4
250,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 2
تعداد اتاق خواب : سوئیت
شماره هماهنگی : 09120122893
1
220,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 2
تعداد اتاق خواب : سوئیت
شماره هماهنگی : 09120122893
1
700,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 12
تعداد اتاق خواب : سه خواب
شماره هماهنگی : 09120122893
1
350,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 4
تعداد اتاق خواب : یک خواب
شماره هماهنگی : 09120122893
11
1,200,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 10
تعداد اتاق خواب : چهار خواب
شماره هماهنگی : 09120122893
1
750,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 6
تعداد اتاق خواب : دو خواب
شماره هماهنگی : 09120122893
14
900,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 8
تعداد اتاق خواب : سه خواب
شماره هماهنگی : 09120122893

ویلا استخردار در رویان

رویان، یکی از شهرستان‌های استان مازندران است که در نزدیکی دریا خزر و میان شهرهای نور و نوشهر قرار دارد. مناظر زیبایی که در رویان وجود دارد باعث جذب گردشگران و توریست‌های فراوانی به خود شد و در نتیجه ساخت ویلا برای فروش و اجاره ویلا رویان رو به افزایش رفت. کادر لوکس ویلا به شما پیشنهاد می‌کندتا سفری به این شهر زیبا داشته باشید چراکه رویان پر از مناظر زیبا طبیعی، مناطق سرسبز و اماکن گردشگری است.

رویان شهری زیبا در شمال ایران که مقصد گردشگری بسیاری از مسافران داخلی و توریست‌های خارجی است. این شهر زیبا دارای مناطق دیدنی بسیاری است. شهری که در میان نور و نوشهر قرار دارد و مانند تمامی شهرهای شمالی ایران آب و هوایی فوق العاده دارد.

رویان از آب و هوای معتدلی برخوردار است و به دلیل ساحلی بودنش رطوبت بالایی داشته و در اغلب مواقع بارانی است. جنگل های سرسبز رویان از یک طرف و کوههای مرتفع البرز از طرفی دیگر این شهر را به یکی از بهترین مناطق گردشگری تبدیل کرده است که می توانید سفر به رویان و همچنین اجاره ویلا جنگلی رویان در لیست سفرهایتان قرار دهید و از آب و هوای خوبی که دارد نهایت لذت را ببرید.

اجاره ویلا در رویان و در نزدیکی مناطق دیدنی این شهر زیبا

رویان سرشار از مناطق دیدنی زیبا است. ترکیبی از سبزی جنگل‌ها و صدای آبشارهایی که آرامش را به مسافران هدیه می‌دهند با سواحلی زیبا و ترکیبی از سنگ و ماسه که حس قدم زدن با پای برهنه و دیدن غروب درخشان خورشید؛ حس زندگی را زنده می‌کند. در ادامه به معرفی مناطق دیدنی رویان خواهیم پرداخت

بازار رویان

بازارهای شمال ایران زبانزد همگان هستند. مردان و بانوانی که که با لباس‌های محلی و دامن‌های چین و واچین و رنگارنگ خود، بساط پهن کرده‌اند و مایحتاج زندگی بومیان و مسافران را به فروش می‌رسانند. بازدید از بازار رویان می‌تواند احساس بسیار خوبی را در شما ایجاد کند.

آبشار کپ از دیدنی‌های رویان

برای بسیاری از مسافران که اقدام به اجاره ویلا در رویان کرده‌اند و دوست دارند اقامتی راحت را تجربه کنند، کمی هیجان پیشنهاد می‌کنیم. هیجان دیدن آبشاری زیبا و جذاب در دل کوه‌های جنگلی منطقه رویان پیشنهاد ویژه لوکس ویلا به شما مسافران است

از دیگر جاذبه های گردشگری رویان، آبشار کپ است که در مسیر رویان به بلده واقع شده است. این آبشار با ارتفاع 1725 متر از سطح دریا توانسته جزء آبشارهای مرتفع و زیبای مازندران قرار گیرد. جالب است بدانید: قرارگیری آبشار کپ در بافت جنگلی باعث شده تا در زمان بارندگی، اقیانوسی از مه، دور تا دور آبشار را احاطه کند و صحنه زیبایی را به نمایش بگذارد.

طعم خوش غذای محلی در کافه دریا رویان

اگر به دنبال یک رستوران بی نظیر با غذاهای خوشمزه هستید، رستوران کافه دریا را در لیست خود فراموش نکنید. در این رستوران کافی شاپ هم وجود دارد و می توانید با یک تیر دو نشان بزنید.

منطقه گلندرود

اگر می خواهید به منطقه گلندرود که یکی از جاذبه های گردشگری رویان است بروید، 8 کیلومتر بعد از آبشار آب پری به این منطقه خواهید رسید. جنگل هایی مملوء از درختان افرا باعث شده است تا این منطقه از آب و هوای مطبوعی برخوردار باشد. در این منطقه پارک جنگلی برای راحتی گردشگران و مسافران ساخته شده است که از طبیعت بکر و امکانات خوبی برخوردار بوده و برای استراحت و گشت و گذار مناسب است.

اجاره ویلا جنگلی رویان

خب حالا که عازم سفر به این منطقه زیبا هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از ویلا رویان در وب سایت لوکس ویلا دیدن کنید. ویلاهایی با قیمت مناسب که آرامش و ایمنی سفر شما را تضمین خواهد کرد. باعث افتخار لوکس ویلا است تا بتواند در این سفر همراه شما باشد