اجاره ویلا و کلبه جنگلی در سوادکوه

اجاره ویلا سوادکوه

در میان مقاصد مختلف استان مازندران، سوادکوه جزء سرسبزترین و مرتع ترین شهرها به حساب می آید و گردشگران با اجاره ویلا در سوادکوه، همواره در منطقه ای خوش آب و هوا، بکر و سرسبز اقامت خواهند داشت. اگر شما هم قصد اجاره ویلا سوادکوه را دارید خوب است بدانید در این شهر ویلاهای بسیاری وجود دارد که شامل ویلاهای عادی، استخردار، لوکس و غیره می باشد.

ویلاهای سوادکوه عمدتاً دارای چشم انداز بسیار زیبا از دشت ها و کوه های اطراف هستند که این موضوع بر روی نرخ اجاره روزانه آن ها تاثیر می گذارد. همچنین خوب است بدانید در فصل تابستان و زمستان، اجاره ویلاهای استخردار سوادکوه میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد اما اگر قصد لذت از طبیعت سرسبز و یا سفیدپوش در فصل زمستان را دارید، پیشنهاد می کنیم به سراغ ویلاهای دوبلکس سوادکوه بروید چراکه در طبقات بالای این ویلاها، همواره چشم انداز بسیار جذابی از مناظر اطراف خواهید داشت. در آخر هم خوب است بدانید به دلیل محبوبیت سوادکوه در میان گردشگران بخصوص طبیعت گردان، پیشنهاد می کنیم برای اجاره ویلا در سوادکوه از یک هفته قبل با کارشناسان لوکس ویلا تماس بگیرید.

اجاره ویلا جنگلی در سوادکوه

بطور کلی، سوادکوه منطقه ای جنگلی به حساب می آید و جنگل ها و کوه های بی نظیری در اطراف سوادکوه وجود دارد. گردشگران با اجاره ویلا جنگلی در سوادکوه در ویلاها و اقامتگاه هایی خواهند بود که از چشم انداز زیبای جنگل ها برخوردارند. همچنین ویلاهای جنگلی سوادکوه از امکانات مختلفی بوده و به چند دسته سوئیت های خوش قیمت، ویلاهای بدون استخر و ویلاهای لاکچری تبدیل می شوند اما گردشگرانی که برای اجاره ویلا جنگلی در سوادکوه به دنبال ویلاهای استخردار هستند با تنوع محدودتری روبرو خواهند شد.

یکی دیگر از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به این منطقه، اجاره کلبه جنگلی در سوادکوه است. با اجاره کلبه جنگلی در سوادکوه، گردشگران اقامتی خاطره انگیز را در یکی از بهترین کلبه های چوبی منطقه خواهند داشت چراکه کلبه های چوبی در دل طبیعت واقع شده و اقامتگاه های مناسب قیمتی هستند اما باید در نظر داشته باشید در فصل پاییز و زمستان، قیمت اجاره کلبه جنگلی در سوادکوه افزایش پیدا می کند.

اجاره سوئیت در سوادکوه

سوئیت های سوادکوه به چند دسته تقسیم می شوند. برخی از سوئیت ها که جزء ارزان ترین اقامتگاه های سوادکوه هستند تنها یک نشیمنگاه به همراه سرویس بهداشتی دارند و بخاطر خوش قیمت بودنشان، بیشتر گردشگران برای اجاره سوئیت در سوادکوه به سراغ ارزان ترین سوئیت ها می روند. نوع های دیگر سوئیت ها مجهز به یک خواب یا دو خواب بوده و از امکانات بیشتری هم برخوردار هستند اما سوئیت های گران قیمت سوادکوه، باغ سوئیت ها و سوئیت های استخردار هستند. برخی از سوئیت ها در فضای باغ سرسبز و بزرگی قرار دارند و برخی هم مجهز به استخرهای کوچک و بزرگ به صورت روباز یا سرپوشیده با امکانات مختلف هستند.

اگر به دنبال اجاره سوئیت ارزان در سوادکوه هستید، روزهای وسط هفته و بخصوص ایام لو سیزن سفر به سوادکوه می تواند بهترین زمان باشد. برای رزرو و اجاره سوئیت ارزان در سوادکوه می توانید با کارشناسان لوکس ویلا تماس بگیرید تا با توجه به بودجه، خواسته و تعداد نفرات، بهترین اقامتگاه برای شما رزرو شود.

اجاره ویلا استخردار در سوادکوه

همانطور که پیش تر گفتیم، گردشگران برای اجاره ویلا استخردار در سوادکوه با تنوع محدودی از ویلاهای استخردار مواجه می شوند. ویلاهای استخرداری که در سوادکوه به صورت روزانه اجاره داده می شود مجهز به استخرهای روباز یا سرپوشیده هستند اما در برخی از ویلاها، یا هر دو نوعغ استخر وجود دارد یا تنها یک استخر اما با سقفی متحرک معروف به استخر چهارفصل مشاهده می شود. از آنجایی که ویلاهای استخردار جزء پرامکانات ترین ویلاها به شمار می روند، قیمت های قابل توجهی هم برای اجاره ویلا استخردار در سوادکوه می بایست پرداخت کرد.

لازم به ذکر است در فصل تابستان و روزهای گرم سال، اکثر گردشگران برای اجاره ویلا استخردار در سوادکوه به سراغ ویلاهایی مجهز به استخرهای روباز می روند اما در فصل زمستان و روزهای سرد و بارانی، تقاضا برای اجاره ویلا استخر سرپوشیده در سوادکوه افزایش می یابد. همچنین در روزهای سرد سال اکثر ویلاهای استخردار مجهز به استخر های آبگرم خواهند شد.

اجاره ویلا در شیرگاه سوادکوه

شیرگاه یکی از معروف ترین مناطق سوادکوه است که در شمال سوادکوه قرار دارد. منطقه شیرگاه بخاطر طبیعت بسیا زیبا، تنوعی از اقامتگاه های مختف و همچنین دسترسی به جاهای دیدنی و مناطق مهم و معروف، از جمله بهترین مقاصد طبیعت گردی در سوادکوه به شمار می رود. گردشگرانی که میخواهند با اجاره ویلا در شیرگاه سوادکوه اقامتی خاطره انگیز را در این منطقه رقم بزنند، با انواع و اقسام اقامتگاه هایی روبرو می شوند که در نزدیکی جاده فیروزکوه یا واقع در روستاها و مناطق مرتفع هستند.

اکثر ویلاهایی که در منطقه شیرگاه سوادکوه به صورت روزانه اجاره داده می شود یا سوئیت های ارزان قیمت هستند یا ویلاهایی که بدون استخر بوده و از امکانات معقولی برای اقامتی چند روزه برخوردارند. همچنین برخی از ویلاها در نقاط مرتفع و روستاهای معروف شیرگاه قرار دارند که بخاطر تقاضای بالا و قیمت های محدود و همچنین برخورداری از آب و هوای دلنشین تر به همراه چشم انداز زیبا از جنگل ها، نرخ اجاره روزانه بالاتری دارند. اگر برای اجاره ویلا در شیرگاه سوادکوه به دنبال بهترین اقامتگاه ها هستید، از طریق کارشناسان لوکس ویلا می توانید بهترین را رزرو کنید.

طبیعت گردی در سوادکوه

به جرات می توان گفت سوادکوه یکی از بهترین و جذاب ترین شهرهای شرق استان مازندران واقع در جاده فیروزکوه برای طبیعت گردی است چراکه این شهر در ارتفاع بالایی نسبت به سطح دریا قرار داشته و به لطف این موضوع، آب و هوای دلنشینی بر منطقه حاکم می باشد.

سوادکوه منطقه ای سرسبز و دیدنی است و در میان جاذبه های گردشگری سواکوه هم بازدید از مناطقی همچون جنگل و دریاچه لفور، پل ورسک، روستای آلاشت، غار زنگیان، قلعه های تاریخی، دریاچه شورمست و غیره بی شک خاطرات سفر و طبیعت گردی در این شهر را برای گردشگران جذاب تر خواهد کرد

قیمت اجاره ویلا استخردار در سوادکوه از شبی 800هزار تومان شروع می شود.
اجاره روزانه کلبه های جنگلی و ویلاهایی با ویو جنگل بهترین ویلاها برای اجاره روزانه در سوادکوه هستند.
یا با مراجعه به صفحه اجاره ویلا در شیرگاه، بهترین ویلای مورد نظر خود را انتخاب کرده و کد ویلا را به کارشناسان سایت ارائه می دهید یا از طریق تماس با کارشناسان سایت، علاوه بر دریافت مشاوره، ویلای مورد نظر خود را رزرو می کنید.
فصل بهار و تابستان به عنوان بهترین زمان برای سفر و اجاره ویلا در سوادکوه خواهد بود