اجاره ویلا طالقان

طالقان منطقه ای بسیار خوش آب و هوا و ییلاقی در اطراف تهران است که در شمال غرب کرج واقع شده و گردشگران برای اقامت در این منطقه می توانند میان تنوعی از ویلاهای عادی، استخردار، لوکس و غیره، متناسب با بوجه و سلیقه، بهترین گزینه را انتخاب کنند. اگر شما هم قصد اجاره ویلا در طالقان را دارید خوب است بدانید نرخ اجاره روزانه تمامی ویلاهای طالقان، طی روزهای عادی هفته از شنبه تا چهارشنبه در پایین ترین حد خود قرار دارند که این رقم از 400 هزار تومان شروع میشود و در روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه به دلیل افزایش تقاضا افزایش می یابد که شروع قیمت اجاره ویلا در طالقان از 600 هزار تومان میباشد..

گردشگرانی هم که در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه قصد سفر و اجاره ویلا طالقان را دارند پیشنهاد می کنیم به دلیل افزایش تقاضا، از یک هفته قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو ویلا در طالقان اقدام کنند. لازم به ذکر است در فصل زمستان، اجاره ویلاهای استخر آبگرم و کلبه چوبی، میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد و گردشگرانی هم که می خواهند هزینه کمی برای اقامت پرداخت کنند، می توانند به سراغ اجاره سوئیت در طالقان بروند.

اجاره کلبه چوبی در طالقان

همانطور که میدانیم، طالقان منطقه ای کوهستانی و خوش آب و هوا در اطراف تهران به شمار می رود اما چون در فاصله قابل توجهی از کردان قرار دارد، اکثر گردشگران ترجیح می دهند به کردان سفر کنند لذا اگر به دنبال منطقه ای با آب و هوای بی نظیر و در عین حال بکر هستید، پیشنهاد می کنیم نگاهی به طالقان بیاندازید.

در طالقان تنوعی از ویلاهای مختلف وجود دارد اما به لطف ارتفاع و هوای منطقه، اجاره کلبه چوبی در طالقان همواره میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. در طالقان تعداد قابل توجهی کلبه چوبی وجود دارد که به صورت روزانه اجاره داده می شوند و این کلبه ها همواره در فصل تابستان میان ارزان قیمت ترین اقامتگاه های طالقان قرار دارند اما با فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان، شاهد هوایی بسیار سرد و طبیعتی سفیدپوش در طالقان هستیم که این موضوع باعث می شود اقامت در کلبه چوبی جذاب بوده و اجاره کلبه چوبی همواره در میان محبوب ترین و در عین حال، گران قیمت ترین اقامتگاه های طالقان در فصل زمستان به شمار رود. گردشگران برای رزرو کلبه چوبی در طالقان همواره می توانند با کارشناسان لوکس ویلا در تماس باشند.

اجاره سوئیت در طالقان

در طالقان، افرادی که به دنبال اقامتگاه های ارزان قیمت هستند و میخواهند هزینه های کمتری را برای اقامت پرداخت کنند، اجاره روزانه سوئیت در طالقان می تواند انتخاب اقتصادی باشد. سوئیت های طالقان از امکانات اولیه و مطلوبی برخوردار هستند و اکثر آن ها هم متراژ کمی دارند اما در صورتیکه قصد اجاره سوئیت در طالقان را دارید خوب است بدانید برخی از سوئیت ها با اینکه متراژی کوچک و امکانات حداقل دارند اما در باغی بزرگ و سرسبز قرار دارند. همچنین تعداد انگشت شماری هم سوئیت در طالقان وجود دارد که دارای استخرهای بزرگ یا کوچک بوده و برخی از آن ها هم در روزهای سرد سال مجهز به استخرهای آبگرم می شوند.

جهت اجاره سوئیت در طالقان می توانید با کارشناسان لوکس ویلا تماس گرفته و علاوه بر دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر، بهترین سوئیت متناسب با بودجه و سلیقه خود را هم رزرو کنید.

اجاره ویلا در طالقان نزدیک دریاچه

دریاچه طالقان یکی از بزرگترین دریاچه های اطراف تهران واقع در استان البرز است و بخاطر ارتفاع دریاچه از سطح دریا نه تنها طبیعتی زیبا و دوست داشتنی بر منطقه حاکم است بلکه آب و هوای بسیار خوبی هم دارد. به لطف این موضوع، افراد بسیاری هستند که به دنبال اجاره ویلا در طالقان نزدیک دریاچه بوده و میخواهند اوقات فراغت خود را در نزدیکی دریاچه و سد طالقان سپری کنند.

بخاطر تقاضای بالا جهت اجاره ویلا در طالقان نزدیک دریاچه، ویلاها و اقامتگاه های مختلفی در اطراف و نزدیکی دریاچه و سد طالقان ساخته شده تا گردشگران متناسب با بودجه و خواسته خود، بهترین اقامتگاهی که میخواهند را اجاره کرده و سفر به طالقان نهایت لذت را ببرند. بطور کلی برای اجاره ویلا طالقان نزدیک دریاچه، هم سوئیت های ارزان قیمت و ویلاهای بدون استخر و هم ویلاهای استخردار و لوکس وجود دارد اما تعداد ویلاهای استخردار و لوکس به مراتب کمتر از سایر اقامتگاه ها خواهد بود و از طرفی، بخاطر تقاضای بالا جهت اجاره ویلا نزدیک سد طالقان پیشنهاد می شود از یک هفته قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو ویلا اقدام کنید.

گشت و گذار در طبیعت زیبای طالقان

طالقان منطقه ای در ارتفاع 1800 متری از سطح دریا است و به لطف این موضوع، یکی از خوش آب و هواترین منطاق گردشگری در اطراف تهران به شمار میرود و این موضوع باعث شده همواره گردشگرانی که به طبیعت گردی و هوای دلنشین بخصوص در روزهای گرم تابستان علاقه دارند راهی طالقان شوند اما به دلیل نزدیکی کردان، اکثراً سفر به کردان را ترجیح می دهند لذا همواره با طبیعتی بکر و دیدنی در طالقان روبرو هستیم.

اما در صورتیکه قصد سفری چند روزه به طالقان را دارید می خواهید گشت و گذاری در میان جاهای دیدنی طالقان را دارید، خوب است با برخی از محبوبترین جاهای دیدنی منطقه آشنا شوید. پیشنهاد می کنیم حتماً در سفر به طالقان، از دریاچه و سد طالقان، کتیبه گردنه عسلک، آبشارهای شله بن و کرکبود، غار پنجعلی و غیره بازدید کنید.،

میانگین قیمت برای اجاره روزانه ویلا در طالقان از شبی 400هزار تومان برای روزهای وسط هفته و از شبی 950هزار تومان برای روزهای آخر هفته و تعطیلات شروع می شود.
اجاره ویلا در هر منطقه ای از طالقان بی شک اقامتی خاطره انگیز را رقم خواهد زد اما اکثر مردم برای اجاره ویلا طالقان بیشتر تمایل به اقامت در نزدیکی دریاچه و سد طالقان را بخاطر چشم انداز زیبا و طبیعتی بکر دارند.
برای هر بودجه و سلیقه، تعداد نفرات و غیره، در طالقان ویلاها و اقامتگاه های مناسبی وجود دارد که می توانید با مراجعه به صفحه اجاره ویلا در طالقان سایت لوکس ویلا، در میان ویلاهای موجود بهترین را انتخاب کرده و برای رزرو آن، با کارشناسان سایت تماس بگیرید.
به لطف ارتفاع 1880 متری طالقان از سطح دریا، طالقان منطقه ای ییلاقی بوده و تابستان های خنک و زمستان های سردی دارد. طبیعت سرسبز طالقان خود را در فصل بهار و تابستان نشان می دهد اما استخرهای آبگرم در روزهای سرد سال هم حال و هوای خودشان را دارند.
دریاچه و سد طالقان از نظر مردم جذاب ترین منطقه طالقان است و به طبع آن، تقاضا برای اجاره ویلا نزدیک سد طالقان بالا می باشد. برای اجاره ویلا نزدیک سد طالقان در نظر داشته باشید اکثر اقامتگاه ها در نزدیکی شد قرار دارند و اکثر ویلاها دارای چشم انداز زیبا از دریاچه و سد هستند.