اجاره ویلا و سوئیت در فشم

اجاره ویلا در فشم یک روزه

اجاره ویلا در فشم لب رودخانه

  • شروع قیمت از: 150 هزار تومان
  • انواع ویلا:استخردار ،بدون استخر،مناسب مهمانی
  • انواع ویلا و سوئیت و آپارتمان : عمارت،بدون استخر،مناسب مهمانی
ویلا فشم کد L108
700,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 8 نفر
تعداد اتاق خواب : دو خواب
شماره هماهنگی : 09120478581
ویلا فشم کد L107
1,400,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 12 نفر
تعداد اتاق خواب : سه خواب
شماره هماهنگی : 09120478581
ویلا فشم کد L106
4,500,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 8 نفر
تعداد اتاق خواب : پنج خواب
شماره هماهنگی : 09120478581
ویلا فشم کد L170
2,300,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 50 نفر
تعداد اتاق خواب : سه خواب
شماره هماهنگی : 09120478581
ویلا فشم کد L154
1,000,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 5 نفر
تعداد اتاق خواب : تک خواب
شماره هماهنگی : 09120478581
ویلا فشم کد L172
2,000,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 20 نفر
تعداد اتاق خواب : سه خواب
شماره هماهنگی : 09120478581
ویلا فشم کد L166
2,800,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 70 نفر
تعداد اتاق خواب : شش خواب
شماره هماهنگی : 09120478581
ویلا فشم کد L173
1,400,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 15 نفر
تعداد اتاق خواب : دو خواب
شماره هماهنگی : 09120478581

اجاره ویلا در فشم و گذراندن اوقاتی خوش در آخر هفته را به لوکس ویلا بسپارید. یکی دیگر از مناطق اطراف تهران را که می توان با دماوند و شمشک مقایسه کرد ، منطقه فشم است . روستایی در شمال شرق تهران که زیبایی بی حد و مرزی دارد . فشم زمستان های پر برفی دارد که می توانید با دوستان و خانواده ی خود به این روستا سفر کنید و با خیال راحت برف بازی کنید و آدم برفی بسازید و عکس های زیبا بگیرید. منطقه ای پر درخت که شاخه ی درختان این روستا در زمستان نشیمنگاه دونه های زیبای ستاره ای شکل برف می باشند . سرتاسر فشم دیدنی و زیباست . نمیتوان منطقه ی خاصی را برای آن معرفی کرد . از گام به گام قدم های خود لذت ببرید .برای اجاره ویلا در میگون و همچنین اجاره سوئیت دلخواه خود در فشم از وبسایت اجاره ویلا و سوئیت لوکس ویلا دیدن کنید

معرفی شهر فشم و ارائه خدمات اجاره ویلا در فشم

25 کیلومتر از شمال شرق تهران که دور شوید به روستایی خواهید رسید که فشم نام دارد. به دلیل نزدیکی این منطقه به پایتخت و همچنین آب و هوای بسیار مناسب این روستا، آخر هفته‌ها بسیاری از پایتخت نشینان برای فرار از شلوغی و هیاهوی تهران به این روستا سفر می‌کنند.

ما در سایت اجاره ویلا و سوئیت لوکس ویلا این بار کوله خود را بسته‌ایم و سفری خاطره‌انگیز به فشم کرده‌ایم. شما هم در این مسیر همراه ما باشید.

اگر شناخت کمی از تهران داشته باشید، قطعا با نام شمیرانات و چهار بخش معروف آن که شامل تجریش، فشم، لواسان و شمشک می باشد، آشنا هستید و چه بسا تجربه ی لذت بردن از تفریحات این مناطق را داشته باشید. فشم تهران که تنها ۲۵ کیلومتر از شمال شرق آن فاصله دارد، یکی از توابع شمیران بوده و بخاطر داشتن آب و هوای کوهستانی، باغ های سرشار از درختان میوه و طبیعت منحصر به فرد، طرفداران زیادی دارد. نام دیگر این منطقه اوشان-فشم-میگون بوده که بیشتر به اوشون-فشم شناخته شده است و زبان گفتاری بومیان آن دیلمی می باشد.

بهترین زمان اجاره ویلا در فشم

انتخاب معیارهای بهترین زمان برای سفر به هر منطقه و شهر برای افراد مختلف با هم فرق دارد و اگر دوست دارید بیشتر از سایه ی درختان فشم در روز های گرم تهران لذت ببرید و چند ساعت را در طبیعت آرام سپری کنید، قطعا بهار و تابستان می تواند زمان خوبی باشد. در مقابل، افراد زیادی هستند که ورزش های زمستانی را ترجیح می دهند که در این صورت، آب و هوای کوهستانی و وجود پیست اسکی در نزدیکی فشم تهران، شرایط را برای داشتن روزهای فوق العاده زیبا فراهم میکنند. اما اگر دوست دارید آلبومی بی نظیر از چهره ی پاییزی طبیعت داشته باشید، کافیست دوربین عکاسی تان را بردارید و پاییز به فشم بروید. شک نکنید که تجربیات خارق العاده ای در انتظارتان خواهد بود.

از لوکس ویلا در فشم ویلا اجاره کنید و مناطق دیدنی فشم را ببینید

فشم که در دامنه ی رشته کوه البرز واقع شده است، دارای تنوع بالایی در دشت و آبشار می باشد و هر یک می توانند دلیلی برای داشتن سفرهای یک روزه به آن باشند. طبیعتی بکر و سرسبز، درختان تنومند، آب و هوایی پاک و تمیز از جاذبه های فوق العاده ی این شهر زیبا است که می تواند به راحتی نظر هر گردشگری را به خود جذب کند.

آبشار لاوان فشم و اجاره ویلا در فشم

یکی از بهترین جاذبه های این منطقه، آبشار لاوان است که حدود ۱۲ کیلومتر از شرق فشم فاصله داشته و در دره ای به همین نام قرار گرفته است. در این دره علاوه بر تماشای آبشار، می توانید از صعود به قله ی ۴۲۰۰ متری، استراحت در کنار باغ های زیبا و نوشیدن آب معدنی از چشمه های روان لذت ببرید.

آبشار یخی آبنیک فشم و اجاره ویلا در فشم

آبشار یخی آبنیک فشم در موقعیت جغرافیایی E513657 N355856 در استان تهران واقع است. روستای آبنیک بعد از لالون در مسیر گرمابدر واقع است. آبشار یخی آبنیک در انتهای دره آبنیک، در کنار یک تنگه زیبا، محل مناسبی جهت تمرین یخ نوردی در زمستان است. چشمه آبنیک چشمه معروفی است که آبی سفید و گوارا دارد و از قدیم به دلیل خواص آب این چشمه، مردمان آبنیک به تنومندی و خوش قامتی معروف بوده اند. آنچنان که شاهان قاجار در نوشته های خود بارها از آن یاد کرده اند. فاصله آبنیک با آبشار تلخاب حدود سه ساعت کوهپیمایی است که در مسیر جنوبی قله وزوا طی می شود. یک کوهپیمایی دو ساعته از آبادی آبنیک، دشت جانستون را نشانتان می دهد که چندین چشمه و یک سرچشمه بزرگ دایمی دارد. اینجا واقعا زیباست. در فصل بهار دامنه های کوه های این منطقه از قارچ های خوراکی و گیاهانی مانند والک و سیرک و تره کوهی پر می شود و عطری خوش این محیط زیبا را فرا می گیرد. در قسمت شمال غربی فشم نیز مسیری است که به میگون و دیزین منتهی می شود. در این مسید نیز آبشارهای بسیاری در فصل بهار دیده می شوند که از مهمترین آنها می توان به آبشار دربندسر اشاره کرد که در ۱۵ کیلومتری جاده فشم به دیزین واقع شده و از جلوه های طبیعی و زیبای منطقه فشم محسوب می شود.

اجاره ویلا در فشم

لوکس ویلا اقامت راحت شما در فشم را تضمین خواهد کرد . بهترین ویلاهای این منطقه اکنون در اختیار شماست .اجاره ویلا فشم یکی از امکاناتیست که توسط لوکس ویلا ارائه می شود. فرض کنید بر روی تراس زیبای رو به درختان پر برف نشسته اید و یک لیوان چای و قهوه در انتظار شماست . ما این رویا را حقیقی خواهیم کرد . این کار هنر ما خواهد بود .

در لوکس ویلا مشاهده میکنید

  • ویلا های متل قو

  • ویلا های نوشهر

  • ویلا های متل قو

  • ویلا های کردان

  • ویلا های محمودآباد