اجاره ویلا و سوئیت در رویان

اجاره ویلا در رویان

رویان از جمله شهرهای مرکزی استان مازندران است که جمعیت کمتر از ده هزار نفری آن، بخشی از اقتصاد خود را از طریق صنعت گردشگری تامین می کنند و گردشگری درواقع به یکی از مهم ترین قطب های درآمد مردم منطقه تبدیل شده است. این شهر جذاب و دیدنی به لطف ویلاهای لوکس و تنوع بالایی از انواع اقامتگاه هایی که دارد، جزء محبوب ترین شهرهای مرکزی واقع در شهرستان نور استان مازندران واقع شده و بی شک، اجاره ویلا در رویان افزایش چشم گیری نسبت به سایر شهر های شمالی داشته است.

رویان شهری ساحلی به شمار می رود و گردشگران برای اجاره ویلا در رویان و رقم زدن اقامتی بی نظیر در این منطقه، می توانند میان تنوعی از ویلاها و اقامتگاه های ارزان قیمت تا ویلاهای لوکس و بی نظیر در بخش ساحلی یا جنگلی، بهترین را انتخاب کنند. در نظر داشته باشید به لطف زمین های شالی در بخش جنگلی رویان، در فصل تابستان، اکثر گردشگران تمایل به اقامت در ویلاهای بخش ساحلی را دارند درحالیکه طی روزهای سرد سال و بخصوص فصل زمستان، تقاضا برای ویلا رویان بخش جنگلی بیشتر خواهد شد.

ویلا استخردار در رویان

از آنجایی که امروزه رویان به یکی از مناطق لوکس در شمال کشور تبدیل شده است، ساخت و سازها بیشتر به سمت ویلاهای لاکچری با امکانات مختلف رفته تا گردشگرانی که به دنبال اجاره ویلا استخردار در رویان هستند بتوانند با هر بودجه و سلیقه ای، بهترین ویلا و اقامتگاه مورد نظر خود در رویان را برای چند روز اجاره کرده و سفر به این شهر زیبا و دیدنی، نهایت لذت را ببرند. ویلاهای استخردار بیشترین تنوع را در میان اقامتگاه های رویان دارند و همچنین از امکانات مختلفی هم برخوردار هستند.

برای اجاره ویلا استخردار رویان می توانید بین منطقه و ساحلی انتخاب کنید که در کجا اقامت داشته باشید اما خوب است بدانید منطقه جنگلی با اینکه سرسبزی های خودش را دارد اما به لطف زمین های شالی، در فصل تابستان و روزهای گرم سال از هوای شرجی تری نسبت به منطقه ساحلی برخوردار است از این رو، در فصل تابستان قیمت اجاره ویلا استخردار جنگلی در رویان کمتر از منطقه ساحلی بوده و در سایر روزها برعکس می شود. در منطقه ساحلی هم تنوع مطلوبی از ویلاهای استخردار وجود دارد و برخی از آن ها هم دارای ساحل اختصاصی هستند

اجاره ویلا ساحلی رویان

همانطور که میدانیم، رویان شهری ساحلی به حساب می آید و گردشگران برای اقامت در این شهر می توانند میان تنوعی از ویلاهای ساحلی، بهترین گزینه مورد نظر را از طریق کارشناسان لوکس ویلا رزرو کنند. در نوار ساحلی رویان، هم ویلاهای عادی وجود دارد، هم ویلاهای لوکس و استخردار اما اگر میخواهید هزینه کمی برای اقامت در منطقه ساحلی شهر پرداخت کنید، اجاره سوئیت ساحلی در رویان می تواند گزینه مناسبی باشد.

گردشگرانی که قصد اجاره ویلا ساحلی رویان را دارند خوب است بدانند بطور کلی، نرخ اجاره روزانه ویلاهای سمت ساحل به مراتب گران تر از ویلاهای سمت جنگل می باشد و همچنین نرخ اجاره روزانه ویلاهای ساحلی رویان، طی روزهای عادی هفته از شنبه تا چارشنبه به دلیل کاهش تقاضا، در کمترین حد خود به سر می برند که با افزایش تقاضا در روزهای آخر هفته افزایش داشته و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه، به بیشترین حد خود می رسند. اگر هم نمیخواهید هزینه بالایی برای اقامت در ویلاهای ساحلی رویان را پرداخت کنید و از طرفی هم قصد اقامت در سوئیت های رویان را ندارید، می توانید به سراغ اجاره روزانه خانه و آپارتمان در منطقه ساحلی رویان بروید و خوب است بدانید این آپارتمان ها، معمولاً در فاصله چند قدمی ساحل قرار دارند.

اجاره ویلا جنگلی رویان

<

اگر قصد اجاره ویلا جنگلی رویان را دارید، ما پیشنهاد می کنیم در روزهای بارانی یا سرد سال در منطقه جنگلی رویان اقامت داشته باشید. در جنوب رویان، زمین های شالی بسیاری وجود دارد و از این رو، هوای منطقه در روزهای گرم سال بسیار شرجی تر از منطقه ساحلی می باشد. اما برای قیمت اجاره ویلا جنگلی رویان هم خوب است بدانید در فصل تابستان، ویلاهای جنگلی از قیمت های به مراتب کمتری نسبت به ویلاهای منطقه ساحلی برخوردار هستند و در فصل زمستان و روزهای سرد سال بخاطر افزایش تقاضا برای اجاره ویلا جنگلی در رویان، نرخ اجاره روزانه ویلاهای جنگلی هم افزایش می یابد.

همچنین در منطقه جنگلی رویان با هر بودجه و سلیقه ای می توانید میان سوئیت های ارزان قیمت، آپارتمان های مبله با چشم انداز زیبا از جنگل و دریا، ویلاهای بدون استخر و همچنین ویلاهای لاکچری با امکانات جذاب، بهترین را انتخاب کنید و از اقامت در منطقه جنگلی خاطرات خوشی را برای خود رقم بزنید.

اجاره ویلا در شهرک فردوس رویان

یکی از محبوب ترین شهرک های رویان برای اجاره ویلا و تجربه اقامتی بی نظیر و خاطره انگیز در رویان، شهرک فردوس است. شهرک فردوس با دلیل قرار گیری در جنوب جاده سیاهکلرود مازندران، شهرکی جنگلی است اما فاصله این شهرک تا دریا کمتر از 500 متر بوده و گردشگرانی که به سراغ اجاره ویلا درشهرک فردوس رویان می روند می توانند تنها با چند دقیقه پیاده روی، وارد ساحل مازندران شوند.

در شهرک فردوس رویان، ویلاهای متعددی وجود دارد که شامل سوئیت های یک خوابه، دو خوابه و غیره و ویلاهای عادی بوده و تعداد بسیار محدودی هم ویلاهای لوکس و استخردار با امکانات جذاب وجود دارد اما تمامی اقامتگاه های این شهرک بخاطر اینکه قیمت های بسیار مناسبی دارند، همواره در میان گردشگران محبوب بوده و پیشنهاد می شود اگر در ایام اوج سفر میخواهید به رویان سفر کنید، حتماً از یک هفته قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو ویلا و بخصوص ویلاهای استخردار در شهرک فردوس رویان اقدام کنید.

اجاره ویلا در آب پری

آب پری یکی از معروف ترین جاهای دیدنی رویان است که در جنوب شهر قرار دارد. برای دسترسی به آب پری باید وارد جاده رویان به بلده شوید تا به آبشار برسید. اما آبشار آب پری بخاطر اینکه در منطقه ای سرسبز و فوق العاده قرار دارد، به یکی از بهترین تفرجگاه ها میان گردشگران و بخصوص طبیعت گردان تبدیل شده است لذا در این منطقه، ویلاها و اقامتگاه های مختلفی هستند که به صورت روزانه اجاره داده می شوند. در جاده آب پری اقامتگاه های بسیار کمی هستند برای اجاره روزانه اما در روستاها و مناطق اطراف آبشار که در ارتفاع بالاتری قرار دارند، انواع خانه های مبله، سوئیت های ارزان قیمت و ویلاهای مختلف برای اجاره روزانه مشاهده می شود.

از آنجایی که تعداد تقاضاها برای اجاره ویلا در آب پری بالا می باشد و از طرفی، تعداد اقامتگاه های عرضه شده هم محدود، لوکس ویلا پیشنهاد می کند اگر قصد اجاره ویلا در آب پری را داشته و میخواهید چند روزی در این منطقه سرسبز اقامت داشته باشید حتماً از چند روز قبل از تاریخ سفر، اقامتگاه مورد نظر خود را رزرو کنید.

اجاره سوئیت در رویان

ارزان ترین اقامتگاه های رویان، سوئیت ها، آپارتمان ها و خانه های مبله هستند. سوئیت های رویان عموماً اقامتگاه های نسبتاً کوچکی هستند که از حداقل امکانات برخوردار بوده و مجهز به نمشیمنگاه، سرویس بهداشتی، تلویزیون و یخچال هستند. از طرفی، سوئیت های دیگری هم در رویان وجود دارد که از امکانات بیشتری برخوردار بوده و دارای یک یا دو خواب، آشپزخانه و غیره هستند. همچنین برخی از سوئیت ها دارای استخرهای روباز و یا سرپوشیده بوده و در روزهای سرد سال هم مجهز به آبگرم می شوند.

برای اجاره سوئیت در رویان اما، در صورتیکه به مناطق جنگلی شهر مراجعه کنید با باغ سوئیت هایی روبرو می شوید که مجهز به باغی بزرگ و سرسبز بوده و از امکانات مطلوب و قیمت بسیار خوبی هم برخوردار هستند.

گشت و گذاری در میان مناطق دیدنی رویان

رویان بخشی از شهرستان نور، یکی از بزرگترین مناطق استان مازندران است و این شهر دارای جاذبه های دیدنی بسیاری می باشد که با بازدید از آن ها، خاطرات سفر به مراتب جذاب تر خواهد شد هرچند به لطف تنوع بالایی از ویلاهای لوکس و دیدنی، گردشگران با اجاره روزانه آن ها دیگر از ویلای خود برای طبیعت گردی و بازدید از جاذبه های گردشگری رویان خارج نخواهند شد.

از بهترین دیدنی های رویان که همواره پیشنهاد میکنیم در طول سفری که به این شهر دارید از آن ها بازدید کنید می توان به آبشار آب پری، پارک جنگلی نور، شهر بلده به همراه جاذبه های تاریخی باارزشش همچون خانه نیما یوشیج، دریاچه الیمالات و روستا و چشمه آبگرم لاویج اشاره کرد.

مناطق معروفی در رویان هستند که شامل سعادت آباد، آب پری، ونوش و غیره که بخاطر تنوع اقامتگاه ها و یا برخورداری از طبیعتی بکر و دلنشین، از محبوب ترین مناطق برای اجاره ویلا در رویان به شمار میروند.
قیمت اجاره ویلا در رویان از شبی 400هزار تومان شروع می شود.
از آنجایی که آب پری یکی از محبوب ترین مناطق طبیعت گردی در رویان شناخته می شود، در سایت لوکس ویلا تنوع مطلوبی از انواع اقامتگاه ها در منطقه آب پری ارائه می شود که از قیمت های بسیار خوبی هم برخوردار هستند.
رویان شهری است که در حال تبدیل شدن به یکی از مناطق لوکس شمال کشور می باشد. در شهر رویان هم ساحلی بکر و زیبا وجود دارد و هم مناطق جنگلی دلنشین. همچنین رویان دارای جاذبه های دیدنی و مناطق طبیعت گردی بسیاری هم می باشد تا گردشگران خاطرات خوشی را از گشت و گذار در این شهر برای خود رقم بزنند.