اجاره ویلا و سوئیت در بابلسر

یکی از شهرهای جذاب و دیدنی استان مازندران، شهر بابلسر است. بابلسر در شمال شرق مازندران واقع شده و شرق فریدونکنار قرار دارد. به لطف جاذبه های دیدنی، سواحل بی نظیر و مناطق جنگلی جذاب، بابلسر جزء مناطق توریستی و محبوب استان مازندران به شمار می رود. گردشگران همواره در این شهر علاوه بر بازدید از بناها و جاذبه های تاریخی که ارزش بسیار بالایی دارند، با تفریحات ساحلی در اسکله های معروف و همیشه شلوغ، بهترین تفریحات آبی را تجربه خواهند کرد.

لازم به ذکر است گردشگران همواره برای اقامت در بابلسر، با هر بودجه و سلیقه ای می توانند میان تنوعی از ویلاها، آپارتمان های مبله، خانه و سوئیت های مختلف، بهترین را انتخاب کنند اما در نظر داشته باشید به لطف زمین های شالی و مرداب های اطراف بابلسر، طی روزهای گرم سال، مناطق جنگلی بسیار گرم و شرجی هستند و گردشگران تمایل به اقامت در ویلاهای ساحلی شهر را دارند درحالیکه طی روزهای سرد سال، تقاضا برای اقامت در ویلاها و اقامتگاه های بخش جنگلی بابلسر افزایش چشم گیری می یابد.

ویلا بابلسر

بابلسر یکی از شهرهای ساحلی استان مازندران است که هر روز هفته و در تمام طول سال با آغوشی باز از مسافران داخلی و خارجی میزبانی می کند. برای رسیدن به بابلسر از سمت بابل به فریدونکنار که بروید بعد از حدودا 1 ساعت رانندگی به شهر زیبای بابلسر خواهد رسید. شهری ساحلی با آب و هوای معتدل و باران های فصلی شدید و شهرک هایی ساحلی که تبدیل به نماد بابلسر شده اند .

ما در ادامه قصد داریم بهترین مناطق را برای اجاره ویلا در بابلسر به شما عزیزان معرفی کنیم

اجاره ویلا در شهرک خزرشهر

شهرک ساحلی خزرشهر در فاصله 6 کیلومتری جاده بابلسر به فریدونکنار قرار گرفته است، یکی از بهترین شهرک های ایران است که شما می توانید برای اجاره ویلا در خزرشهر و شهر بابلسر از طریق سایت لوکس ویلا اقدام کنید و با قیمتی مناسب بهترین امکانات را در دسترس داشته باشید

خزرشهر از اولین شهرک هایی است که در حاشیه دریای خزر پس از شهرک دریاکنار پیش از انقلاب ۱۳۵۷ ساخته شده است.

شهرک دریاکنار بابلسر

شهرک دریاکنار نیز یکی دیگر از شهرک های معروف و محبوب بابلسر است که ویلاهای بسیار لوکس و مناسبی را برای اجاره به مسافران بابلسر خواهید توانست در این شهرک رزرو کنید. شهرک دریاکنار در فاصله 5 کیلومتری از بابلسر به سمت فریدونکنار قرار دارد که شما می توانید با رزرو ویلا در بابلسر و شهرک دریاکنار دسترسی بسیار مناسبی به مناطق دیدنی بابلسر و همچنین ساحل زیبا و بسیار تمیز این منطقه داشته باشید.

اجاره ویلا ساحلی بابلسر

بابلسر یکی از زیباترین و خوش آب و هواترین شهرهای ساحلی مازندران است که در غرب این استان قرار داشته و از جمله دلایل شلوغی جاده های هراز و فیروزکوه در دوران تعطیلات به حساب می آید. اکثر مسافران بابلسر را برای رودخانه معروفش، بابلرود انتخاب می کنند چراکه تفریحگاه ها و جاهای دیدنی مختلفی در اطراف رودخانه بسیار بی نظیر هستند و همچنین، شهرک مسکونی و تفریحی خزرشهر هم از جمله شلوغ ترین محبوب ترین جاهای بابلسر به حساب می آید که در 6 کیلومتری شهر فریدونکنار واقع شده است.

بابلسر ویلاهای زیادی دارد که بیشتر آنها در نوار ساحلی شهر ساخته شده اند هرچند برای علاقه مندان به طبیعت نیز ویلاهای مختلفی در جنگل های زیبای بابلسر ساخته شده تا زندگی در طبیعت سبز با چشم اندازی از دریا بسیار لذت بخش شود. برای اجاره ویلا ساحلی بابلسر در نظر داشته باشید که این ویلاها یا در شهر بابلسر هستند، یا دریاکنار یا در شهرک خزرشهر شمالی که در دوران تعطیلات و زمان هایی که مسافران جاده های شمالی را شلوغ می کنند، ویلاهای ساحلی خزرشهر شمالی و دریاکنار به سرعت رزرو می شوند.

اجاره سوئیت بابلسر

همواره گردشگران در سفر به بابلسر می توانند با توجه به بودجه و سلیقه، میان تنوعی از ویلاهای عادی، لوکس، استخردار، دوبلکس و غیره، متناسب با بودجه و سلیقه، بهترین را رزرو کنند. اما گردشگرانی هم هستند که می خواهند کمترین هزینه را برای اقامت در این شهر پرداخت کنند لذا اگر شما هم جزء این دسته از گردشگران هستید، اجاره سوئیت در بابلسر می تواند گزینه مناسبی باشد.

گردشگران برای اجاره سوئیت بابلسر می توانند میان سوئیت های تک خواب، دو خواب، باغ سوئیت و غیره، آنچه که مورد پسند می باشد را رزرو کنند اما در نظر داشته نرخ اجاره سوئیت در بابلسر طی روزهای عادی هفته در پایین ترین حد خود قرار دارند که این رقم طی روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه افزایش داشته و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به بیشترین حد خود می رسند. همچنین خوب است بدانید از آن جا که بابلسر شهری ساحلی به حساب می آید، گردشگران می توانند سوئیت مورد نظر خود را میان مناطق ساحلی و جنگلی شهر انتخاب کنند اما قیمت اجاره سوئیت در نوار ساحلی بابلسر به مراتب بیشتر از نرخ اجاره سوئیت در منطقه جنگلی می باشد.

رزرو سوئیت بابلسر

همانطور که میدانیم، بابلسر شهری ساحلی است و گردشگران برای سفر و اجاره ویلا در بابلسر همواره می توانند میان تنوعی از سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای عادی، استخردار، لوکس و غیره در نوار ساحلی و منطقه جنگلی شهر، متناسب با بودجه و سلیقه، بهترین اقامتگاه مورد نظر را اجاره کنند. اما در نظر داشته باشید بابلسر یکی از شهرهای توریستی و محبوب در شرق مازندران بوده و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه، ایام آخر هفته و فصل تابستان، این شهر مملو از گردشگر شده و یکی از چالش های پیش رو گردشگران در این ایام، پیدا کردن اقامتگاهی مناسب می باشد.

اگر شما هم می خواهید در طی این ایام که شاهد شلوغی شهر هستیم سفر کرده و خاطرات بی نظیری را برای خود از سفر به بابلسر رقم بزنید، پیشنهاد می کنیم از یک هفته قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو ویلا در بابلسر در میان ویلاهای عادی، استخردار، لوکس و غیره بهترین گزینه مورد نظر را از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کرده و در طول سفر، مشکلی از بابت اقامتگاه نداشته باشید.

اجاره ویلا جنگلی در بابلسر

بابلسر از معدود شهرهای استان مازندران است که هم بخش ساحلی آن جذاب بوده و هم بخش جنگلی چراکه در نوار ساحلی، سواحل بکر و زیبا به همراه تفریحات جذاب و تنوع بالا از اقامتگاه ها مشاهده می شود و در منطقه جنگلی شهر هم علاوه بر تنوع بالای ویلاها و اقامتگاه ها برای هر بودجه و سلیقه، جنگل های جذاب و تفریحگاه های مختلفی دارد. همچنین زمین های شالی در فاصله قابل توجهی نسبت به بابلسر قرار دارند لذا هوای منطقه جنگلی بسیار مناسب و دلنشین می باشد.

اگر منطقه جنگلی بابلسر را برای اقامت انتخاب کرده اید، خوب است بدانید در منطقه جنگلی، شهرک های مختلفی وجود دارد که معروف ترین آن، شهرک خزرشهر جنوبی است اما برای ورود به شهرک خزرشهر می بایست یا مالک یکی از ویلاهای شهرک باشید یا از طرف مالک، به عنوان مهمان معرفی شده باشید. در صورتیکه میخواهید اقامت ارزانی را در منطقه جنگلی بابلسر تجربه داشته باشید، پیشنهاد می کنیم نگاهی به آپارتمان های مبله جنگلی بیاندازید چراکه در طبقات بالای آپارتمان ها، از چشم انداز بسیار جذاب جنگل و شهر برخوردار خواهید شد.

نگاهی به طبیعت زیبا و جاهای دیدنی بابلسر

بابلسر شهری ساحلی به شمار می رود و قدم زدن در ساحل بکر و زیبای بابلسر همواره یکی از تفریحات محبوب گردشگران می باشد لذا در روزهای اوج سفر و شلوغی بابلسر، شاهد ازدحام کم نظیری در سواحل منطقه هستیم.

اما در صورتیکه میخواهید نگاهی به دیدنی های بابلسر بیاندازید تا با این شهر بیشتر آشنا شوید، پیشنهاد می کنیم بازدید از بناها و جاهایی همچون سد لاستیکی، منطقه ساحلی میرود، بهمنیر و کرفون، پل معلق فلزی و آرامگاه امامزادگان بی بی رقعه و ابراهیم را از دست ندهید