اجاره ویلا و سوئیت در دماوند

اجاره ویلا در دماوند

اگر خود را برای یک آخر هفته یا تعطیلات چند روزه آماده کردید تا اقامتی خاطره انگیز در دماوند را برای خود رقم بزنید، با تنوعی از اقامتگاه های بی نظیر برای هر بودجه و سلیقه از سوئیت های ارزان قیمت تا ویلاهای لوکس و استخردار به همراه امکانات مختلف روبرو خواهید شد که از نرخ اجاره روزانه های متفاوتی هم با توجه به امکانات و موقعیت برخوردار هستند. اجاره ویلا در دماوند همیشه یکی از چالش های بزرگ افرادی بوده که میخواستند روزهای آخر هفته و ایام تعطیلات چند روزه خود را در این منطقه سپری کنند چراکه همیشه تقاضا برای اجاره ویلا در دماوند بالا می باشد و لوکس ویلا هم پیشنهاد می کند از یک هفته قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو اقامتگاه مورد نظر اقدام کرد.

ویلا استخردار دماوند

فرقی نمی کند دماوند باشد یا هر شهر دیگری چراکه ویلاهای استخردار همیشه به عنوان محبوب ترین و پرتقاضاترین اقامتگاه ها بوده و به طبع آن، اکثر شهرهای توریستی بخصوص مناطق اطراف تهران از جمله دماوند، دارای تنوعی از ویلاهای استخردار با امکانات مختلف می باشد اما به دلی تقاضای قابل توجه برای اجاره ویلا استخردار در دماوند، نرخ اجاره روزانه ویلا استخردار در دماوند به مراتب بیشتر از سایر اقامتگاه ها خواهد بود.

ویلاهای استخردار دماوند از امکانات مطلوبی برخوردار هستند که شامل میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، سیستم های صوتی و تصویری، آلاچیق به همراه باربکیو، استخرهای روباز و یا سرپوشیده بوده و در برخی از ویلاهای استخردار بخصوص ویلاهای لوکس، درکنار استخرهای سرپوشیده سونا و جکوزی هم وجود دارد که تنها در روزهای سرد سال از فصل پاییز تا اواخر بهار فعال هستند. لازم به ذکر است اگر به دنبال اجاره ویلا استخردار در دماوند هستید در نظر داشته باشید نرخ اجاره ویلا استخردار دماوند به دلیل بالا بودن تقاضاها، بیشتر از سایر اقامتگاه ها بوده و پیشنهاد می شود برای اوج گردشگری و سفر، از یک هفته قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو ویلا در دماوند اقدام کنید.

اجاره ویلا گیلاوند

گیلاوند شهری کوچک در جنوب دماوند است که به لطف چشم انداز زیبا از کوه دماوند و طبیعت همیشه سرسبز کوه، درمیان مردمی که قصد دارند آخر هفته و یا تعطیلات خود را در یکی از نقاط اطراف تهران سپری کنند محبوب شده است که این موضوع باعث شده قیمت ویلاهای شهر گیلاوند بیش از میلیاردها تومان بشود.

اما همواره می توان با اجاره ویلا در گیلاوند، یکی از بهترین خاطرات تعطیلات را در این منطقه رقم زد. قیمت های اجاره ویلا در گیلاوند بسیار مناسب هستند و اجاره های میلیونی به ندرت در میان آن ها یافت می شود. همچنین در تابستان ویلاهای استخردار و در زمستان و سرمای شهر، ویلاهای استخرداری که دارای آبگرم هستند در میان متقاضیان بسیار پرطرفدارند چراکه راه رفتن در هوای بسیار سرد و سپس رفتن به داخل آبگرم ان هم با خاصیت درمانی، لذت خاصی دارد.

هزینه اجاره ویلا در گیلاوند کم تر از اجاره ویلا در مشا دماوند میباشد و طی روزهای عادی هفته کمترین نرخ را داشته و در روزهای آخر هفته و ایام تعطیل و اوج سفر به بیشترین حد خود می رسد. همچنین نرخ کلی اجاره ویلا گیلاوند طی فصل بهار و تابستان به لطف آب و هوای خنک و طبیعت سبز افزایش خواهند یافت.

اجاره ویلا دماوند آبسرد

آبسرد یکی از سرسبزترین و خوش آب و هواترین نقاط اطراف تهران است که در شرق منطقه دماوند قرار دارد. آبسرد حدوداً 50 کیلومتری از تهران فاصله دارد که با توجه به ترافیک و موقعیت، نزدیک به 2 ساعت زمان نیاز است تا از تهران به آبسرد برسید.

تجربه اقامت و اجاره ویلا در آبسرد دماوند، تجربه بی نظیری خواهد بود چراکه ویلاهای این منطقه چشم انداز زیبایی از طبیعت سبز دارند و به لطف ییلاقی بودن منطقه، همواره آب و هوای خنکی دارد. اقامتگاه های آبسرد هم به صورت بومگردی هستند که در دل طبیعت قرار دارند، هم سوئیت و هم ویلاهای لوکس و دوبلکس به همراه استخرهای روباز و سرپوشیده تا با اجاره ویلا در آبسرد دماوند بهترین خاطره تعطیلات برای دوری از شلوغی در منطقه ای بکر رقم میزنند.

پیشنهاد می شود برای اجاره ویلا در دماوند آبسرد به سراغ ویلاهایی بروید که دارای استخرهای روباز هستند. در روزهای گرم آفتابی تابستان، رفتن به داخل استخر با آب سرد زیر آفتاب و به همراه وزش بادهای خنک و گاه گرم، بسیار لذت بخش خواهد بود.

رزرو ویلا دماوند

در دماوند، ویلاهای متنوعی وجود دارد و گردشگران می توانند در میان ویلاهای ارزان قیمت، عادی، استخر دار و لوکس بهترین اقامتگاه مورد نظر خود را رزرو کنند. برای رزرو ویلا دماوند تنها یک تماس با کارشناسان لوکس ویلا کافیست اما خوب است بدانید به دلیل اینکه دماوند یکی از بهترین مناطق اطراف تهران برای سپری کردن اوقات فراغت به شمار می رود، در میان تهرانی نشین ها از محبوبیت بالایی برخوردار است لذا در روزهای آخر هفته و همچنین ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه، اکثر ویلاهای دماوند بخصوص ویلاهای استخردار به سرعت رزرو می شوند لذا لوکس ویلا همواره پیشنهاد می کند برای سفر و رزرو ویلا در دماوند بخصوص در تعطیلات چند روزه، از یک هفته قبل نسبت به رزرو ویلای مورد نظر خود اقدام کنید.

اجاره سوئیت در دماوند

دماوند دارای ویلاهای عادی، استخردار و لوکس وبسیاری است که علاقه مندان خود را دارد. اگر در سفر به دماوند در میان اقامتگاه های مختلف شهر به دنبال اقامتی ارزان هستید، پیشنهاد می کنیم به سراغ اجاره سوئیت ارزان در دماوند بروید.

دماوند شهری با جاذبه های دیدنی و تاریخی بسیاری بوده و از جمله تفریحات گردشگران در سفر به این شهر، طبیعت گردی و صعود به قله دماوند است لذا اکثر گردشگران ترجیح می دهند تا هزینه به مراتب کمتری برای اقامت پرداخت کرده و به سراغ سوئیت های دماوند بروند. اگر میخواهید برای اقامتی چند روزه و ارزان به سراغ اجاره سوئیت دردماوند بروید در نظر داشته باشید سوئیت های دماوند در مناطق مختلف شهرستان از جمله گیلاوند، آبسرد، رودهن و غیره هستند که با توجه به موقعیت و امکانات، از نرخ های متفاوتی هم برخوردارند. اگر به دنبال اجاره سوئیت ارزان در دماوند هستید، خوب است بدانید نرخ شروع قیمت اجاره روزانه سوئیت در دماوند از 350 هزار تومان میباشد.

اجاره ویلا در جابان دماوند

گردشگرانی که قصد اجاره ویلا در جابان دماوند را دارند همواره می توانند با هر بودجه و سلیقه ای، میان تنوعی از ویلاهای ارزان قیمت، سوئیت های یک خوابه، دو خوابه، ویلاهای لوکس و باغ ویلاهای جذاب و دیدنی، بهترین را انتخاب کنند. شما می توانید جهت دریافت مشاوره و رزرو ویلا در جابان دماوند با کارشناسان لوکس ویلا در تماس باشید. لازم به ذکر است به دلیل محبوبیت بالای منطقه و تقاضای قابل توجه برای اجاره ویلا در جابان در میان گردشگران، پیشنهاد می شود اگر میخواهید طی ایام اوج سفر، به این منطقه سفر کنید، از یک هفته قبل نسبت به رزرو ویلای مورد نظر اقدام فرمائید.

دماوند، بهترین مقصد برای تفریح و طبیعت گردی

دماوند را به جرات می توان گفت یکی از جذاب ترین مقاصد اطراف تهران برای لذت بردن از طبیعت سرسبز، هوایی دلنشین و کوهنوردی به شمار میرود. در این منطقه باغ های بسیاری وجود دارد که در نوع خود بسیار جذاب هستند و همچنین، طبیعت فوق العاده ای که در اطراف دماوند وجود دارد هم بی نظیر بوده و ساعت ها می توان در هر نقطه سرسبز و دلنشین در طبیعت دماوند اتراق نمود.

اما دماوند تفریحگاه ها و جاذبه های دیدنی مختلفی دارد که شاید اکثر گردشگران از وجود آن ها آگاه نباشند. یکی از معروف ترین جاهای دیدنی دماوند، پیست اسکی آبعلی است چراکه این پیست اسکی در زمستان به شلوغ ترین منطقه تفریحی در اطراف تهران تبدیل شده و در فصل تابستان هم با ارائه اسب سواری و اسکی روی چمن، میزبان گردشگران بسیاری می باشد. همچنین از دیگر دیدنی های دماوند می توان به دشت لار، دریاچه ساهون، دشت مشا، برج شیخ شبلی و منطقه تفریحی چشمه اعلا اشاره کرد.

فصل بهار و تابستان دماوند در شرایط آب و هوایی دلنشینی قرار دارد و طبیعت زیبای منطقه، دماوند را به شهری سرسبز و زیبا تبدیل می کند اما در فصل زمستان، هوای منطقه بسیار سرد شده و شاهد بارش های سنگین برف و باران در دماوند هستیم.
قیمت اجاره سوئیت در دماوند از شبی 400هزار تومان و قیمت اجاره ویلا استخردار در دماوند در شبی 1میلیون و 200هزار تومان شروع می شود.
ابتدا از هرجای تهران که هستید خود را به شرق اتوبان همت رسانده و مسیر را ادامه دهید تا به شهر رودهن برسید. در شهر رودهن دو مسیر وجود دارد که یکی به سمت هراز و دیگری به سمت فیروزکوه و دماوند خواهد بود. میانگین کمتر از 2 ساعت طول میکشد تا از تهران به دماوند رسید.
دماوند از شهرهای کوچکی با نام های گیلاوند، کیلاوند، آبسرد، جابان، مشاء و آبعلی تشکیل شده است و در میان آن ها، تقاضا برای اجاره ویلا در گیلاوند به مراتب بیشتر می باشد چراکه گیلاوند شهری بزرگ با تنوعی از اقامتگاه های مختلف است