا به شمار می روند. از طرفی، در جنوب ایزدشهر هم زمین های شالی بسیاری وجود دارد که در نوع خود جذاب هستند.

اگر به دنبال تفریح و گشت و گذار در میان مناطق دیدنی ایزدشهر هستید، به جرات می توان گفت موزه گالری دیدی یکی از جذاب ترین مناطق دیدنی در این شهر به شمار می رود. این موزه گاری مجموعه با چندین رستوران و کافه بوده و در بخش بزرگ موزه آن هم تنوعی از آثار هنری مختلف از سراسر دنیا به چشم میخورد.همچنین این موزه که ظاهری شبیه به موزه لوور پاریس دارد، در شرق ایزدشهر واقع شده است.

فصل بهار و پاییز به عنوان بهترین زمان سفر و اجاره ویلا در ایزدشهر می باشد
قیمت اجاره روزانه سوئیت در ایزدشهر چه سوئیت های ساحلی و چه سوئیت های جنگلی از شبی 300هزار تومان شروع می شود.
معروف ترین شهرک ها برای اجاره ویلا در ایزدشهر، شهرک آکام شهر، شهرک ساحلی ایزدشهر، شهرک ساحلی پزشکان و شهرک آبی کنار هستند.
با مراجعه به صفحه اجاره ویلا در ایزدشهر سایت لوکس ویلا، با انواع اقامتگاه ها شامل خانه و آپارتمان های مبله، سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای بدون استخر و لاکچری روبرو می شوید و بعد از انتخاب ویلای مورد نظر، کد اقامتگاه را به کارشناسان لوکس ویلا ارائه دهید.