اجاره ویلا سهیلیه

همان طور که در قسمت بالا گفته شد، این منطقه ی خوش آب و هوا برای تفریحات آخر هفته بسیار مناسب است از این رو برای اجاره ویلا در سهیلیه می توانید با مراجعه به وب سایت لوکس ویلا بهترین و ارزان ترین ویلا ها و سوئیت ها را اجاره نمایید.

آشنایی با سهیلیه

سهیلیه منطقه ای است در غرب استان البرز با آب و هوای ییلاقی و بسیار دلچسب ، این منطقه دارای باغ ها و ویلا های بسیاری برای اجاره روزانه ویلا سهیلیه می باشد این منطقه به ازادراه کرج قزوین از سمت شمال و منطقه اشتهارد از جنوب و از شرق و غرب به چهار باغ و سعید آباد محدود می شود. این منطقه ای مجموعه ای از تعدادی روستا می باشد که همه این روستا ها دارای امکانات گاز و تلفن و ... می باشند. مرکز منطقه سهیلیه روستای اغچه حصار می باشد.

منطقه ییلاقی و سر سبز سهیلیه با وسعت 30 کیلومتر مربع در غرب استان البرز( کرج ) واقع شده، این منطقه دارای باغ ها , باغچه ها و شهرک های ویلایی با آب وهوایی بسیار دلچسب برای اجاره ویلا در سهیلیه است، منطقه سهیلیه از سمت شمال به آزاد راه کرج-قزوین وازسمت جنوب به اشتهارد و ازسمت شرق به چهارباغ و ازسمت غرب به بخش مرکزی سعیدآباد محدود می گردد. این منطقه متشکل از تعداد زیادی روستا است که تمامی این روستاها دارای امکانات آب،برق،گازشهری وتلفن هستند.

به دلیل مساعد بودن آب و هوا و خاک و همچنین میزان مناسب آب در منطقه سهیلیه تعداد زیادی مراکز کشت و پرورش گلهای زینتی، نهال و قارچ های خوراکی وجود دارد. منطقه سهیلیه به دلیل واقع شدن در یک دره بزرگ میان کوه های اطراف تهران پایین ترین ارتفاع را داراست که همین موجب شده که با کم ترین حفاری همه چاه های روستا و چاه های مجاز کشاورزی به آب کافی برسند و خاک یک دست و عاری از سنگ این منطقه هر گونه کشت و کار وعملیات عمرانی را به آسان ترین شکل امکان پذیر می کند. همچنین اگر به دنبال اجاره ویلا در سعیدآباد هستید میتوانید با کارشناسان لوکس ویلا ارتباط گرفته و ویلای مورد نظر خود را رزرو نمایید.

اجاره ویلا در چهارباغ کرج

یکی از معروف ترین مناطق کرج که در نزدیکی سهیلیه قرار دارند، چهارباغ است. چهارباغ در واقع منطقه ای بین سهیلیه و کرج بوده و بخاطر تنوعی از ویلاها و اقامتگاه های مختلف برای هر بودجه و سلیقه و همچنین فاصله نزدیک تا تهران، در میان مناطق توریستی کرج به شمار می رود. افرادی که به دنبال اجاره ویلا در چهارباغ کرج هستند با هر بودجه و سلیقه ای می توانند بهترین اقامتگاه را در میان سوئیت ها، ویلاهای بدون استخر و ویلاهای لوکس انتخاب کرده و از سفری چند روزه به چهارباغ کرج نهایت لذت را ببرند.

برای اجاره ویلا در چهارباغ کرج در نظر داشته باشید اگر به دنبال اقامتی ارزان هستید می توانید میان سوئیت های ارزان قیمت یک خوابه، دو خوابه، باغ سوئیت و حتی سوئیت های استخردار بهترین را از طریق کارشناسان ما رزرو کنید. در صورتی که برای اجاره ویلا در چهار باغ کرج به دنبال ویلاهای لوکس و استخردار هستید، در این منطقه تنوع مطلوبی از ویلاهای استخردار با امکانات مختلف وجود دارد. همانند سایر مناطق توریستی اطراف تهران برای رزرو ویلا در چهارباغ کرج پیشنهاد می شود از یک هفته قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو اقامتگاه مورد نظر خود و دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

نگاهی به جذاب ترین دیدنی های سهیلیه

سهیلیه هم همانند سایر روستاها و مناطق شهرستان ساوجبلاغ و چندار تنوعی از ویلاها و اقماتگاه های مختلف دارد و به لطف طبیعت زیبا و آب و هوای دلنشین، در میان گردشگران هم از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. اکثر گردشگران در سفر به سهیلیه تنها به اقامت در ویلاهای لوکس و رستوران گردی میپردازند اما ما پیشنهاد می کنیم در صورتیکه قصتد سفری چند روزه دارید، نگاهی هم به جاهای دیدنی سهیلیه بیاندازید.

محبوب ترین منطقه گردشگری و تفریحی در سهیلیه، چهارباغ نام دارد و گردشگران این منطقه را با نام چهارباغ کرج هم میشناسند. در این منطقه امکانات و خدمات تفریحی و رفاهی مختلفی وجود دارد که شامل دهکده ورزشی و باغ پرندگان می باشد و درکنار آن ها، بازدید از آرامگاه امامزادگان فضل و فاضل (ع) هم خالی از لطف نیست.

سهیلیه از مناطق مختلفی تشکیل شده است و بر اساس گزارشات، بیشترین تقاضاها برای اجاره ویلا در چهارباغ و اجاره ویلا در سعید آباد هستند اما در برخی از ماه ها، تقاضا برای اجاره ویلا در آغچه حصار افزایش می یابد.
قیمت اجاره ویلا در سهیلیه کرج برای روزهای وسط هفته از شبی 600هزار تومان شروع می شود اما این قیمت برای روزهای آخر هفته و تعطیلات به شبی 2 میلیون تومان می رسد.
بخش قابل توجهی از منطقه سهیلیه و چهارباغ کرج سرسبز بوده و طبیعتی بکر و خوش آب و هوایی دارند. فصل بهار و تابستان بهترین زمان برای لذت بردن از طبیعت زیبا و هوای دلنشین به شمار می رود و در فصل زمستان، بخاطر هوای سرد سهیلیه و چهارباغ کرج، اجاره ویلا استخر آبگرم در سهیلیه و اقامت در ویلاهایی مجهز به استخرهای آبگرم سرپوشیده پرطرفدار هستند.
از شهر تهران، بهترین راه برای دسترسی به سهیلیه مراجعه به آزادراه تهران کرج و سپس کرج به قزوین بوده و بعد از آن با استفاده از تابلوهای راهنما وارد جاده قدیم کرج به قزوین شده و وارو ورودی جاده سهیلیه شوید. از شهر کرج هم بهترین مسیر دسترسی، مراجعه به جاده قدیم کرج به قزوین در انتهای بلوار شهید بهشتی است.