اجاره ویلا در بومهن می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای گذراندن تعطیلات آخر هفته شما عزیزان باشد. بومهن، یکی از شهرهای شهرستان پردیس است که در شرق استان تهران قرار دارد. وجود اماکن تاریخی، طبیعی و گردشگری باعث شده تا مسافران و توریست‌های فراوانی به سوی این شهر زیبا روانه شوند و این دلیل مهمی برای ساخت ویلا اجاره‌ای و سوئیت در این منطقه است. لوکس ویلا در تلاش است تا آسایش و راحتی اقامت شما را در بومهن، با معرفی ویلاهای لوکس و موردنظر شما فراهم کند. همین حالا برای اجاره ویلا بومهن و گذراندن ساعاتی خوش در این منطقه خوش اب و هوا با مشاوران ما تماس بگیرید.

بومهن کجاست

بومهن یکی از شهرهای استان تهران و جزو شهرستان پردیس است. این شهر در شرق استان تهران و در مسیر جاده تهران به دماوند قرار گرفته است. فاصله بومهن از تهران ۵۰ کیلومتر، از پردیس ۱۳ کیلومتر و از رودهن ۱۰ کیلومتر است. واژه بومهن به معنی حرکت زمین یا زلزله است. شهر بومهن در نزدیکی برخورد دو گسل شمال تهران و مشا قرار گرفته و همین امر دلیل نامگذاری آن است.

جمعیت شهر رودهن بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۰ ایران تقریبا ۵۳ هزار نفر است. شهر رودهن بدلیل مجاورت با مراکز صنعتی و نزدیکی با مراکز آموزشی و دانشگاه ها رشد چشمگیری داشته است. بومهن دارای چندین پارک مانند پارک باغ چنار و پارک بهار و پارک طلاییه است. بزرگترین مجموعه ورزشی این شهر، مجموعه ورزشی و زمین فوتبال امام رضا (ع) نام دارد. همچنین یکی از مراکز ارتباطات ماهواری ای ایران، در ۱۲ کیلومتری بومهن و در نزدیکی پارک علم و فناوری پردیس قرار گرفته است.

قلعه گلخندان از جاذبه های دیدنی بومهن

این قلعه در روستای تاریخی گلخندان ومربوط به قرن ۱۴ هجری قمری میباشد .این قلعه از نظر سوق الجیشی درمحل اتصال ۲رودخانه وبالای یک تپه ساخته شده است.درحال حاظر ساختمان داخلی قلعه ازبین رفنه وتنها دیواره های آن که ارتفاع تقریبی آن به ۲۰متر نیز میرسد باقی مانده است.

امکانات بومهن

بزرگ‌ترین مجموعهٔ ورزشی شهر بومهن، «مجموعهٔ ورزشی امام رضا» نام دارد.این شهر همچنین دارای یک ایستگاه زمینی ارتباطات ماهواره‌ای است.بومهن دارای چندین پارک از جمله پارک بهار,می‌باشد.گسترش آموزشگاه‌های خصوصی,اقدام برای ساخت دانشگاه,مجاورت با مناطق صنعتی از یک سو همسایگی با استان مازندران و نقش ترانزیتی این منلقه از سوی دیگر بر اهمیت این شهر در شرق پایتخت افزوده است.

اجاره ویلا در بومهن

همان طور که گفته شد این منطقه ی خوش آب و هوا دارای جاذبه های دیدنی و ویلاهای بسیاری است که مناسب تفریحات یکی، دو روزه و آخر هفته می باشد. شما عزیزان می توانید با اجاره ویلا در بومهن خستگی یک هفته کار کردن در شهرهای شلوغی مانند تهران و کرج را از تن به در کنید و با روحیه مجددا به کارهای روزانه بپردازید. برای اطلاع از قیمت ها می توانید با شماره های روی وب سایت تماس حاصل نمایید.

اجاره روزانه آپارتمان در بومهن

با اینکه بومهن را با باغ ویلاهای بزرگ و سرسبزش میشناسند اما تقاضای قابل توجه برای اجاره روزانه آپارتمان در بومهن باعث شده آپارتمان های بسیاری در نقاط مختلف شهر به صورت روزانه اجاره داده شوند. آپارتمان مبله های بومهن اکثراً در مرکز شهر قرار دارند و با اقامت در آن ها، دسترسی خوبی به جاهای مختلف شهر خواهید داشت و همچنین در طبقات بالای آپارتمان ها، چشم انداز زیبایی از شهر و مناطق اطراف ارائه می شود. لازم به ذکر است اگر برای اقامتی ارزان به سراغ آپارتمان ها می روید، اجاره خانه مبله در بومهن بخاطر قیمت های مناسب و امکانات مطلوب هم می تواند انتخاب خوبی باشد.