شهر نور به عنوان مرکز شهرستان نور که یکی از بزرگترین شهرستان های استان مازندران به شمار می رود، منطقه ای ساحلی و بزرگ است که به لطف جاذبه های گردشگری، ساحلی بکر و جذاب و همچنین مناطق طبیعت گردی فوق العاده، امروزه در میان محبوب ترین شهرهای استان مازندران قرار دارد. به دلیل قرارگیری نور در مرکز نوار ساحلی استان مازندران، هم از طریق جاده هراز می توان به این شهر دسترسی داشت و هم از طریق جاده چالوس.

برای اقامت و اجاره ویلا در نور، گردشگران با تنوعی از اقامتگاه شامل آپارتمان های مبله در نوار ساحلی و فاصله چند قدمی تا دریا، سوئیت هایی ارزان قیمت یک خوابه، دو خوابه، ویلاهای عادی و ویلاهای لوکس و استخردار روبرو می شوند که هرکدام با توجه به امکانات و شرایطی که دارند، از نرخ اجاره روزانه متفاوتی برخوردار هستند اما مهم ترین فاکتور تعیین نرخ اجاره روزانه ویلا در نور، موقعیت ویلا می باشد که در بخش جنگلی قرار دارد یا ساحلی و در نظر داشته باشید بطور کلی، تقاضا برای اقامت در ویلاهای بخش ساحلی نوشهر به مراتب بیشتر از بخش جنگلی بوده و به طبع آن، هزینه تمام شده برای اجاره روزانه ویلاهای ساحلی بیشتر از بخش جنگلی خواهد بود.

اجاره ویلا در نور

در میان شهرهای مرکزی نوار ساحلی استان مازندران، نور جزء بزرگترین و محبوب ترین مناطق به حساب می آید چراکه دارای جاذبه های گردشگری و دیدنی های بسیار بوده و همچنین گردشگران همواره بهترین خاطرات طبیعت گردی را در سفر به نور و بازدید از مناطق سرسبز و جنگل های اطراف شهر را برای خود رقم زده اند.

گردشگرانی که می خواهند چند روزی به این شهر دیدنی سفر کرده و به دنبال اجاره ویلا در نور هستند همواره در نظر داشته باشند نور در میان شهرهای ساحلی استان مازندران واقع شده و گردشگران می توانند با توجه به بودجه و سلیقه، میان تنوعی از ویلاها و اقامتگاه ها در منطقه ساحلی یا جنگلی شهر، بهترین گزینه را انتخاب کنند اما به دلیل محبوبیت ویلاهای ساحلی در میان گردشگران، همواره می بایست هزینه به مراتب بیشتری برای اجاره روزانه ویلا ساحلی نسبت به ویلاهای جنگلی نور پرداخت کرد.

لازم به ذکر است اگر می خواهید هزینه به مراتب کمتری برای اقامت در نور پرداخت کنید، می توانید به سراغ انواع سوئیت های ارزان قیمت شهر بروید و از طرفی هم خوب است بدانید در منطقه ساحلی شهر، تعداد قابل توجهی آپارتمان های مبله وجود دارد که در فلاصله چند قدمی از ساحل قرار دارند.

اجاره ویلا استخردار نور

در میان اقامتگاه های مختلف شهر نور، ویلاهای استخردار یکی از پرتقاضاترین اقامتگاه های منطقه به شمار می روند. در این شهرستان، گردشگران می توانند برای اجاره ویلا استخردار در نور، میان تنوعی از ویلاهای استخردار با امکانات مختلف نظیر سیستم های صوتی، میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، چشم انداز زیبا از دریا و جنگل، آلاچیق به همراه باربکیو در باغ های بزرگ و غیره، بهترین را متناسب با بودجه و سلیقه خود انتخاب کنند.

همواره برای اجاره ویلا استخردار در نور در نظر داشته باشید ویلاهای استخردار این شهر هم در منطقه جنگلی و هم در منطقه ساحلی قرار دارند اما در این شهرستان همانند اکثر شهرهای ساحلی استان مازندان، گردشگران می بایست برای اجاره ویلا استخردار در نور هزینه به مراتب بیشتری را برای اجاره روزانه ویلاهای ساحلی نسبت به ویلاهای جنگلی پرداخت کنند. گردشگران می توانند جهت رزرو و اجاره ویلا استخردار در نور طی ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه که تقاضا برای اجاره ویلا و اقامتگاه افزایش محسوسی را به خود می بیند، از یک هفته قبل با کارشناسان لوکس ویلا در تماس باشند.

اجاره ویلا ارزان در نور

گردشگران برای اقامت در نور، می توانند در بین سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای عادی، استخردار، لوکس، دارای ساحل اختصاصی و غیره، بهترین گزینه مورد نظر خود را رزرو کنند. اگر قصد اجاره ویلا ارزان در نور را دارید، خوب است در نظر داشته باشید بطور کلی، نرخ اجاره ویلا ساحلی نور به مراتب بیشتر از اجاره ویلاهای جنگلی می باشد و معمولاً گردشگران برای اینکه کمترین هزینه را برای اجاره ویلا پرداخت کنند به سراغ سوئیت های جنگلی می روند که از بهترین انتخاب ها برای اجاره ویلا ارزان در نور به شمار می روند. همچنین خوب است بدانید نرخ اجاره ویلاها، در روزهای عادی هفته از شنبه تا چهارشنبه در پایین ترین حد خود قرار دارند که این عدد در روزهای پنج شنبه و جمعه افزایش داشته و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه، به بیشترین حد خود می رسند پس اگر می خواهید کمترین هزینه را برای اجاره ویلا در نور صرف کنید، به سراغ سوئیت های ارزان قیمت سمت جنگل در روزهای عادی هفته بروید.

اجاره ویلا جنگلی نور

شهر نور یکی از بزرگترین شهرهای استان مازندران است که بخش بزرگی از طبیعت سبز شمال را در اختیار دارد. نور را با جنگل هایش میشناسند. مناطق جنگلی نور یکی از زیباترین جاهای دیدنی شمال هستند لذا به لطف محبوبیتش، سرمایه گذاران تصمیم گرفتند تا با خرید اراضی مسکونی، ویلاهای زیادی را در منطقه جنگلی نور بسازند که به لطف این موضوع اگر قصد اجاره ویلا جنگلی در نور را دارید، از سوئیت تا ویلاهای لوکس و قصر را می توانید انتخاب کنید.

تعداد ویلاهای جنگلی نور از ویلاهای ساحلی بیشتر است. اکثر ویلاهای جنگلی در دل طبیعت سبز و مرطوب شمال قرار دارند که می توان ساعت ها در بالکن ویلا نشست و از چشم انداز بی نظیر جنگل ها، کوه ها و دریای شمال لذت برد. پیشنهاد می کنیم اگر قصد دارید در تابستان، اجاره ویلا جنگلی در نور را انتخاب کنید، به سراغ ویلاهای استخردار روباز بروید چراکه آب تنی در هوای گرم و شرجی شمال بسیار لذت بخش خواهد بود اما در نظر داشته باشید برخی از ویلاها در کنار زمین های شالی قرار دارند درواقع سرمایه گذاران به خرید زمین های شالی بر روی آن ها ویلا ساخته اند که به خاطر هوای بسیار شرجی، توصیه نمی شوند.

اجاره ویلا ساحلی در نور

همانند اکثر شهرهای استان مازندران، بخش ساحلی نور به مراتب جذاب تر و محبوب تر از بخش جنگلی است و گردشگران همواره به دنبال اجاره ویلا ساحلی در نور بوده و می خواهند با توجه به بودجه و سلیقه، بهترین اقامتگاه مورد نظر را در این شهر رزرو کنند اما به لطف محببویت منطقه ساحلی، نرخ اجاره ویلا ساحلی در نور به مراتب بیشتر از بخش جنگلی شهر خواهد بود.

در نوار ساحلی نور، تنوع بالایی از انواع اقامتگاه ها وجود دارد و گردشگرانی که به دنبال اقامتی ارزان هستند، می توانند به سراغ سوئیت های یک خوابه، دو خوابه و غیره در بخش ساحلی بروند و در صورتیکه به دنبال ویلاهای خوش قیمت هستند، می توانند میان تنوعی از ویلاهای استخردار به همراه امکاناتی مانند میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، سونا و جکوزی، سیستم های صوتی و غیره یا ویلاهای عادی، بهترین را انتخاب کنند. لازم به ذکر است در بخش ساحلی نور هم آپارتمان های مبله بسیاری مشاهده می شود که چشم انداز زیبا از جنگل و یا دریا را ارائه می دهند.

اجاره ویلا لاکچری در نور

ویلاهای لاکچری طرفداران خاص خود را دارند چراکه این ویلاها از امکانات بسیار خوبی برخوردار بوده و علاوه بر آن، قیمت های قابل توجهی هم دارند لذا بخاطر اینکه تمایل برای اجاره ویلا لاکچری در نور به مراتب کمتر از ویلاهای دیگر می باشد، تنوع اقامتگاه های لاکچری در این شهرستان کم است و از جمله اقامتگاه هایی محسوب می شود که می بایست از چند روز قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو آن اقدام کرد چراکه در ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه، به سرعت رزرو می شوند.

ویلاهای لاکچری علاوه بر برخورداری از اقامتگاهی با نمایی جذاب و دیدنی، امکانات بسیار خوبی هم دارند که شامل باغ ها و فضای سبز بزرگ و جذاب به همراه آلاچیق و باربکیو، میزهای ایرهاکی، فوتبال دستی، بیلیارد، استخرهای روباز و یا سرپوشیده به همراه سونا و جکوزی و غیره هستند و همچنین در ویلاهای لاکچری نوار ساحلی نور هم ساحلی اختصاصی مشاهده می شود تا با خارج شده از درب باغ ویلا، مستقیم وارد ساحل شوید.

نگاهی به مناطق دیدنی نور

در نوار ساحلی استان مازندران، نور شهری است که در بخش مرکزی واقع شده و یکی از بزرگترین شهرهای استان به شمار می رود. همواره گردشگرانی که به نور سفر می کنند تنها به گشت و گذار در میان مراکز خرید، رستوران ها و قدم زدن در ساحل می پردازند بسیاری از آن ها، نگاهی به جاهای دیدنی نور نمیاندازند.

لوکس ویلا پیشنهاد می کند اگر در سفر به نور میخواهید خاطرات جذابی را برای خود رقم بزنید، در صورتیکه علاقه مند به طبیعت گردی هستیدت حتماً از جاهایی همچون پارک جنگلی نور، مجموعه توریستی دشت نور، روستای لاویج و پارک جنگلی سیسنگان بیاندازید. همچنین برای اتراق در طبیعت هم می توانید به دریاچه و سد آبیدر و دریاچه الیمالات مراجعه کنید.

در لوکس ویلا مشاهده میکنید