اجاره ویلا و سوئیت در محمودآباد

محمود آباد جزء شهرهای خلوت و دلنشین استان مازندران است که در شمال شرق استان واقع شده و همواره بهترین راه برای دسترسی به این شهر، از طریق جاده هراز است هرچند در روزهای آخر هفته و ایامی که شاهد ترافیک های سنگین در این جاده هستیم، استفاده از محور فیروزکوه برای دوری از ترافیک های سنگین، منطقی تر خواهد بود.

محمودآباد شهری ساحلی است و گردشگران همواره می توانند برای اقامت در این شهر، به سراغ انواع آپارتمان های مبله، خانه، ویلا، سوئیت در بخش جنگلی یا ساحلی بروند و متناسب با بودجه و سلیقه، بهترین اقامتگاه را انتخاب کنند اما در نظر داشته باشید در جنوب محمودآباد، جنگل ها و زمین های شالی بسیاری وجود دارد که باعث شده در فصل تابستان، هوا در منطقه جنگلی بسیار گرم و شرجی باشد. اما در فصل زمستان، گردشگران بیشتر تمایل به اقامت در این منطقه دارند.

اجاره ویلا در محمودآباد

به لطف شهرهای غربی مازندران که میزبان گردشگران بسیاری هستند، همواره شهرهای شرقی این استان به مراتب خلوت تر از سایر مناطق بوده و محمودآباد هم از این قاعده مستثنی نیست. محمودآباد در میان شهرهای ساحلی دیدنی استان مازندران است و به لطف خلوت بودن شهر، گردشگران دغدغه آنچنانی برای اجاره ویلا در محمودآباد نداشته و می توانند میان تنوعی از اقامتگاه های مختلف در این شهر متناسب با بودجه و سلیقه، بهترین را انتخاب کنند.

همانند اکثر شهرهای ساحلی استان مازندران، در محمودآباد هرچه ویلاها به ساحل نزدیک تر باشند از نرخ اجاره روزانه بالاتری برخوردار هستند و در مناطق جنگلی شهر می توان ویلاهایی با امکانات بسیار مناسب در کنار هزینه ای معقول پیدا کرد. همچنین در کنار ویلاهای عادی تا ویلاهای لوکس و استخردار به همراه امکانات جذاب، در محمودآباد انواع سوئیت های ارزان قیمت و آپارتمان های مبله لب دریا وجود دارد که بهترین قیمت را در کنار امکانات مطلوب دارند. برای رزرو ویلا در محمودآباد کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

اجاره ویلا استخردار در محمودآباد

محمودآباد از معدود شهرهای استان مازندران است که همچون شهرهای غربی استان از جاذبه های گردشگری کمتری برخوردار بوده و از طرفی هم طیبعت سرسبز آن ها را هم ندارد لذا اکثر گردشگرانی که به محمودآباد سفر می کنند، بخش قابل توجهی از مدت سفر را در ویلایشان می مانند و این موضوع باعث شده نوع ویلا و هزینه پرداخت شده برای آن، همواره از اهمیت بسیار بالایی برای گردشگران محمودآباد برخوردار باشد.

در میان ویلاهای مختلف محمودآباد، ویلاهای استخردار جزء محبوب ترین و البته گران قیمت ترین ویلاها هستند و در کنار استخرهای روباز و یا سرپوشیده، از امکانات جذابی هم برخوردار هستند که شامل میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، آلاچیق به همراه باربکیو و غیره می باشند. لازم به ذکر است اگر قصد اجاره ویلا استخردار در محمودآباد را دارید، برای پیدا کردن بهترین ویلای مورد نظر پیشنهاد می کنیم به منطقه سرخرود واقع در شرق محمودآباد مراجعه کنید چراکه سرخرود در میان محبوب ترین مناطق محمودآباد بوده و تنوع بالایی از انواع ویلاهای استخردار را ارائه می دهد.

اجاره سوئیت محمود آباد

در محمودآباد ویلاهای زیادی وجود دارد که یا برای بومیان است یا برای تهرانی ها که اکثراً آن ها را به مسافران به صورت روزانه اجاره می دهند چراکه محمودآباد جزء مناطق مناسب شمال برای سرمایه گذاری به حساب می آیند. ویلاهای سمت ساحل محمودآباد اکثراً قدیمی ساز بوده و فاقد هستند اما هم به دریا نزدیک تر بوده و هم رطوبت طاقت فرسا سمت جنگل بخصوص در فصل تابستان را ندارند. از طرفی ویلاهای سمت جنگل جدیدتر، مجهزتر و بهتر از سمت ساحل بوده و امکانات مختلفی مانند استخرهای روباز، سرپوشیده، سالن های بیلیارد، آلاچیق و غیره هستند.

در نظر داشته باشید باشید بطور کلی اگر قصد اجاره ویلا ساحلی محمود آباد را دارید ویلاهای سمت دریا قیمت به نسبت بیشتری نسبت به سمت جنگل دارند اما ویلاهایی هم هستند که جزء ویلاهای لوکس محمودآباد به حساب آمده شبی از 500هزار تومان تا بیش از یک میلیون تومان برای اجاره آن ها می بایست پرداخت کرد. همچنین در حالت عادی، ویلاها در روزهای عادی هفته یعنی از شنبه تا چهارشنبه نرخ ثابتی دارند که این نرخ در روزهای پنج شنبه و جمعه افزایش می یابد اما در تعطیلات، نرخ ها به بالاترین حد خود می رسند.

اجاره ویلا در سرخرود

سرخرود شهری در نوار ساحلی مازندران و مابین محمودآباد و فریدونکنار است که به شهر قوهای وحشی می شناسند زیرا در فصل سرما، جمعیت قوهای وحشی از سرخرود می گذرند تا به منطقه گرمسیر بروند لذا در زمستان همواره ساحل سرخرود را مملو از قوهای زیبا میبینید. در کنار جوجه تیغی و روباه، دو حیوان بومی با نام قاقم که نوعی راسو بوده و برخی هم به آن عروسک می گویند و گربه وحشی که مردم محلی آن را بامشی شال صدا می زنند.

سرخرود در دوران تعطیلات، به شهری نسبتاً شلوغ تبدیل می شود چراکه تبه لطف سواحل بی نظیر و منطقه ای بکر، تهرانی ها را به سمت خود میکشاند. برای اجاره ویلا در سرخرود در نظر داشته باشید ویلاهای این شهر یا در نوار ساحلی قرار دارند یا در سمت جنگل. با اینکه اجاره ویلاهای ساحلی سرخرود قیمت بالاتری نسبت به ویلاهای جنگلی دارند اما در فصل تابستان به دلیل شرجی بودن بیش از حد سمت جنگل بخاطر زمین های شالی، ارزشش را دارد تا با هزینه بیشتر، ویلاهای سمت دریا را اجاره کرد.

اجاره ویلا در محمودآباد لب دریا

محمودآباد شهری ساحلی در شرق مازندران است و گردشگران می توانند با توجه به بودجه و سلیقه، میان انواع سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای عادی، استخردار، لوکس، دوبلکس و غیره چه در منطقه ساحلی و چه در منطقه جنگلی رزرو کنند اما همواره در نظر داشته باشید اگر می خواهید در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به محمودآباد سفر کنید، همواره به گردشگران بسیاری در این شهر روبرو خواهید شد و در این ایام، اجاره ویلا در محمودآباد یکی از بزرگترین چالش های گردشگران می باشد لذا لوکس ویلا پیشنهاد می کند در این ایام، از یک هفته قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو ویلا در محمودآباد اقدام کنید.

همانطور که گفتیم ما می توانید ویلای مورد نظر خود را میان مناطق ساحلی و جنگلی محمودآباد انتخاب کنید اما اجاره ویلا در محمودآباد لب دریا همواره از محبوبیت بالاتری نسبت به سایر ویلاها برخوردار است چراکه در منطقه جنگلی، به لطف زمین های شالی هوا همواره شرجی تر از منطقه ساحلی می باشد و همچنین ساحل محمودآباد هم محبوب ترین منطقه دیدنی در این شهر به حساب می آید. لازم به ذکر است در منطقه ساحلی نیز هرچه فاصله ویلا تا دریا کمتر باشد، قیمت اجاره روزانه آن هم به مراتب بیشتر خواهد بود.

اجاره کلبه جنگلی محمودآباد

در جنوب محمودآباد، مناطق جنگلی بسیار جذابی وجود دارد و همانطور که می دانیم، در محمودآباد نرخ اجاره روزانه ویلاهای ساحلی به مراتب بیشتر از ویلاهای جنگلی است لذا اگر به دنبال اقامتی ارزان قیمت در محمودآباد هستید، پیشنهاد می کنیم به سراغ اقامتگاه هاغی بخش جنگلی شهر بروید. در میان آپارتمان های مبله، سوئیت ها، ویلاها و اقامتگاه های لوکس و دیدنی، کلبه های جنگلی مختلفی هم وجود دارد که این دسته از اقامتگاه ها طرفداران خاص خود را هم دارند.

اگر قصد اجاره کلبه جنگلی در محمودآباد را دارید همواره در نظر داشته باشید تعداد کلبه جنگلی های محمودآباد بسیار کم هستند و از طرفی، چون طرفداران خاص خود را هم دارند همواره بخصوص در روزهای اوج سفر به سرعت رزرو می شوند لذا پیشنهاد می شود چند روز زودتر از موعد سفر نسبت به رزرو آن ها اقدام کنید. همچنین کلبه های جنگلی محمودآباد در روزهای سرد سال، از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده و به طبع آن، از نرخ اجاره روزانه بیشتری هم برخوردار خواهند بود.

اجاره آپارتمان مبله در محمودآباد

همواره گردشگرانی هستند که به دنبال اقامتی ارزان در محمودآباد بوده و بنا به هر دلیلی، قصد اقامت در ویلاها و سوئیت های مختلف شهر را ندارند. در محمودآباد، از نزدیکی ایزدشهر تا سرخرود، تنوعی از آپارتمان های مبله در بخش ساحی و جنگلی وجود دارد اما اکثر آپارتمان های مبله، در نوار ساحلی شهر قرار دارند.

برای اجاره آپارتمان مبله در محمودآباد همواره لوکس ویلا پیشنهاد می کند به سراغ اقامتگاه های نوار ساحلی بروید چراکه اختلاف قیمتی آپارتمان مبله در بخش ساحلی و جنگلی کم بوده و از طرفی، با اجاره آپارتمان ساحلی در محمودآباد از چشم انداز زیبای دریا و یا جنگل برخوردار بوده و در فاصله چند قدمی از ساحل هم اقامت خواهید داشت. اما خوب است بدانید آپارتمان های مبله به لطف امکانات مطلوب، هزینه بسیار مناسب و فاصله کم تا دریا، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بوده و در روزهای اوج سفر گردشگران به محمودآباد، به سرعت اجاره داده می شوند.

مناطق دیدنی محمودآباد

امروزه محمودآباد به دلیل سواحل بکر و زیبایی که دارد در میان گردشگران از محبوبیت قابل توجهی برخوردار می باشد و در ایام اوج سفر گردشگران به شهرهای شمالی کشور بخصوص محمودآباد، شاهد شلوغی بیش از حدی در سواحل شهر هستیم.

اما در کنار قدم زدن و لذت بردن از صدای موج و چشم انداز زیبا در ساحل، پیشنهاد می کنیم نگاهی هم به دیگر جاذبه های محمودآباد داشته باشید. تالاب، ساحل و آب بندان در منطقه سرخرود و پارک جنگلی تشنبندان، جنگل های اهلم و بونده و پارک جنگلی طاهباز از معروف ترین مناطق دیدنی در محمودآباد هستند که بازدید از آن ها بی شک خاطرات سفر را جذاب تر خواهد کرد.

شهری ساحلی که مرکز شهرستان محمودآباد در مجاورت دریای خزر است که از سمت جنوب به آمل، از سمت غرب به نور و از سمت شرق به بابلسر و فریدونکنار راه دارد.
به این دلیل که شهر های شمالی محبوب هستند و مسافران زیادی را در هر فصل به خود می بینند، شما برای اجاره ویلا در محمودآباد از چند روز قبل از سفر با کارشناسان ما تماس بگیرید.
تنوع زیاد ویلا ها، قیمتی ارزان و رقابتی و پشتیبانی بی نظیر یکی از نکته هایی است که لوکس ویلا را در این زمینه متمایز و خاص میکند.
ویلا های استخردار و شیک در کنار دریا از جمله خاص ترین های محمودآباد هستند و شما میتوانید برای اجاره ویلا در محمودآباد لب دریا به لوکس مراجعه کنید.