اجاره ویلا و سوئیت در فشم

اجاره ویلا در فشم

از آنجایی که در روزهای آخر هفته و ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه، افراد بسیاری راهی فشم می شوند تا اوقات فراغت خود را به دوری از شلوغی و آلودگی شهر سپری کنند، ویلاها و اقامتگاه های بسیاری در نقاط مختلف فشم ساخته شده تا مردم برای اجاره ویلا در فشم بتوانند با هر بودجه و سلیقه ای بهترین اقامتگاه را پیدا کرده و خاطرات خوشی را از سفری چند روزه به این منطقه خوش آب و هوا و سرسبز با اجاره ویلا فشم برای خود رقم بزنند.

در روستای فشم از ویلاها و سوئیت های ارزان قیمت تا ویلاهای لوکس و استخردار به همراه امکانات جذاب از جمله میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، استخرهای روباز و یا سرپوشیده به همراه سونا و جکوزی، سیستم های صوتی، باربکیو به همراه آلاچیق در باغ های بزرگ و غیره وجود دارد و قیمت اجاره ویلا در فشم با توجه به موقعیت، امکانات و شرایط ویلاها تعیین می شود اما نرخ اجاره روزانه ویلا در فشم طی روزهای عادی هفته ثابت هستند اما در روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه به دلیل افزایش تقاضاها، نرخ اجاره ویلا فشم افزایش یافته و در ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه که افراد بسیاری راهی این روستای دیدنی می روند، افزایش چشم گیری را تجربه می کند.

اگر شما هم میخواهید چند روزی به دور از روزمرگی باشید، اجاره ویلا در فشم و تجربه اقامتی چند روزه و حتی یک روزه در این روستا بی شک می تواند خاطرات خوشی را برایتان رقم خواهد زد. جهت اجاره ویلا در فشم و رزرو بهترین اقامتگاه متناسب با بودجه و سلیقه، می توانید با کارشناسان لوکس ویلا در تماس باشید.

اجاره ویلا در میگون

اگر می خواهید در روزهای آخر هفته یا تعطیلات چند روزه، به فشم سفر کرده و در فصل تابستان از هوای خنک و دلنشین و در فصل زمستان از طبیعت سفیدپوش منطقه لذت ببرید، می توانید با اجاره ویلا در فشم میان انواع سوئیت های ارزان قیمت، کلبه های چوبی، ویلاهای لوکس، استخردار و غیره، بهترین را انتخاب کنید. اما گردشگرانی هستند که به هر دلیل نتوانستند برای اجاره ویلا فشم، اقامتگاه مورد نظر خود را پیدا کنند لذا به این دسته از گردشگران، پیشنهاد می کنیم به سراغ اجاره ویلا در میگون بروند.

میگون روستایی خوش آب و هوا و سرسبز در شمال شرق تهران است و برای دسترسی به این روستا، کافیست از تهران به سمت لواسان رفته و در میدان امام خمینی (ره) وارد جاده فشم شوند. سپس هنگامی که به فشم رسیدند، مسیر را ادامه داده و بعد از چند کیلومتر، به روستای میگون خواهند رسید. میگون را با باغ های بزرگ و سرسبزش میشناسند و گردشگرانی که به این منطقه سفر می کنند برای اجاره ویلا در میگون میان ویلاها و اقامتگاه های مختلف روستا به سراغ باغ ویلاهای سرسبز و بزرگ میگون می روند تا بهترین خاطرات سفر را برای خودشان رقم بزنند.

معرفی شهر فشم و ارائه خدمات اجاره ویلا فشم

25 کیلومتر از شمال شرق تهران که دور شوید به روستایی خواهید رسید که فشم نام دارد. به دلیل نزدیکی این منطقه به پایتخت و همچنین آب و هوای بسیار مناسب این روستا، آخر هفته ها بسیاری از پایتخت نشینان برای فرار از شلوغی و هیاهوی تهران به این روستا سفر می کنند.

ما برای اجاره ویلا و اجاره سوئیت در میگون لوکس ویلا این بار کوله خود را بسته ایم و سفری خاطره انگیز به فشم کرده ایم. شما هم در این مسیر همراه ما باشید.

اگر شناخت کمی از تهران داشته باشید، قطعا با نام شمیرانات و چهار بخش معروف آن که شامل تجریش، فشم، لواسان و شمشک می باشد، آشنا هستید و چه بسا تجربه ی لذت بردن از تفریحات این مناطق را داشته باشید. فشم تهران که تنها ۲۵ کیلومتر از شمال شرق آن فاصله دارد، یکی از توابع شمیران بوده و بخاطر داشتن آب و هوای کوهستانی، باغ های سرشار از درختان میوه و طبیعت منحصر به فرد، طرفداران زیادی دارد. نام دیگر این منطقه اوشان-فشم-میگون بوده که بیشتر به اوشون-فشم شناخته شده است و زبان گفتاری بومیان آن دیلمی می باشد.

بهترین زمان اجاره ویلا در فشم

انتخاب معیارهای بهترین زمان برای سفر به هر منطقه و شهر برای افراد مختلف با هم فرق دارد و اگر دوست دارید بیشتر از سایه ی درختان فشم در روز های گرم تهران لذت ببرید و چند ساعت را در طبیعت آرام سپری کنید، قطعا بهار و تابستان می تواند زمان خوبی باشد. در مقابل، افراد زیادی هستند که ورزش های زمستانی را ترجیح می دهند که در این صورت، آب و هوای کوهستانی و وجود پیست اسکی در نزدیکی فشم تهران، شرایط را برای داشتن روزهای فوق العاده زیبا فراهم میکنند. اما اگر دوست دارید آلبومی بی نظیر از چهره ی پاییزی طبیعت داشته باشید، کافیست دوربین عکاسی تان را بردارید و پاییز به فشم بروید. شک نکنید که تجربیات خارق العاده ای در انتظارتان خواهد بود.

اجاره ویلا در اوشان

هنگامی که میدان لواسان را به سمت فشم ترک می کنید، بعد از کیلومترها رانندگی، به اوشان خواهید رسید که منطقه ای پایین تر از فشم بوده یکی از بهترین جاهای اطراف تهران برای اجاره ویلا و لذت بردن از آخر هفته ای خاطره انگیز است.

اکثر ویلاهای اوشان، درواقع باغ ویلا هستند اما اگر قصد اجاره ویلا در اوشان را دارید خوب است بدانید در این منطقه هم سوئیت وجود دارد، هم ویلای عادی و استخردار و هم ویلای های لوکس. نرخ تمامی ویلاهای اجاره داده شده در اوشان، در روزهای عادی هفته از شنبه تا چهارشنبه در پایین ترین حد خود قرار دارند که این نرخ در روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه افزایش داشته و در روزهای خاص مانند ایام تعطیل، به بالاترین حد خود می رسد لذا در ایام اوج سفر مردم به مناطق اطراف تهران، می بایست هزینه به مراتب بیشتری برای اجاره ویلا در اوشان پرداخت نمود.

به دلیل محبوبیت اوشان در میان تهرانی نشین ها، لوکس ویلا پیشنهاد می کند اگر در روزهای شلوغ قصد اجاره ویلا در اوشان را دارید، از یک هفته قبل با کارشناسان تماس بگیرید تا متناسب به بودجه و سلیقه، بهترین ویلای مورد نظر را برایتان رزرو کنند تا سفری بدون دغدغه اقامتگاه به اوشان داشته باشید.

اجاره سوئیت در فشم

در جاده لواسان به شمشک، بعد از اوشان به روستای فشم می رسیم. جایی که به طبیعت سرسبز و دیدنی های جذابیش معروف است و در تابستان ها، افراد زیادی به این روستا سفر می کنند تا چند روزی را به دور از آفتاب سوزان، شلوغی و آلودگی شهر سپری کنند. با اینکه فشم ده ها جای دیدنی و جذاب مانند دره آهنگرک، آبشار لار محله، دشت جانستون و غیره دارد اما ویلاهای روستا باعث محبوبیب فشم در میان مردم شده است.

فشم ویلاهای بسیاری دارد که اکثر آن ها جزء ویلاهای لوکس و با امکانات مختلف هستند اما عده زیادی قصد ندارند هزینه زیادی بابت اقامتگاه پرداخت کنند و به سراغ اجاره سوئیت در فشم می روند. در فشم تعداد سوئیت ها اندک بوده و به سرعت اجاره داده می شوند لذا یکی از دغدغه های این دسته از افراد برای اجاره سوئیت در فشم، پیدا کردن اقامتگاهی مناسب است که لوکس ویلا، می تواند بهترین سوئیت مورد نظر را برای مشتریانش رزرو کرده و گردشگران، سفری بدون هیچ دغدغه ای به فشم داشته باشند. لازم به ذکر است سوئیت های فشم، با توجه به امکاناتی که دارند و همچنین موقعیتشان، قیمت های متفاوتی هم دارند و در نظر داشته باشید برای اجاره سوئیت در فشم این نکته را بدانید در روزهای عادی هفته پایین ترین نرخ و در روزهای آخر هفته و تعطیلات بالاترین نرخ را دارند.

اجاره سوئیت در میگون

میگون از جمله روستاهای خوش آب و هوا و جذاب شمال شرق تهران است که برای دسترسی به این منطقه می بایست از میدان لواسان، وارد جاده فشم شد تا بعد از روستای فشم، به میگون رسید. گردشگران برای اجاره ویلا در میگون می توانند در میان سوئیت ها، ویلاهای عادی، استخردار و لوکس، بهترین گزینه را رزرو کنند اما اگر میخواهید هزینه کمتری برای اقامت پرداخت کنید، پیشنهاد می کنیم به سراغ اجاره سوئیت در میگون بروید. تعداد سوئیت های میگون اندک می باشد و همچنین به دلیل اینکه میگون در نزدیکی شمشک قرار دارد، افراد بسیاری هستند که قصد دارند هزینه کمتری برای اقامت پرداخت کرده و در طول سفر به بازدید از جاهای دیدنی اطراف و بخصوص تفریحات شمشک از جمله پیست اسکی بپردازند لذت پیشنهاد می کنیم اگر شما هم قصد دارید در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به سراغ اجاره سوئیت میگون بروید، از یک هفته قبل نسبت به رزرو اقامتگاه مورد نظر از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید.

اجاره ویلا در لالان

لالان یا لالون روستایی ییلاقی و خوش آب و هوا در فاصله 45 کیلومتر تهران است که طبیعت سرسبز، لاله های زرد و قرمز و منظره بی نظیرش آدم را وسوسه می کند روزها و شب ها را در این روستا سپری کند. لالان جزء فشم است و مردم فشم، اوشان و میگون گویش مازندرانی دارند هرچند بخش قابل توجهی از جمعیت این مناطق را افراد غیر بومی تشکیل می دهند.

ویلاهای لالان عموماً به صورت اقامتگاه بومگردی هستند چراکه تعداد قابل توجهی از ویلاهای لالان در دل طبیعت قرار دارند و همچنین، ساختمانی نسبتاً قدیمی با معماری هستند هرچند ویلاهای دوبلکس، لوکس و استخردار هم در این منطقه یافت می شوند. برای اجاره ویلا لالان پیشنهاد می کنیم ویلاهایی را انتخاب کنید که دسترسی مناسبی به مراکز خرید و پمپ بنزین دارند. بطورکلی، قیمت اجاره ویلا در لالان بسیار مناسب است و با هزینه ای به مراتب کمتر از لواسان و فشم می توان در ویلاهایی با امکانات خوب و در نزدیکی این دو منطقه بهترین خاطرات آخر هفته یا تعطیلات را ساخت.

اجاره شله در فشم

در فصل پاییز و بخصوص زمستان، اکثر گردشگرانی که به فشم سفر می کنند به سراغ شله ها و کلبه های بی نظیر منطقه می روند تا در هوای سرد و منطقه سفیدپوش، خاطرات شیرینی را برای خود رقم بزنند. اگر قصد اجاره شله در فشم را دارید خوب است بدانید در فصل بهار و تابستان، شله های فشم در میان ارزان ترین اقامتگاه های روستا قرار دارند اما با فرا رسیدن فصل پاییز و بخصوص زمستان، به لطف افزایش تقاضا برای اجاره شله، نرخ اجاره روزانه آن ها نیز افزایش یافته و گاه بیشتر از ویلاها و سایر اقامتگاه می شوند.

در فصل تابستان، به دلیل تقاضای کم برای اجاره شله فشم، گردشگران می توانند با هزینه به مراتب کمتر از ویلاها، اقامتی با امکانات مطلوب در فشم داشته باشند اما اگر در فصل زمستان به دنبال اجاره شله در فشم هستید، پیشنهاد می کنیم از یک هفته قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو شله در فشم از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید تا بهترین شله از نظر بودجه و سلیقه در بهترین نقاط فشم را اجاره کنید.

اجاره ویلا لاکچری در فشم

اکثر گردشگرانی که به فشم سفر می کنند یا طبیعت گردانی هستند که میخواهند در فشم به گشت و گذار و ماجراجویی در طبیعت زیبا کوه های منطقه بپردازند و چندان هم اهمیت بالایی به اقامتگاه و امکاناتش نمی دهند یا گردشگرانی که میخواهند اوقات فراغت خود را در این منطقه سپری کرده و قصد پرداخت هزینه های مطلوب برای اجاره ویلا لاکچری در فشم و اقامتی خاطره انگیز را در این منطقه دارند.

در روستای فشم و همچنین مناطق اطراف مانند میگون و اوشان، اکثر ویلاها به صورت باغ ویلا هستند اما در میان آن ها، تعداد بسیار محدودی هم ویلاهای لوکس مشاهده می شود که از نرخ اجاره روزانه بالایی برخوردار بوده و گردشگران بسیاری هم تمایل به اقامت در آن ها را دارند. گردشگران با اجاره ویلا لاکچری در فشم از امکانات مطلوبی برخوردار می شوند که شامل میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، آلاچیق به همراه باربکیو در فضای سبز بزرگ، سیستم های صوتی، استخرهای روباز و یا سرپوشیده به همراه سونا و جکوزی هستند.

ماجراجویی در طبیعت زیبای فشم

از میدان اول لواسان که وارد جاده فشم می شوید، با تنوعی از رستوران ها و باغ رستوران های جذاب و دیدنی روبرو خواهید شد که هرکدام با ارائه خدمات و امکانات منحصر به فرد، محبوبیت بالایی در میان گردشگران دارند. از طرفی درکنار رستوران گردی، گردشگران در طی روزهای گرم سال تنها به اقامت در ویلاها و باغ ویلاهای جذاب فشم پرداخته و در فصل زمستان هم مدت زمان سفر خود را در کلبه های چوبی سپری می کنند.

اما در فشم و بخصوص مناطق اطراف مانند میگون، اوشان و شمشک، جاذبه های دیدنی بسیاری وجود دارد که بازدید از آن ها بی شک خاطرات سفر را جذاب تر هم می کند. اگر قصد کوهنوردی و طبیعت گردی در میان مناطق دیدنی فشم را دارید همواره نگاهی به مناطقی همچون آبشارهای دربندسر، لارمحله، آبنیک و لالون بیاندازید و در صورتیکه طی روزهای سرد سال راهی فشم می شوید، بازدید از آبشار یخی آبنیک شدیداً پیشنهاد می شود.