اجاره ویلا و سوئیت در شهریار

شهریار، شهری سرسبز که به باغ‌ها و میوه‌های خوشمزه‌اش معروف است. تا به حال به شهریار رفته‌اید؟ دوست دارید با اجاره ویلا در شهریار از لوکس ویلا، آخر هفته‌ای به یادماندنی را در خاطرات خود ثبت کنید و تمام خستگی‌های طول هفته‌ی خود را فراموش کنید؟

شهریار منطقه‌ای در جنوب غرب تهران که بیشتر مردم این منطقه را با گوجه سبزهای معروفش و باغ ویلاهای محبوبش می‌شناسند. اما این بار کوله سفر کوتاه مدت خود را ببندید و با خانواده و دوستان خود برای تعطیلات آخر هفته برنامه ریزی کنید و با اجاره ویلا در شهریار زیبا و سرسبز از لوکس ویلا لحظاتی به یادماندنی را تجربه کنید. ما هم در این سفر کوتاه همراه شما خواهیم بود.

اجاره ویلا در شهریار

شهریار را با باغ تالارهایی بزرگ و جذابش میشناسند که برای برگزاری مراسم های مختلف به صورت روزانه اجاره داده می شوند. اما شهریار از معدود مناطق اطراف تهران است که برای روزهای آخر هفته و ایام تعطیلات چند روزه، می تواند مقصد جذاب و خاطره انگیزی باشد. در نقاط مختلف شهریار، ویلاها، باغ ها و اقامتگاه های مختلفی وجود دارد که به صورت روزانه اجاره داده می شوند و برای چند روزی سفر به شهریار، مناسب هستند. افرادی که تصمیم به اجاره ویلا در شهریار دارند و اوقات فراغت خود را میخواهند در شهریار سپری کنند، می توانند با توجه با بودجه و سلیقه، در میان صدها اقامتگاه مختلف، بهترین را برای چند روز اجاره کنند.

برای اجاره ویلا شهریار لازم است بدانید تمامی اقامتگاه ها اعم از آپارتمان های مبله، باغ ویلا، ویلاهای عادی و استخردار با توجه به موقعیت و امکانات دارای نرخ اجاره روزانه مشخصی هستند اما این رقم تنها برای روزهای عادی هفته و زمانی که تقاضا برای اجاره ویلا در شهریار بالا نباشد خواهند بود لذا در روزهای آخر هفته و ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه که افراد بسیاری راهی شهریار می شوند، نرخ اجاره روزانه ویلا در شهریار هم به لطف تقاضای قابل توجه، افزایش محسوسی را به خود می بیینند.

اجاره خانه ویلایی در شهریار

در شهرهای مختلف واقع در شهرستان شهریار، آپارتمان ها و خانه هایی هستند که به صورت روزانه اجاره داده می شوند و برای اجاره روزانه ویلا در شهریار معمولاً افراد به مناطق اطراف شهر مراجعه می کنند تا به دور از شلوغی شهر، خاطرات خوشی را از چند روز اقامت در این ویلاها برای خود رقم بزنند. اما در شهرهای شهرستان شهریار هم خانه های ویلایی وجود دارد که برای گردشگران به صورت روزانه هم اجاره داده می شوند.

خانه های ویلایی از آنجایی امکانات مطلوب دارند و از طرفی، در شهر قرار دارند، طرفداران بسیاری دارند اما برای اجاره خانه ویلایی در شهریار خوب است بدانید تعداد خانه های ویلایی این شهرستان که به صورت بخواهد اجاره داده شود بسیار کم بوده و از طرفی، علاوه بر اینکه نرخ اجاره روزانه بالاتری هم نسبت به سایر اقامتگاه ها دارند، می بایست از یک هفته قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو و اجاره خانه ویلایی در شهریار اقدام کرد.

اجاره ویلا خوشنام

منطقه خوشنام یکی از مناطق معروف در شهرستان شهریار است که از طبیعتی سرسبز و آب و هوایی دلنشین برخوردار می باشد. در منطقه خوشنام باغ ویلاها و ویلاهای بسیاری وجود دارد که به صورت روزانه به گردشگران اجاره داده می شود. برای اجاره ویلا در خوشنام مردم می توانند با توجه به بودجه و سلیقه، تقریباً هر نوع اقامتگاهی که میخواهند را رزرو کنند.

منطقه خوشنام که مابین مارلیک، فرخ آباد و شهرک ناز قرار دارد از جمله مناطق سرسبز و دلنشین شهریار محسوب می شود و در این منطقه هم از سوئیت های ارزان قیمت و همچنین ویلا های استخردار سرپوشیده به صورت روزانه اجاره داده می شوند اما محبوبیت خوشنام قابل توجه بوده و یکی از چالش های بزرگ مردم، اجاره ویلا در خوشنام طی روزهای اوج سفر مانند آخر هفته و تعطیلات چند روزه می باشد. اگر شما هم به دنبال اجاره ویلا در خوشنام هستید و میخواهید تجربه اقامتی چند روزه را در این منطقه داشته باشید، می توانید برای رزرو اقامتگاه مورد نظر با کارشناسان لوکس ویلا تماس حاصل فرمائید.

اجاره ویلا استخردار شهریار

با اینکه مردم شهریار را با باغ تالارهای بزرگ و باغ های رنگارنگش میشناسند، اما افرادی که میخواهند به سراغ اجاره ویلا شهریار رفته و چند روزی را در این منطقه خوش آب و هوا سپری کنند معمولاً به سراغ اجاره ویلا استخردار در شهریار می روند چراکه ویلاهای استخردار شهریار در دسته ویلاهای لوکس قرار داده شده و از طرفی، بخاطر امکانات جذاب شامل میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، سیستم های صوتی، آلاچیق به همراه باربکیو و وجود استخرهای روباز و یا سرپوشیده، در میان مردم بسیار محبوب تر هستند.

جهت اجاره ویلا استخردار در شهریار این نکته را بدانید در برخی از ویلاها، هم استخر سرپوشیده وجود دارد و هم استخر روباز و در تعداد محدودی از ویلاهای لوکس، علاوه بر استخر سرپوشیده، سونا و جکوزی هم وجود دارد که در روزهای سرد سال فعال هستند. از دیگر نکاتی که برای اجاره ویلا استخردار در شهریار باید بدانید، اگر در نیمه اول سال اقدام به اجاره ویلا استخردار در شهریار کنید، با استخرهای آبسرد روبرو خواهید شد اما از آنجایی که آب و هوای شهریار با شروع شدن فصل پاییز، بسیار سرد و سوزناک میشود، تمامی استخرها مجهز به استخرهای آبگرم شده و از طرفی، طی این ایام مردم تمایل به اجاره ویلا با استخر سرپوشیده در شهریار می روند.

برای اجاره ویلا با استخر سرپوشیده در شهریار در نظر داشته باشید ویلاهای استخر سرپوشیده به دو شکل هستند یا استخر دارای سقفی مسقف می باشد یا سقف استخر کروک بوده و به اصطلاح، چهارفصل گفته می شود تا بنا به شرایط آب و هوایی، استخر تبدیل به روباز شود. اگر قصد اجاره ویلا در شهریار با استخر سرپوشیده را دارید همواره می توانید به مالک ویلا درخواست دهید آب استخر گرم یا سرد شود یا آبگرم به همراه سقف روباز باشد هرچند برخی از مالک ها برای تبدیل به استخر آبگرم، هزینه جداگانه ای را در کنار هزینه اجاره ویلا در شهریار با استخر سرپوشیده دریافت می کنند.

اجاره ویلا در باغستان شهریار

شهر باغستان یکی از مهم ترین شهرهای شهریار است چراکه ویلاهای زیادی در این منطقه وجود دارد که شامل سوئیت های کوچک تا ویلاهای لوکس استخردار لذا دست مشتریان برای اجاره ویلا در باغستان شهریار متناسب با بودجهشان باز است. برخی از ویلاهای شهریار در شهرک ها قرار دارند لذا با اجاره این دسته از ویلاها همواره امنیت کاملی در دوران تعطیلات خود دارید.

برای اجاره ویلا در باغستان شهریار شهریار می توانید با کارشناسان لوکس ویلا تماس بگیرید تا بهترین ویلای شهریار برای تعطیلات خاطره انگیز و همچنین با بهترین قیمت را رزرو کنید اما در نظر داشته باشید افراد زیادی هستند که هم به دنبال ویلای با قیمت مناسب هستند و هم حوصله رفتن به نقاط دورتر را ندارند لذا خوب است پیش از آنکه ویلاهای شهریار رزرو شوند، آن ها را اجاره کنید و لازم به ذکر است نرخ اجاره ویلا در باغستان شهریار طی روزهای عادی هفته، آخر هفته، تعطیلات و با توجه به تعداد نفرات نیز متغیر خواهد بود.

اجاره ویلا در اندیشه

اندیشه در زمانی که ساخته شد، عده زیادی در این شهر سرمایه گذاری کردند تا خانه ها و ویلاهای زیادی را بسازند و امروزه، اکثر این ویلاها، از ویلاهای معمولی تا ویلاهایی با باغ بزرگ، دارای استخر و امکانات دیگر برای آخر هفته و تعطیلات مختلف اجاره داده شود و مردم برای اجاره ویلا در اندیشه بتوانند با هر بودجه و سلیقه، بهترین اقامتگاه را انتخاب نمایند. همچنین ویلاها یا در نزدیکی شهرک ها هستند تا دسترسی مناسبی به جاهای دیدنی یا مراکز خرید اندیشه داشته باشید یا در نقاط سرسبز و محاصره شده توسط درختان.

ویلاهای اندیشه قیمت های بسیار مناسبی دارند و کاملاً رقابتی با جاهای معروفی مانند کردان، دماوند و غیره هستند لذا اجاره ویلا در اندیشه مناسب برای افرادی است که امکاناتی مانند استخر و غیره را می خواهند اما با قیمت های کمتر. برای اجاره ویلا در اندیشه با کارشناسان لوکس ویلا تماس بگیرید تا ویلای مورد نظرتان را در اندیشه رزرو کنید.

این نکته را هم خوب است بدانید در صورتیکه در اندیشه نتوانستید بهترین اقامتگاه را پیدا کنید، می توانید به سراغ اجاره ویلا در بکه بروید. بکه منطقه ای درنزدیکی اندیشه است که به مراتب خلوت تر از اندیشه بوده و همچنین برای اجاره ویلا در بکه هم می توانید با هر بودجه و سلیقه ای، اقامتگاه مورد نظر خود را پیدا کنید.

اجاره سوئیت در شهریار

ویلاهای استخردار و باغ تالارها جزء گران ترین اقامتگاه های شهریار هستند اما در میان آن ها، اجاره سوئیت در شهریار برای افرادی که به دنبال اقامتی ارزان قیمت در شهریار هستند می تواند بهترین انتخاب باشد. سوئیت های شهریار به صورت سوئیت های مینی که فاقد آشپزخانه و اتاق خواب هستند، سوئیت های یک خوابه، دو خوابه و همچنین سوئیت هایی که مجهز به استخر هستند و یا در باغ های سرسبز و بزرگ قرار دارند می باشند. لازم به ذکر است اگر قصد اجاره سوئیت در شهریار را دارید از طرفی به دنبال سوئیت های استخردار هستید، برخی از این سوئیت ها امکان داشتن استخر آبگرم را هم دارند که می بایست از قبل به مالک درخواست دهید.

گشت و گذار در میان جاذبه های گردشگری شهریار

با اینکه امروزه شهریار را با باغ ویلاها و تالارهای بزرگش میشناسند اما این منطقه دارای جاهای دیدنی مختلفی هم می باشد که برخی از آن ها اهمیت و ارزش بسیار بالایی از نظر تاریخی برخوردار هستند. تپه هایی همچون تپه جوقین، قره تپه، و فردوس با قدمتی چند هزار ساله، گذشته شهریار را نشان می دهند. همچنین بناهای تاریخی بسیار ارزشمندی هم در میان دیدنی های شهریار وجود دارد که شامل تخت رستم و تخت کیکاووس بوده و بازدید از آن ها خالی از لطف نیست.در صورتی که علاقه مند به بازدید از بناهای زیارتی هستید، پیشنهاد می کنیم در سفر به شهریار نگاهی به آرامگاه های امامزاده یحی، جعفر بن محسن، بی بی سکینه و هادی کرشنه هم بیاندازید.

شهریار در هر فصلی طرفداران خاص خود را دارد اما فصل بهار و تابستان بخاطر هوای مساعد و طبیعت زیبا، شلوغ ترین فصل برای اجاره ویلا در شهریار به شمار می رود اما در فصل زمستان، هوای شهریار بسیار سرد شده و مردم بیشتر تمایل به اجاره ویلا استخر آبگرم در شهریار را دارند.
از آنجایی که اکثر ویلاهای شهریار مجهز به استخر هستند، نرخ اجاره ویلا استخر آبسرد در شهریار از شبی 1 میلیون و 200هزار تومان و ویلاهای مجهز به استخر آبگرم از شبی 1 میلیون و 800هزار تومان شروع می شود.
با اینکه شهریار از مناطق مختلفی تشکیل شده است اما اکثر مردم تمایل با اجاره ویلا در باغستان، محمدآباد، اندیشه و وحیدیه را دارند.
در صفحه اجاره ویلا و سوئیت در شهریار، تنوع مطلوبی از انواع ویلاها و سوئیت های یک خوابه، دو خوابه، باغ سوئیت و حتی سوئیت های استخردار وجود دارد و بعد از انتخاب اقامتگاه مورد نظر، کد اقامتگاه را جهت رزرو به کارشناسان لوکس ویلا ارائه دهید.