اجاره ویلا طالقان

طالقان منطقه ای بسیار خوش آب و هوا و ییلاقی در اطراف تهران است که در شمال غرب کرج واقع شده و گردشگران برای اقامت در این منطقه می توانند میان تنوعی از ویلاهای عادی، استخردار، لوکس و غیره، متناسب با بوجه و سلیقه، بهترین گزینه را انتخاب کنند. اگر شما هم قصد اجاره ویلا در طالقان را دارید خوب است بدانید نرخ اجاره روزانه تمامی ویلاهای طالقان، طی روزهای عادی هفته از شنبه تا چهارشنبه در پایین ترین حد خود قرار دارند که این رقم در روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه به دلیل افزایش تقاضا افزایش می باید.

گردشگرانی هم که در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه قصد سفر و اجاره ویلا طالقان را دارند پیشنهاد می کنیم به دلیل افزایش تقاضا، از یک هفته قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو ویلا در طالقان اقدام کنند. لازم به ذکر است در فصل زمستان، اجاره ویلاهای استخر آبگرم و کلبه چوبی، میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد و گردشگرانی هم که می خواهند هزینه کمی برای اقامت پرداخت کنند، می توانند به سراغ اجاره سوئیت در طالقان بروند.

اجاره کلبه چوبی در طالقان

همانطور که میدانیم، طالقان منطقه ای کوهستانی و خوش آب و هوا در اطراف تهران به شمار می رود اما چون در فاصله قابل توجهی از کردان قرار دارد، اکثر گردشگران ترجیح می دهند به کردان سفر کنند لذا اگر به دنبال منطقه ای با آب و هوای بی نظیر و در عین حال بکر هستید، پیشنهاد می کنیم نگاهی به طالقان بیاندازید.

در طالقان تنوعی از ویلاهای مختلف وجود دارد اما به لطف ارتفاع و هوای منطقه، اجاره کلبه چوبی در طالقان همواره میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. در طالقان تعداد قابل توجهی کلبه چوبی وجود دارد که به صورت روزانه اجاره داده می شوند و این کلبه ها همواره در فصل تابستان میان ارزان قیمت ترین اقامتگاه های طالقان قرار دارند اما با فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان، شاهد هوایی بسیار سرد و طبیعتی سفیدپوش در طالقان هستیم که این موضوع باعث می شود اقامت در کلبه چوبی جذاب بوده و اجاره کلبه چوبی همواره در میان محبوب ترین و در عین حال، گران قیمت ترین اقامتگاه های طالقان در فصل زمستان به شمار رود. گردشگران برای رزرو کلبه چوبی در طالقان همواره می توانند با کارشناسان لوکس ویلا در تماس باشند.

گشت و گذار در طبیعت زیبای طالقان

طالقان منطقه ای در ارتفاع 1800 متری از سطح دریا است و به لطف این موضوع، یکی از خوش آب و هواترین منطاق گردشگری در اطراف تهران به شمار میرود و این موضوع باعث شده همواره گردشگرانی که به طبیعت گردی و هوای دلنشین بخصوص در روزهای گرم تابستان علاقه دارند راهی طالقان شوند اما به دلیل نزدیکی کردان، اکثراً سفر به کردان را ترجیح می دهند لذا همواره با طبیعتی بکر و دیدنی در طالقان روبرو هستیم.

اما در صورتیکه قصد سفری چند روزه به طالقان را دارید می خواهید گشت و گذاری در میان جاهای دیدنی طالقان را دارید، خوب است با برخی از محبوبترین جاهای دیدنی منطقه آشنا شوید. پیشنهاد می کنیم حتماً در سفر به طالقان، از دریاچه و سد طالقان، کتیبه گردنه عسلک، آبشارهای شله بن و کرکبود، غار پنجعلی و غیره بازدید کنید.،