اجاره ویلا و سوئیت در بابلسر

اجاره سوئیت بابلسر

همواره گردشگران در سفر به بابلسر می توانند با توجه به بودجه و سلیقه، میان تنوعی از ویلاهای عادی، لوکس، استخردار، دوبلکس و غیره، متناسب با بودجه و سلیقه، بهترین را رزرو کنند. اما گردشگرانی هم هستند که می خواهند کمترین هزینه را برای اقامت در این شهر پرداخت کنند لذا اگر شما هم جزء این دسته از گردشگران هستید، اجاره سوئیت در بابلسر می تواند گزینه مناسبی باشد.

گردشگران برای اجاره سوئیت بابلسر می توانند میان سوئیت های تک خواب، دو خواب، باغ سوئیت و غیره، آنچه که مورد پسند می باشد را رزرو کنند اما در نظر داشته نرخ اجاره سوئیت در بابلسر طی روزهای عادی هفته در پایین ترین حد خود قرار دارند که این رقم طی روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه افزایش داشته و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به بیشترین حد خود می رسند. همچنین خوب است بدانید از آن جا که بابلسر شهری ساحلی به حساب می آید، گردشگران می توانند سوئیت مورد نظر خود را میان مناطق ساحلی و جنگلی شهر انتخاب کنند اما قیمت اجاره سوئیت در نوار ساحلی بابلسر به مراتب بیشتر از نرخ اجاره سوئیت در منطقه جنگلی می باشد.

اجاره ویلا در بابلسر

از توریستی ترین و جذاب ترین شهرهای ساحلی شرق مازندران، بابلسر را می توان نام برد. منطقه ای با جاهای دیدنی فراوان، طبیعتی بکر و سواحل بی نظیر که این شهر را میان شلوغ ترین شهرهای شمالی کشور قرار داده است. محبوبیت بالای بابلسر باعث شده یکی از چالش های بزرگی که گردشگران در سفر به این شهر داشته باشند، اجاره ویلا باشد. اجاره ویلا در بابلسر بخاطر تقاضای بالا و همچنین محدودیت تنوع اقامتگاه ها معضلی برای مردم است اما در سایت لوکس ویلا می توانید میان تنوعی از بهترین اقامتگاه های بابلسر برای هر بودجه و سلیقه، بهترین را انتخاب کرده و از یک هفته قبل از سفر خود، رزرو کنید.

برای اجاره ویلا در بابلسر می توانید انتخاب کنید که در منطقه جنگلی باشید یا منطقه ساحلی اما بخاطر جذابیت های بالای منطقه ساحلی، تقاضا در این منطقه بالا بوده و طبع آن، نرخ اجاره روزانه بالاتری هم نسبت به منطقه جنگلی دارد. بطور کلی اقامتگاه های بابلسر شامل آپارتمان ها و خانه های مبله، ویلاهای بدون استخر و ویلاهای لاکچری به امکانات مختلف اشاره کرد.

اجاره ویلا در شهرک خزرشهر

شهرک خزرشهر معروف ترین منطقه در بابلسر برای اجاره ویلا است. قبل از اینکه اقدام به اجاره ویلا در خزرشهر کنید این نکته را بدانید شهرک خزرشهر با اینکه منطقه ای لوکس و جذاب به حساب می آید اما برای ورود به شهرک ییا باید مالک یکی از ویلاهای منطقه باشید یا از طرف مالک باید به عنوان مهمان معرفی شوید. با این حال شهرک خزرشهر در فصل تابستان، روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه یکی از شلوف ترین مناطق بابلسر خواهد بود.

برای اجاره ویلا در خزرشهر خوب است بدانید خزرشهر درواقع دو شهرک است که یکی با نام خزرشهر شمالی و دیگری با نام خزرشهر جنوبی شناخته می شود. شهرک خزرشهر جنوبی در منطقه جنگلی واقع شده و از چشم انداز بسیار زیبا و دوست داشتنی از جنگل ها هم برخوردار می باشد اما خزرشهر شمالی در منطقه ساحلی بابلسر قرار دارد و به مراتب جذاب تر و لوکس تر بوده و امکانات بیشتری هم دارد. تقاضا برای اجاره ویلا در خزرشهر شمالی بیشتر از خزرشهر جنوبی است و به طبع آن، قیمت اجاره ویلا در خزرشهر شمالی هم بیشتر خواهد بود. همچنین در این شهرک امکانات و خدمات مختلفی وجود دارد که شامل ساحل و پلاژ اختصاصی برای آقایان و بانوان، اجاره موتورهای ساحلی، زمین های ورزشی و غیره هستند.

اجاره ویلا در شهرک دریاکنار بابلسر

از دیگر معروف ترین شهرک های اقامتی در بابلسر، شهرک دریاکنار است. این شهرک در مجاورت خزرشهر واقع شده و مابین خزرشهر و بابلسر قرار دارد. برای اجاره ویلا در دریاکنار هم همانند شهرک خزرشهر شمالی باید مالک یکی از ویلاهای شهرک بوده یا از طرف مالک به عنوان مهمان معرفی شوید تا بتوانید وارد شهرک شوید. همچنین برای اجاره ویلا در دریاکنار می توانید با هر بودجه و سلیقه ای میان تنوعی از ویلاهای بدون استخر، ویلاهای لاکچری با امکانات مختلف و حتی سوئیت های ارزان قیمـت، بهترین را انتخاب کنید. لازم به ذکر است در شهرک دریاکنار، ویلاهایی مجهز به ساحلی اختصاصی و سوئیت های یک خوابه، دو خوابه و غیره هم وجود دارد که به صورت روزانه اجاره داده می شود.

اجاره ویلا ساحلی بابلسر

بخش جذاب و پرطرفدار بابلسر، نوار ساحلی است. در منطقه ساحلی بابلسر شهرک ها و مناطق بسیاری برای اجاره ویلا وجود دارد و هرکدام هم از جذابیت های بخصوصی برخوردار هستند. برای اجاره ویلا ساحلی بابلسر، گردشگران در صورتیکه به دنبال اقامتگاه های ارزان هستند می توانند به سراغ سوئیت های یک خوابه، دو خوابه، باغ سوئیت و حتی سوئیت های استخردار بروند. با کمی هزینه بیشتر، ویلاهای بدون استخر بسیاری در منطقه ساحلی بابلسر به صورت روزانه اجاره داده می شود اما ویلاهای استخردار و لاکچری ساحلی، گران قیمت ترین اقامتگاه هایی هستند که در بابلسر به صورت روزانه اجاره داده می شوند.

لوکس ویلا پیشنهاد می کند برای اجاره ویلا ساحلی بابلسر، نگاهی هم به آپارتمان های مبله ساحلی بیاندازید. در نوار ساحلی شهر، تنوعی از آپارتمان های مبله وجود دارد که علاوه بر خوش قیمت بودن، در فاصله کمی از ساحل قرار داشته و همچنین چشم انداز بی نظیری هم از دریا ارائه می دهند.

اجاره ویلا جنگلی در بابلسر

اجاره ویلا جنگلی در بابلسر هم طرفداغارن بسیاری دارد در منطقه جنگلی بابلسر زمین های شالی بسیاری وجود دارد که باعث شده هوای منطقه به مراتب شرجی تر از بخش ساحلی باشد. همانند منطقه ساحلی، برای اجاره ویلا جنگلی در بابلسر هم می توانید با توجه به بودجه و امکاناتی که نیاز دارید، بین تنوع بالایی از اقامتگاه های مختلف بهترین را انتخاب کنید. لازم به ذکر است جاده ساحلی و خیابان پاسداران و امتدادش که خیابان های شریقی و بهشتی هستند خیابان های اصلی بابلسر شناخته می شوند. در واقع ویلاهایی که در شمال این خیابان ها قرار بگیرند به عنوان ویلای ساحلی و ویلاهایی که در جنوب آن ها باشند جنگلی نامیده می شوند. لوکس ترین و جذاب ترین منطقه برای اجاره ویلا جنگلی در بابلسر شهرک خزرشهر جنوبی است که در غرب بابلسر قرار دارد.

اجاره ویلا استخردار در بابلسر

ویلاهای استخردار نه تنها در بابلسر بلکه در تمام شهرهای توریستی کشور جزء گران قیمت ترین ویلاها بوده و گردشگران برای اجاره روزانه آن ها می بایست هزینه های قابل توجهی را به ازای هرشب اقامت پرداخت کنند اما با اجاره ویلا استخردار در بابلسر، امکانات جذاب و دوست داشتی ارائه می شود که شامل استخرهای روباز، سرپوشیده و چهار فصل، سونا و جکوزی در برخی از آن ها که تنها طی روزهای سرد سال فعال هستند، میزهای فوتبال دستی و بیلیارد در کنار ایر هاکی، سیستم های صوتی، آلاچیق به همراه باربکیو در باغی سرسبز و غیره هستند. همچنین اگر قصد اجاره ویلا استخردار در بابلسر را دارید، می توانید در منطقه ساحلی شهر ویلاهای استخرداری را پیدا کنید که مجهز به ساحل اختصاصی هم هستند.

نگاهی به طبیعت زیبا و جاهای دیدنی بابلسر

بابلسر شهری ساحلی به شمار می رود و قدم زدن در ساحل بکر و زیبای بابلسر همواره یکی از تفریحات محبوب گردشگران می باشد لذا در روزهای اوج سفر و شلوغی بابلسر، شاهد ازدحام کم نظیری در سواحل منطقه هستیم.

اما در صورتیکه میخواهید نگاهی به دیدنی های بابلسر بیاندازید تا با این شهر بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم بازدید از بناها و جاهایی همچون سد لاستیکی، منطقه ساحلی میرود، بهمنیر و کرفون، پل معلق فلزی و آرامگاه امامزادگان بی بی رقعه و ابراهیم را از دست ندهید