اجاره ویلا و سوئیت در نمک آبرود

قدمت شهر نمک آبرود به دهه 60 هجری شمس برمیگردد. در آن سال ها، جمعیت در شهرهای نوشهر و چالوس درحال افزایش بی رویه بود و در سال 1367، تصمیم گرفته شد تا شهرکی در نزدیکی نوشهر و چالوس ساخته شده و جمعیت این دو شهر به آنجا سرازیر شود. نمک آبرود بعد از اینکه احداث شد، به سرعت تبدیل به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در میان گردشگران شد چراکه در این منطقه جذاب و توریستی، هم سواحل بی نظیر وجود دارد، هم جنگل های بکر و سرسبز و از همه مهم تر، تفریحات جذاب و خاطره انگیز که همگی در مجموعه تفریحی تله کابین نمک آبرود قرار دارند.

اجاره ویلا در نمک آبرود

نمک آبرود جزء توریستی ترین و بهترین شهرهای استان مازندران برای ثبت بهترین خاطرات طبیعت گردی و تفریح در میان طبیعت زیبای شمال کشور به حساب می آید. در گذشته، به لطف افزایش جمعیت شهرهای نوشهر و چالوس، تصمیم گرفته شد تا شهرکی توریستی و تفریحی در مابین این دوشهر ساخته شده و جمعیت شهرهای نوشهر و چالوس به سمت نمک آبرود سرازیر شود.

شهرک توریستی و تفریحی نمک آبرود در غرب چالوس واقع شده و منطقه ای مملو از تفریحات هیجان انگیز و جاذبه های گردشگری می باشد که شامل تله کابین، شهربازی، پیست کارتینگ، سورتمه، پینت بال و غیره هستند. گردشگرانی که به دنبال اجاره ویلا در نمک آبرود هستند همواره می توانند با توجه به بودجه و سلیقه، میان انواع سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای عادی، استخردار، لوکس و غیره در منطقه جنگلی نمک آبرود بهترین را انتخاب کنند. در نظر داشته باشید معروف ترین جای دیدنی در نمک آبرود، تله کابین این شهرک توریستی می باشد لذا هرچه ویلاها به سمت تله کابین نزدیک تر باشند، از نرخ قیمت بالاتری هم برخوردار هستند.

شروع قیمت اجاره روزانه ویلا در نمک آبرود در روز های وسط هفته از 340 هزار تومان میباشد اما قیمت اجاره ویلا در شهرک نمک آبرود از 450 هزار تومان شروع میشود. برای اجاره ویلا در نمک آبرود همواره پیشنهاد می کنیم به لطف محبوبیت بالای شهر در میان گردشگران، از یک هفته قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو ویلا در نمک آبرود از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید.

اجاره ویلا استخردار در نمک آبرود

شهر توریستی نمک آبرود در فاصله 12 کیلومتری چالوس و مابین این شهر و رامسر قرار دارد. نمک آبرود در سال 1367 به هدف افزایش تفرجگاه های شمال و همچنین، کاهش جمعیت شهرهای رامسر و چالوس احداث شد تا سرمایه گذاران دولتی و خصوصی با سرمایه های کلان خود این شهر را به یکی از بهترین مکان های توریستی شمال تبدیل کنند. مسافرانی که به نمک آبرود سفر می کنند یا تمام طول سفر خود را در میان تفریحگاه های شهر مانند تله کابین می گذرانند یا به دل جنگل ها می روند تا با کمپ زدن، بهترین خاطرات جنگلی خود را ثبت کنند.

اگر قصد اجاره ویلا استخردار در نمک آبرود را دارید خوب است بدانید اکثر ویلاهای استخردار نمک آبرود در سمت جنگل قرار دارند تا چشم انداز زیبایی از طبیعت سرسبز شمال و دریای خزر را ارائه دهند اما ویلاهای استخرداری هم در سمت ساحل وجود دارد که اکثراً دارای ساحل اختصاصی بوده و می توانید از استخری با چشم انداز به سمت موج های دریا لذت ببرید.در فصل پاییز و زمستان به دلیل سرد بودن هوا بیشتر مسافران به دنبال اجاره ویلا استخر سرپوشیده در نمک آبرود هستند و تقاضا برای این ویلاها به صورت چشمگیری افزایش می یابد.

اجاره ویلا در نمک آبرود لب دریا

در شهر نمک آبرود، ویلاهایی در نوار ساحلی شهر وجود دارد که شامل ویلاهای استخردار، عادی و سوئیت ها هستند. اگر قصد اجاره ویلا در نمک آبرود لب دریا را دارید خوب است بدانید ویلاهای ساحلی شهر، ارزان تر از ویلاهای جنگلی بوده و گردشگرانی که در ویلاهای ساحلی نمک آبرود اقامت دارند، فاصله قابل توجهی تا جاهای دیدنی شهر از جمله تله کابین نمک آبرود دارند. همواره لوکس ویلا پیشنهاد می کند به دلیل محبوبیت شهر نمک آبرود در میان گردشگران، در صورتیکه می خواهید در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به نمک آبرود سفر کنید، از یک هفته قبل نسبت به رزرو ویلای مورد نظر از طریق تماس با کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید.

اجاره سوئیت در نمک آبرود

نمک آبرود به لطف محبوبیتش در میان گردشگران، از تنوع بالای ویلا در نوار ساحلی و مناطق جنگلی برخوردار است و گردشگران برای اجاره سوئیت در نمک آبرود می توانند در میان سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای عادی و استخردار، ویلاهای لوکس و دوبلکس بهترین اقامتگاه مورد نیازشان را رزرو کنند.

در میان ویلاهای نمک آبرود، اگر قصد دارید هزینه کمتری برای اقامت پرداخت کنید، پیشنهاد می کنیم به سراغ اجاره سوئیت ارزان در نمک آبرود بروید. سوئیت های نمک آبرود هم در نوار ساحلی شهرک توریستی قرار دارند و هم در مناطق جنگلی اما در نظر داشته باشید هرچه سوئیت به تله کابین نمک آبرود یا مجموعه تفریحی تله کابین نزدیک تر باشد، قیمت اجاره روزانه آن هم به مراتب افزایش می یابد. لازم به ذکر است به دلیل محبوبیت ویلاهای جنگلی در نمک آبرود، می توانید به سراغ سوئیت های ساحلی شهرک توریستی بروید که به مراتب ارزان تر هستند. در آخر خوب است بدانید سوئیت های نمک آبرود هم تنوع قابل توجهی دارند که شامل سوئیت های تک خواب، دو خواب و باغ سوئیت ها می باشند.

اجاره ویلا در شهرک نمک آبرود

شهرک نمک آبرود نزدیک به 650هزار متر مربع مساحت دارد که به دو بخش اصلی مسکونی با بیش از 100هزار نفر جمعیت و تفریحی تقسیم می شود. بومی های نمک آبرود بیشتر در منطقه مسکونی زندگی می کنند و مسافران در منطقه تفریحی، هرچند اکثر ویلاهایی که وجود دارند در منطقه مسکونی قرار دارند. مهم ترین جاذبه دیدنی شهرک نمک آبرود، تله کابینش است که با داشتن بیش از 2 کیلومتر مسیر، به عنوان طولانی ترین تله کابین ایران شناخته می شود.

در روزهای آخر هفته و بخصوص تعطیلات، یکی از معضل های مسافران اجاره ویلا در شهرک نمک آبرود است چراکه علاوه بر افزایش قیمت اجاره ویلا در این ایام، پیدا کردن ویلای مناسب نیز دشوار است، هرچند لوکس ویلا این امر را برای مسافران عزیز آسان کرده و تنها با یک تماس می توانید بهترین ویلا را متناسب با بودجه و سلیقه تان اجاره کنید.

اجاره ویلا جنگلی در نمک آبرود

اکثر جاذبه های توریستی، تفریحات، مناطق دیدنی و از همه مهم تر، مجموعه تله کابین نمک آبرود در منطقه جنگلی این شهر قرار دارند و به لطف این موضوع، اکثر گردشگرانی که به نمک آبرود سفر می کنند تمایل به اقامت در بخش جنگلی را دارند و به طبع آن، شاهد افزایش تقاضا و قیمت برای اجاره ویلا جنگلی در نمک آبرود هستیم اما نکاتی است که بهتر است پیش از رزرو ویلا جنگلی در نمک آبرود آن ها را بدانید.

نمک آبرود را با منطقه جنگلی فوق العاده ای که دارد میشناسند و از این رو، اکثر گردشگران بیشتر تمایل به اجاره ویلا جنگلی در نمک آبرود را دارند لذا بخاطر تقاضای بالا، انواع و اقسام ویلاها و اقامتگاه های مختلف در منطقه جنگلی نمک آبرود ساخته شده تا این شهرک پاسخگوی هر بودجه و سلیقه ای باشد. ارزان ترین اقامتگاه هایی که در منطقه نمک آبرود به صورت روزانه اجاره داده می شود می توان به سوئیت های بدون خواب، آپارتمان های مبله و خانه ها اشاره کرد. بعد از آن ویلاهای بدون استخر بوده و گران قیمت ترین اقامتگاه های منطقه جنگلی نمک آبرود شامل ویلاهای استخردار و لاکچری به امکانات فراوان هستند. همچنین در نظر داشته باشید فاصله ویلا تا تله کابین نمک آبرود هم یکی از عوامل مهم در تعیین قیمت اجاره ویلا جنگلی در نمک آبرود هستند.

اجاره ویلا ساحلی در نمک آبرود

با اینکه نمک آبرود را با منطقه جنگلی و تله کابین معروفش در میان جنگل ها میشناسند، اما در نوار ساحلی نمک آبرود هم ویلاهای بسیاری برای اجاره روزانه وجود دارد و از آنجایی که منطقه ساحلی خلوت تر و بکرتر از منطقه جنگلی است، طرفداران بسیاری دارد. برای اجاره ویلا ساحلی در نمک آبرود گردشگران می توانند متناسب با بودجه در نظر گرفته شده و امکانات مورد نیاز، میان تنوعی از آپارتمان ها و خانه های مبله، سوئیت هایی ارزان قیمت، ویلاهای بدون استخر، استخردار و لاکچری، بهترین را رزرو و از اقامت در منطقه ساحلی نمک آبرود نهایت لذت را ببرند.

برای اجاره سوئیت ساحلی در نمک آبرود در نظر داشته باشید سوئیت های مختلفی در نوار ساحلی نمک آبرود وجود دارد که شامل سوئیت های یک خوابه، دو خوابه، باغ سوئیت، سوئیت های استخردار و غیره هستند و همچنین تعداد بسیار کمی هم سوئیت در منطقه ساحلی نمک آبرود وجود دارد که دارای ساحل اختصاصی بوده و در فاصله چند قدمی تا ساحل قرار دارند. اگر هم به دنبال اجاره ویلا ارزان ساحلی در نمک آبرود هستید، پیشنهاد می کنیم نگاهی به آپارتمان های مبله بیاندازید چراکه آپارتمان های ساحلی نمک آبرود در فاصله کمی تا ساحل قرار داشته و اکثراً از چشم انداز زیبای ساحل هم برخوردار هستند.

گشت و گذار در طبیعت نمک آبرود

هدف از ساخت شهرک تفریحی و توریستی نمک آبرود، سرازیر شدن جمعیت از شهرهای نوشهر و چالوس بود اما طولی نکشید به لطف تفریحگاه های جذاب و مناطق جنگلی بی نظیر، نمک آبرود به یکی از محبوب ترین شهرهای شمالی کشور تبدیل شد.

در نمک آبرود معروف ترین منطقه ای که همواره با شلوغی زیاد آن روبرو هستیم، مجموعه تله کابین نمک آبرود نام دارد چراکه اکثر تفریحات شهر در این مجموعه قرار دارد و این تفریحات شامل تله کابین، زیپ لاین، مجموعه پروازی، باشگاه تیراندازی، کارتینگ، شهربازی و غیره می باشند اما خوب است درکنار مجموعه تله کابین، نگاهی به جاهای دیدنی نمک آبرود از جمله بزرگترین پارک جنگلی شهر هم بیاندازید.

نه تنها ویلاها بلکه در شهرک نمک آبرود سوئیت ها، آپارتمان ها و خانه های مبله با قیمت های مختلف هم به صورت روزانه اجاره داده می شود. برای رزرو و اجاره ویلا در شهرک نمک آبرود می توانید با کارشناسان لوکس ویلا تماس حاصل فرمائید.
نرخ اجاره روزانه ویلا و سوئیت در نمک آبرود از شبی 340هزار تومان شروع می شود.
نوار ساحلی بکرترین منطقه برای اجاره ویلا و سوئیت در نمک آبرود، نزدیک به تله کابین هم بهترین منطقه برای لذت بردن از طبیعت زیبای نمک آبرود هستند.
برای افرادی که به دنبال اجاره ویلا ارزان در نمک آبرود هستند، سوئیت های ساحلی و برای افرادی که به دنبال امکانات و چشم اندازهای زیبا هستند، اجاره ویلا استخردار و لاکچری در نزدیکی تله کابین نمک آبرود جزء بهترین ها هستند.