اجاره ویلا در رویان

رویان از جمله شهرهای مرکزی استان مازندران است که جمعیت کمتر از ده هزار نفری آن، بخشی از اقتصاد خود را از طریق صنعت گردشگری تامین می کنند و گردشگری درواقع به یکی از مهم ترین قطب های درآمد مردم منطقه تبدیل شده است. این شهر جذاب و دیدنی به لطف ویلاهای لوکس و تنوع بالایی از انواع اقامتگاه هایی که دارد، جزء محبوب ترین شهرهای مرکزی واقع در شهرستان نور استان مازندران واقع شده و بی شک، هر گردشگری که به این منطقه سفر کند، خاطرات بی نظیری را از طبیعت گردی و گشت و گذار در سواحل بکر رویان برای خود رقم خواهد زد.

رویان شهری ساحلی به شمار می رود و گردشگران برای اجاره ویلا در رویان و رقم زدن اقامتی بی نظیر در این منطقه، می توانند میان تنوعی از ویلاها و اقامتگاه های ارزان قیمت تا ویلاهای لوکس و بی نظیر در بخش ساحلی یا جنگلی، بهترین را انتخاب کنند. در نظر داشته باشید به لطف زمین های شالی در بخش جنگلی رویان، در فصل تابستان، اکثر گردشگران تمایل به اقامت در ویلاهای بخش ساحلی را دارند درحالیکه طی روزهای سرد سال و بخصوص فصل زمستان، تقاضا برای اقامت در ویلاهای بخش جنگلی بیشتر خواهد شد.

ویلا استخردار در رویان

رویان، یکی از شهرستان های استان مازندران است که در نزدیکی دریا خزر و میان شهرهای نور و نوشهر قرار دارد. مناظر زیبایی که در رویان وجود دارد باعث جذب گردشگران و توریست های فراوانی به خود شد و در نتیجه ساخت ویلا برای فروش و اجاره ویلا رویان رو به افزایش رفت. کادر لوکس ویلا به شما پیشنهاد می کند تا سفری به این شهر زیبا داشته باشید چراکه رویان پر از مناظر زیبا طبیعی، مناطق سرسبز و اماکن گردشگری است.

رویان شهری زیبا در شمال ایران که مقصد گردشگری بسیاری از مسافران داخلی و توریست‌های خارجی است. این شهر زیبا دارای مناطق دیدنی بسیاری است. شهری که در میان نور و نوشهر قرار دارد و مانند تمامی شهرهای شمالی ایران آب و هوایی فوق العاده دارد.

رویان از آب و هوای معتدلی برخوردار است و به دلیل ساحلی بودنش رطوبت بالایی داشته و در اغلب مواقع بارانی است. جنگل های سرسبز رویان از یک طرف و کوههای مرتفع البرز از طرفی دیگر این شهر را به یکی از بهترین مناطق گردشگری تبدیل کرده است که می توانید سفر به رویان و همچنین اجاره ویلا جنگلی رویان در لیست سفرهایتان قرار دهید و از آب و هوای خوبی که دارد نهایت لذت را ببرید.

اجاره ویلا ساحلی رویان

همانطور که میدانیم، رویان شهری ساحلی به حساب می آید و گردشگران برای اقامت در این شهر می توانند میان تنوعی از ویلاهای ساحلی، بهترین گزینه مورد نظر را از طریق کارشناسان لوکس ویلا رزرو کنند. در نوار ساحلی رویان، هم ویلاهای عادی وجود دارد، هم ویلاهای لوکس و استخردار اما اگر میخواهید هزینه کمی برای اقامت در منطقه ساحلی شهر پرداخت کنید، اجاره سوئیت ساحلی در رویان می تواند گزینه مناسبی باشد.

گردشگرانی که قصد اجاره ویلا ساحلی رویان را دارند خوب است بدانند بطور کلی، نرخ اجاره روزانه ویلاهای سمت ساحل به مراتب گران تر از ویلاهای سمت جنگل می باشد و همچنین نرخ اجاره روزانه ویلاهای ساحلی، طی روزهای عادی هفته از شنبه تا چارشنبه به دلیل کاهش تقاضا، در کمترین حد خود به سر می برند که با افزایش تقاضا در روزهای آخر هفته افزایش داشته و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه، به بیشترین حد خود می رسند. اگر هم نمیخواهید هزینه بالایی برای اقامت در ویلاهای ساحلی رویان را پرداخت کنید و از طرفی هم قصد اقامت در سوئیت ها را ندارید، می توانید به سراغ اجاره روزانه خانه و آپارتمان در منطقه ساحلی رویان بروید و خوب است بدانید این آپارتمان ها، معمولاً در فاصله چند قدمی ساحل قرار دارند.

اجاره ویلا جنگلی رویان

خب حالا که عازم سفر به این منطقه زیبا هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از ویلا رویان در وب سایت لوکس ویلا دیدن کنید. ویلاهایی با قیمت مناسب که آرامش و ایمنی سفر شما را تضمین خواهد کرد. باعث افتخار لوکس ویلا است تا بتواند در این سفر همراه شما باشد

گشت و گذاری در میان مناطق دیدنی رویان

رویان بخشی از شهرستان نور، یکی از بزرگترین مناطق استان مازندران است و این شهر دارای جاذبه های دیدنی بسیاری می باشد که با بازدید از آن ها، خاطرات سفر به مراتب جذاب تر خواهد شد هرچند به لطف تنوع بالایی از ویلاهای لوکس و دیدنی، گردشگران با اجاره روزانه آن ها دیگر از ویلای خود برای طبیعت گردی و بازدید از جاذبه های گردشگری رویان خارج نخواهند شد.

از بهترین دیدنی های رویان که همواره پیشنهاد میکنیم در طول سفری که به این شهر دارید از آن ها بازدید کنید می توان به آبشار آب پری، پارک جنگلی نور، شهر بلده به همراه جاذبه های تاریخی باارزشش همچون خانه نیما یوشیج، دریاچه الیمالات و روستا و چشمه آبگرم لاویج اشاره کرد.