اجاره ویلا در شمال

مازندران، شهر شمالی و زیبا ایران که به واسطه دریا زیبا خزر به یکی از شهرهای جذاب و پرطرفدار شمال ایران تبدیل شده است. در این شهر اماکن گردشگری فراوانی وجود دارد که"لوکس ویلا" به آنها اشاره کرده است. استان مازندران از غرب با استان گلستان، از شرق با استان گیلان و از جنوب با استان قزوین و تهران همسایه است. وجود ویلا برای اجاره در مازندران ضروری است چراکه شهری مناسب برای سفر، طبیعت گردی، گردشگری و جذب توریست است. لوکس‌ویلا سفرهای خوشی را در این شهرشمالی برایتان آرزومند است.

استان زیبای مازندران به مرکزیت شهر ساری که در شمال کشور قرار دارد رتبه یک در گردشگر پذیری شهر های ایران را دارد. آمل،بابل،بابلسر،چالوس،محمودآباد،نکا،نوشهر،رامسر و ... از شهرستان های مازندران هستند.استان مازندران در ساحل جنوبی بزرگترین دریاچه جهان یا همان دریای خزر واقع شده است. استان مازندران با توجه به جاذبه های گردشگری که دارد جای مناسبی برای سفر و علاقه مندان به سفر شده است و در همین زمینه اجاره ویلا در شمال بسیار رشد داشته و مردم برای سفر به استان زیبای مازندران میتوانند از اجاره ویلا و یا سوئیت به صورت آنلاین استفاده کنند تا در زمانی که به این استان میرسند درگیر رزرو ویلا نشوند و وقت خود را به بازدید از جاذبه های تفریحی مازندران سپری کنند.

آب و هوای استان مازندران

استان مازندران به دلیل داشتن دریا،کوه و جنگل به دو نوع آب و هوای مرطوب کوهستانی و معتدل تقسیم میشود و به دلیل وجود دریای خزر و رشته کوه های البرز آب و هوای معتدل و مرطوبی دارد. تابستان های این مناطق به خصوص در سواحل دریای خزر گرم و مرطوب و در زمستان های آن مرطوب و معتدل است و به ندرت سرد و یخبندان میشود. آب و هوای کوهستانی به دو بخش آب و هوای سرد کوهستانی و آب و هوای معتدل کوهستانی تقسیم میشود. در ارتفاعات بالای 3000 متر که از دمای هوا مقدار زیادی کاسته میشود زمستان های بسیار سرد و گاهی یخبندان های طولانی و تابستان های کوتاه و خشک به وجود می آید.

اجاره ویلا استخردار شمال

اجاره ویلا در شهر های شمالی بین مردم محبوبیت خاصی دارد و از این رو سایت لوکس ویلا برای شما انواع ویلا وسوئیت های مختلف را با رعایت پروتکل های بهداشتی در نظر گرفته و با ارائه قیمتی مناسب سفر را برای شما لذت بخش تر میکند.