اجاره ویلا و سوئیت در تنکابن

اجاره ویلا تنکابن

تنکابن از جمله شهرهای ساحلی غرب مازندران، مابین رامسر و عباس آباد است که به لطف ویلاهای بی نظیر و جاهای دیدنی، جزء توریستی ترین مناطق مازندران به حساب می آید. برای اقامت در تنکابن، گردشگران می توانند در میان انواع سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای عادی، استخردار، لوکس و دوبلکس با توجه به بودجه و سلیقه ای که دارند بهترین گزینه را انتخاب کنند. همچنین در این شهر هم ویلاهای ساحلی وجود دارد و هم جنگلی اما به لطف طبیعت سرسبز و زیبای شمال، همواره ویلاهای جنگلی تنکابن در میان گردشگران محبوب تر هستند.

برای اجاره ویلا در تنکابن خوب است بدانید قیمت اجاره ویلا، در روزهای عادی هفته شنبه تا چهارشنبه در پایین ترین نرخ خود قرار دارند که این رقم در روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه افزایش یافته و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به بیشترین نرخ خود می رسند. همچنین به دلیل محبوبیت تنکابن در میان گردشگران، پیشنهاد می کنیم اگر قصد سفر و اجاره ویلا تنکابن را در ایام خاص دارید، از یک هفته قبل نسبت به رزرو اقامتگاه مورد نظر خود اقدام کنید.

اجاره ویلا جنگلی در تنکابن

تنکابن از جمله شهرهایی است که هم منطقه ساحلی جذاب دارد و هم منطقه جنگلی بی نظیر و همواره گردشگران چه برای لذت بردن از ساحل بکر و دلنشین یا جنگلی سرسبز و زیبا، به تنکابن سفر می کنند. اما منطقه جنگلی تنکابن از جذابیت های خاصی برخوردار است که باعث شده تا حدودی تقاضا برای اجاره ویلا جنگلی در تنکابن بیشتر از اجاره ویلا ساحلی بوده و به طبع آن، نرخ اجاره روزانه اقامتگاه ها در منطقه جنگلی هم بیشتر از نوار ساحلی باشد.

در منطقه جنگلی تنکابن، تنوع مطلوبی از انواع اقامتگاه وجود دارد تا گردشگران با هر بودجه و سلیقه ای، میان سوئیت ها و ویلاهای ارزان قیمت تا ویلاهای لوکس و استخردار، بهترین را انتخاب کرده و با اقامت در منطقه جنگلی تنکابن، خاطرات بی نظیری را برای خود رقم بزنند. اما در میان اقامتگاه ها، کلبه های جنگلی در میان جوانان از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. کلبه های چوبی از امکانات مطلوبی برخوردارند و در روزهای گرم سال جزء اقامتگاه های ارزان قیمت تنکابن به شمار می روند اما در نظر داشته باشید طی روزهای بارانی و سرد سال، به لطف افزایش تقاضا برای اجاره کلبه جنگلی در تنکابن، نرخ اجاره روزانه کلبه ها هم افزایش محسوسی را تجربه می کنند.

نگاهی به جاذبه های دیدنی تنکابن

تنکابن هم از معدود شهرهای ساحلی استان مازندران است که هم ساحلی بکر و دیدنی داشته و هم از جنگلی سرسبز و جذاب برخوردار است. در تنکابن همواره گردشگران می توانند بهترین خاطرات را با تفریحات آبی، قدم زدن در ساحل و طبیعت گردی برای خود رقم بزنند اما خوب است در کنار آن ، نگاهی هم به برخی از جاذبه های گردشگری تنکابن از جمله جنگل های معروف دوهزار و سه هزار، پارک ملی خشکه داران، دشت دریاسر، رودخانه لیرسر، و غار آبی دانیال بیاندازید.