اجاره ویلا و کلبه در فیلبند

اجاره سوئیت در فیلبند

همانطور که میدانیم، فیلبند منطقه ای بر فراز ابرها است که دارای دشت ها و زمین های سرسبز بسیاری می باشد. اکثر گردشگرانی که به فیلبند سفر می کنند با خود چادرهای مسافرتی می برند تا شب های سرد فیلبند را در چادر سپری کنند و یا به دنبال اجاره سوئیت در فیلبند هستند. در این روستا خبری از ویلاهایی با امکانات مختلف نیست و تنها تعدادی سوئیت و کلبه وجود دارد که آن ها هم به لطف تعداد محدودشان، به سرعت اجاره داده می شوند.

اگر شما هم در سفر به فیلبند قصد اجاره سوئیت در فیلبند را دارید، در روزهای عادی هفته می توانید به راحتی سوئیت یا کلبه مورد نظر را رزرو کنید اما در نظر داشته باشید به لطف افزایش تقاضا در روزهای آخر هفته، پیشنهاد می کنیم از یک هفته قبل نسبت به اجاره سوئیت ارزان فیلبند اقدام کنید و همچنین در نظر داشته باشید فیلبند منطقه ای ییلاقی است که فصل تابستان بهترین زمان بازدید از روستا می باشد و با فرا رسیدن فصل زمستان به لطف بارش های سنگین برف و باران، حتی ساکنان روستا نیز از منطقه خارج می شوند.

اجاره ویلا در فیلبند

فیلبند روستایی در 60 کیلومتری آمل است که تنها راه ورود به روستا، جاده هراز می باشد. بهترین زمان برای بازدید از فیلبند فصل بهار و تابستان است تا مردم بتوانند از اقیانوس ابرها در زیر پاهایشان لذت ببرند. اکثر افرادی که به فیلبند می روند، با خود چادرهای مسافرتی به همراه دارند تا شب را در  میان ابرها بخوابند اما تعداد اندکی کلبه های چوبی و ویلاهای مختلف وجود دارد تا مردم با اجاره ی ویلا در روستای فیلبند، روزهای خاطره انگیزی را سپری کنند هرچند در نظر داشته باشید امکان سفر به فیلبند در فصل زمستان وجود ندارد چراکه به دلیل بارش سنگین برف، تمامی مسیرها زیر برف پنهان شده و به دلیل سرمای طاقت فرسا، مردم بومی روستا هم آن محل را ترک می کنند و اجاره ویلا در فیلبند موقتا در دسترس نخواهد بود. لازم به ذکر است تنها چند عدد از این ویلاها در دشت ها قرار دارند که چشم انداز اقیانوس ابرها را دارند و اکثراً در خود روستا واقع شده اند.

همچنین برای اجاره ویلا در فیلبند در نظر داشته باشید به دلیل تعداد کم ویلاها و متقاضیان زیاد، حداقل یک هفته قبل از تاریخ شروع سفر نسبت به رزرو از کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید.

اجاره ویلا در سنگچال

سنگچال یکی از مناطق سرسبز نزدیک به فیلبند است که به لطف طبیعت سرسبز و آب و هوای دلنشین، در میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد. گردشگرانی که قصد اجاره ویلا در سنگچال را دارند همواره می توانند متناسب با بودجه و سلیقه، میان تعداد محدودی از اقامتگاه های منطقه، بهترین ویلای مورد نظر را رزرو کنند.

گردشگرانی که قصد اقامت و اجاره ویلا در سنگچال را دارند خوب است بدانند در این منطقه هم ویلاهای عادی وجود دارد و هم سوئیت های ارزان قیمت برای گردشگرانی که می خواهند هزینه به مراتب کمتری جهت اقامت در سنگچال پرداخت کنند. اما در نظر داشته باشید با اینکه سنگچال در فاصله 7 کیلومتری روستای فیلبند قرار دارد اما در میان گردشگران از محبوبیت قابل توجهی برخوردار بوده و پیشنهاد می کنیم برای اقامت در این منطقه، از چند روز قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو ویلا در سنگچال از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید.

ویلا لاکچری در فیلبند

همانطور که پیش تر گفتیم، بخاطر تعداد بسیار کم اقامتگاه های فیلبند و همچنین طبیعت زیبایی که دارد، اکثر مردم ترجیح می دهند با خود چادرهای مسافرتی به همراه ببرند تا در این روستا اقامت داشته باشند اما در صورتیکه به دنبال اجاره ویلا در فیلبند هستید و میخواهید در یکی از اقامتگاه های منطقه اقامتی چند روزه داشته باشید، خوب است بدانید از آنجایی که اکثر اقامتگاه های فیلبند از امکانات بسیار کمی برخوردار هستند، در میان بومی های منطقه و اکثر گردشگران، ویلا لاکچری در فیلبند به ویلاهایی گفته می شود که از امکانات بهتری مانند آشپزخانه، تلویزیون، اتاق های خواب و غیره برخوردارند. همچنین در میان گردشگران هم رواج یافته ویلاهایی که سرویس بهداشتی بجای حیاط در داخل ویلا قرار دارد هم باعث می شود اقامتگاه در دسته ویلا لاکچری در فیلبند قرار گیرد.

اجاره کلبه در فیلبند

جذاب ترین اقامتگاه هایی که در فیلبند می توان پیدا کرد، کلبه های چوبی هستند. کلبه ها اقامتگااه های کوچک و دوست داشتنی هستند که اکثراً از چوب ساخته شده یا ظاهری چوبی دارند. برای اجاره کلبه در فیلبند خوب است بدانید هم تعداد کلبه های اجاره داده شده در فیلبند بسیار محدود می باشد و هم تقاضای اجاره روزانه کلبه هم بالا است. از طرفی، کلبه ها هم جزء ارزان ترین اقامتگاه های فیلبند هستند اما در روزهایی که بهترین زمان سفر به فیلبند به شمار میروند، افزایش نرخ اجاره روزانه را تجربه می کنند.

ماجراجویی در فیلبند

چه منطقه ای بهتر از فیلبند برای طبیعت گردی و لذت بردن از جنگل های زیبای استان مازندران وجود دارد؟ اگر تا به حال سفری به فیلبند داشته اید، همواره مشاهده کردید اکثر گردشگران با خود چادرهای مسافرتی به همراه می برند تا شب را در طبیعت زیبای فیلبند سپری کرده و صبح، غرق در مه از خواب بیدار شوند. فیلبند به لطف ارتفاعی که دارد بر فراز ابرها قرار داشته و پدیده اقیانوس ابرها، جذاب ترین دیدنی در منطقه خواهد بود.

فیلبند از جاذبه های دیدنی آنچنانی برخوردار نمی باشد و جذاب ترین دیدنی منطقه، طبیعت زیبایش است اما پیشنهاد می کنیم همواره در میان جاهای دیدنی فیلبند نگاهی به چشمه لار، آرامگاه امامزاده یحیی و امامزاده قاسم و جنگل سنگچال و چلاو بیاندازید.

کلبه های چوبی و همچنین ویلاهایی که دارای چشم انداز از اقیانوس ابرها هستند بهترین اقامتگاه ها برای اجاره ویلا در فیلبند می باشند.
فصل بهار و تابستان به عنوان بهترین زمان برای گشت و گذار در فیلبند است چراکه در فصل پاییز و زمستان، فیلبند سفیدپوش شده و بومی های منطقه هم به شهرهای مجاور می روند.
قیمت اجاره کلبه در فیلبند از شبی 300هزار تومان شروع می شود.
بهترین را برای دسترسی به فیلبند، جاده هراز و فاصله 27 کیلومتری تا آمل است چراکه جاده فیلبند از این منطقه آغاز می شود.