اجاره ویلا و سوئیت در تنکابن

اجاره ویلا در تنکابن

شهر ساحلی تنکابن، منطقه ای جذاب و دیدنی در غرب استان مازندران است که شاید از جاهای دیدنی کمتری برخوردار باشد اما بخاطر طبیعت زیبا و ساحلی بکر، منطقه ای توریستی به شمار می رود. اجاره ویلا در تنکابن از چالش های بزرگ گردشگران است چراکه تنکابن شهری نسبتاً کوچک بوده و تقاضاها برای اجاره روزانه ویلا در تنکابن بیشتر از تعداد ویلاهای عرضه شده در این منطقه هستند. در روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه، افراد بسیاری با تنکابن سفر می کنند و اگر برای این ایام از یک هفته قبل نسبت به رزرو ویلا در تنکابن اقدام نکنید، قطعاً بهترین اقامتگاه متناسب با هزینه پرداختی و نیازهای مورد نیاز را پیدا نخواهید کرد.

برای اجاره ویلا در تنکابن دو نکته را در نظر بگیرید. تنکابن شهری ساحلی است و امکان اجاره ویلا در منطقه ساحلی یا جنگلی شهر میسر می باشد اما همانند اکثر شهرهای ساحلی استان مازندران، گردشگرانی که جهت اجاره ویلا در تنکابن میخواهند در منطقه ساحلی اقامت داشته باشند می بایست هزینه به مراتب بیشتری را برای اجاره ویلا نسبت به منطقه جنگلی پرداخت کنند. همچنین در این شهر، انواع و اقسام اقامتگاه ها شامل آپارتمان ها و خانه های مبله در کنار سوئیت های خوش قیمت، ویلاهای بدون استخر، لاکچری و به همراه ساحل اختصاصی یا چشم انداز زیبا از جنگل و دریا به صورت روزانه اجاره داده می شود.

اجاره ویلا استخردار در تنکابن

ویلاهای استخردار در شهر تنکابن میان افرادی که میخواهند هزینه های قابل توجهی را برای اجاره ویلا پرداخت کنند تا از اقامت در ویلاهایی با امکانات جذاب نهایت لذت را ببرند، بسیار پرطرفدارند. برای اجاره ویلا استخردار در تنکابن گردشگران بین دو منطقه ساحلی و جنگلی، می توانند بهترین ویلای مورد نظر خود را پیدا کنند هرچند منطقه ساحلی تنکابن بخاطر محبوبیت بالایی که دارند، تنوع بیشتری داشته اما از طرف دیگر، نرخ اجاره روزانه بیشتری هم دارد. منطقه جنگلی اما، نه تنها از نرخ اجاره روزانه کمتری برخوردار است بلکه چشم انداز زیبایی هم از مناطق جنگلی ارائه می دهند.

ویلاهای استخردار یا دارای استخرهای روباز هستند یا دارای استخرهای سرپوشیده و در برخی از ویلاهای لوکس، هر دو استخر موجود است اما برخی از ویلاها، استخرهای کروک یا چهار فصل دارند که دارای سقفی متحرک هستند. لازم به ذکر است تعداد محدودی از ویلاهای استخردار بخصوص آن هایی که مجهز به استخر سرپوشیده هستند، دارای سونا و جکوزی نیز می باشند که فقط در روزهای سردسال فعال خواهند بود.

اجاره سوئیت در تنکابن

گردشگرانی که به تنکابن سفر می کنند، همواره به دنبال اقامتگاه هایی هستند که ارزان بوده و هزینه های بسیار کمی را برای اجاره روزانه آن ها پرداخت کنند. اجاره سوئیت در تنکابن بخاطر اینکه جزء ارزان ترین راه ها بریا اقامت در این شهر به حساب می آید طرفداران بسیاری دارد. در نقاط مختلف تنکابن از نوار ساحلی تا جنگل های جنوب شهر، تنوع مطلوبی از انواع سوئیت ها وجود دارد و تمام آن ها در روزهای اوج سفر گردشگران اجاره داده می شود.

بطور کلی، سوئیت ها بخاطر امکانات بسیار کم و متراژ اندکی که دارند ارزان قیمت هستند اما برای اجاره سوئیت در تنکابن، با انواع سوئیت ها روبرو می شویم که شامل باغ سوئیت های جذاب و سرسبز، سوئیت هایی که دارای استخرهای روباز یا سرپوشیده به همراه آبگرم هستند و سوئیت هایی که امکانات به مراتب بیشتری دارند. جهت مشاوره و اجاره سوئیت ارزان در تنکابن می توانید با کارشناسان لوکس ویلا تماس بگیرید.

اجاره ویلا ارزان در تنکابن

برای اجاره ویلا ارزان در تنکابن، راه های مختلفی وجود دارد. اولین نکته، انتخاب محل ویلا است چراکه در شهری مانند تنکابن، ویلاهای جنگلی از قیمت های کمتری نسبت به ویلاهای ساحلی برخوردار هستند. نکته دوم، فاصله ویلا تا معروف ترین جاهای دیدنی تنکابن است چراکه هرچقدر ویلاها به جاهای دیدنی معروف شهر نزدیک تر باشند، از نرخ اجاره روزانه بالاتری هم برخوردار هستند. آخرین نکته، زمان اجاره ویلا ارزان در تنکان است بطوریکه در روزهای عادی هفته، ویلاها قیمت های ارزانی دارند اما در روزهای آخر هفته و بخصوص تعطیلات چند روزه، بخاطر افزایش تقاضاها، قیمت اجاره ویلا در تنکابن هم افزایش پیدا میکند.

اجاره ویلا ساحلی در تنکابن

هر شهری در استان مازندران، جاده اصلی دارد که از مرکز شهر عبور کرده و درواقع، ملاک اصلی قرارگیری ویلا در منطقه ساحلی یا جنگلی به شمار می آید. عموماً ویلاهایی که در سمت شمال این جاده اصلی قرار دارند ساحلی، و ویلاهایی که در جنوب جاده قرار دارند جنگلی نامیده می شوند. در منطقه ساحلی تنکابن، ویلاها و اقامتگاه های بسیاری برای اجاره روزانه وجود دارد و هر گردشگری برای اقامتی چند روزه در تنکابن، می تواند میان تنوعی از اقامتگاه های مختلف، آنچه که مورد نیازش است را اجاره کرده و از اقامت در این شهر نهایت لذت را ببرد.

برای اجاره ویلا ساحلی در تنکابن، اگر به دنبال اقامتگاه های ارزان هستید، می توانید هم به سراغ سوئیت ها بروید و هم آپارتمان های مبله را انتخاب کنید که چشم انداز زیبایی دارند. از طرفی، ویلاهایی که در منطقه ساحلی اجاره داده می شود اکثراً بدون استخر بوده و از امکانات معقولی هم برخوردار هستند لذا گردشگرانی که برای اجاره ویلا ساحلی در تنکابن، به دنبال ویلاهای استخردار هستند با تنوع محدودتری روبرو خواهند شد. از طرفی، برخی هم میخواهند با اجاره ویلا لاکچری در تنکابن، خاطرات خوشی را رقم بزنند و خوب است بدانید ویلاهای لاکچری ساحلی تنکابن علاوه بر امکانات زیاد، دارای ساحل اختصاصی هم هستند.

اجاره ویلا جنگلی در تنکابن

تنکابن از جمله شهرهایی است که هم منطقه ساحلی جذاب دارد و هم منطقه جنگلی بی نظیر و همواره گردشگران چه برای لذت بردن از ساحل بکر و دلنشین یا جنگلی سرسبز و زیبا، به تنکابن سفر می کنند. اما منطقه جنگلی تنکابن از جذابیت های خاصی برخوردار است که باعث شده تا حدودی تقاضا برای اجاره ویلا جنگلی در تنکابن بیشتر از اجاره ویلا ساحلی بوده و به طبع آن، نرخ اجاره روزانه اقامتگاه ها در منطقه جنگلی هم بیشتر از نوار ساحلی باشد.

در منطقه جنگلی تنکابن، تنوع مطلوبی از انواع اقامتگاه وجود دارد تا گردشگران با هر بودجه و سلیقه ای، میان سوئیت ها و ویلاهای ارزان قیمت تا ویلاهای لوکس و استخردار، بهترین را انتخاب کرده و با اقامت در منطقه جنگلی تنکابن، خاطرات بی نظیری را برای خود رقم بزنند. اما در میان اقامتگاه ها، کلبه های جنگلی در میان جوانان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. کلبه های چوبی از امکانات مطلوبی برخوردارند و در روزهای گرم سال جزء اقامتگاه های ارزان قیمت تنکابن به شمار می روند اما در نظر داشته باشید طی روزهای بارانی و سرد سال، به لطف افزایش تقاضا برای اجاره کلبه جنگلی در تنکابن، نرخ اجاره روزانه کلبه ها هم افزایش محسوسی را تجربه می کنند.

نگاهی به جاذبه های دیدنی تنکابن

تنکابن هم از معدود شهرهای ساحلی استان مازندران است که هم ساحلی بکر و دیدنی داشته و هم از جنگلی سرسبز و جذاب برخوردار است. در تنکابن همواره گردشگران می توانند بهترین خاطرات را با تفریحات آبی، قدم زدن در ساحل و طبیعت گردی برای خود رقم بزنند اما خوب است در کنار آن ، نگاهی هم به برخی از دیدنی های تنکابن از جمله جنگل های معروف دوهزار و سه هزار، پارک ملی خشکه داران، دشت دریاسر، رودخانه لیرسر، و غار آبی دانیال بیاندازید.

قیمت اجاره سوئیت در تنکابن از شبی 350هزار تومان شروع می شود.
فصل بهار و پاییز بهترین زمان برای رزرو و اجاره ویلا در تنکابن می باشد.
در میان گردشگران، اجاره ویلا استخردار جنگلی در تنکابن و اجاره ویلاهای ساحلی با ویو دریا پرطرفدارتر هستند.
ابتدا به صفحه اجاره ویلا در تنکابن مراجعه می کنید و بعد از پیدا کردن بهترین اقامتگاه، کد اقامتگاه مورد نظر خود را جهت رزرو به کارشناسان سایت ارائه می دهید. جهت دریافت مشاوره و رزرو هم می توانید با کارشناسان لوکس ویلا تماس بگیرید.