برای اقامت و اجاره ویلا در نور، گردشگران با تنوعی از اقامتگاه شامل آپارتمان های مبله در نوار ساحلی و فاصله چند قدمی تا دریا، سوئیت هایی ارزان قیمت یک خوابه، دو خوابه، ویلاهای عادی و ویلاهای لوکس و استخردار روبرو می شوند که هرکدام با توجه به امکانات و شرایطی که دارند، از نرخ اجاره روزانه متفاوتی برخوردار هستند اما مهم ترین فاکتور تعیین نرخ اجاره روزانه ویلا در نور، موقعیت ویلا می باشد که در بخش جنگلی قرار دارد یا ساحلی و در نظر داشته باشید بطور کلی، تقاضا برای اقامت در ویلاهای بخش ساحلی نور به مراتب بیشتر از بخش جنگلی بوده و به طبع آن، هزینه تمام شده برای اجاره روزانه ویلاهای ساحلی بیشتر از بخش جنگلی خواهد بود.

اجاره ویلا ارزان در نور

قیمت اجاره ویلا در نور برای همه کسانی که میخواهند به این شهر سفر کرده و اقامتی چند روزه داشته باشند از اهمیت بالایی برخوردار است. عده از گردشگران میخواهند هزینه های بالایی را برای اقامت در نور پرداخت کرده و میخواهند تجربه اقامتی چند روزه در ویلاهای لوکس و استخردار واقع در منطقه ساحلی داشته باشند. اما گردشگران بسیاری هم هستند به دنبال اجاره ویلا ارزان در نور بوده و به دنبال ویلاها و اقامتگاه های ارزان قیمت در این شهر هستند تا بخش بیشتری از بودجه در نظر گرفته شده خود را صرف گشت و گذار و تفریح میان جاهای دیدنی نور کنند.

ویلاهای ارزان نور اکثراً از امکانات کمتری نسبت به سایر اقامتگاه ها برخوردار هستند. همچنین اگر هم به منطقه جنگلی نور مانند چمستان مراجعه کنید، با ویلاهای ارزان قیمت تری روبرو خواهید شد. ارزان تر از ویلاهای بدون استخر واقع در منطقه جنگلی، آپارتمان های مبله هستند که بخاطر خوش قیمت بودنشان از محبوب ترین اقامتگاه های نور به شمار می روند و قطعاً برای اجاره ویلا ارزان در نور گزینه های ایده آلی خواهند بود.

اجاره ویلا استخردار نور

در میان اقامتگاه های مختلف شهر نور، ویلاهای استخردار یکی از پرتقاضاترین اقامتگاه های منطقه به شمار می روند. در این شهرستان، گردشگران می توانند برای اجاره ویلا استخردار در نور، میان تنوعی از ویلاهای استخردار با امکانات مختلف نظیر سیستم های صوتی، میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، چشم انداز زیبا از دریا و جنگل، آلاچیق به همراه باربکیو در باغ های بزرگ و غیره، بهترین را متناسب با بودجه و سلیقه خود انتخاب کنند.

همواره برای اجاره ویلا استخردار در نور در نظر داشته باشید ویلاهای استخردار این شهر هم در منطقه جنگلی و هم در منطقه ساحلی قرار دارند اما در این شهرستان همانند اکثر شهرهای ساحلی استان مازندان، گردشگران می بایست برای اجاره ویلا استخردار در نور هزینه به مراتب بیشتری را برای اجاره روزانه ویلاهای ساحلی نسبت به ویلاهای جنگلی پرداخت کنند. گردشگران می توانند جهت رزرو و اجاره ویلا استخردار در نور طی ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه که تقاضا برای اجاره ویلا و اقامتگاه افزایش محسوسی را به خود می بیند، از یک هفته قبل با کارشناسان لوکس ویلا در تماس باشند.

اجاره ویلا جنگلی نور

شهر نور یکی از بزرگترین شهرهای استان مازندران است که بخش بزرگی از طبیعت سبز شمال را در اختیار دارد. نور را با جنگل هایش میشناسند. مناطق جنگلی نور یکی از زیباترین جاهای دیدنی شمال هستند لذا به لطف محبوبیتش، سرمایه گذاران تصمیم گرفتند تا با خرید اراضی مسکونی، ویلاهای زیادی را در منطقه جنگلی نور بسازند که به لطف این موضوع اگر قصد اجاره ویلا جنگلی نور را دارید، از سوئیت تا ویلاهای لوکس و قصر را می توانید انتخاب کنید.

تعداد ویلاهای جنگلی نور از ویلاهای ساحلی بیشتر است. اکثر ویلاهای جنگلی در دل طبیعت سبز و مرطوب شمال قرار دارند که می توان ساعت ها در بالکن ویلا نشست و از چشم انداز بی نظیر جنگل ها، کوه ها و دریای شمال لذت برد. پیشنهاد می کنیم اگر قصد دارید در تابستان، اجاره ویلا جنگلی در نور را انتخاب کنید، به سراغ ویلاهای استخردار روباز بروید چراکه آب تنی در هوای گرم و شرجی شمال بسیار لذت بخش خواهد بود اما در نظر داشته باشید برخی از ویلاها در کنار زمین های شالی قرار دارند درواقع سرمایه گذاران به خرید زمین های شالی بر روی آن ها ویلا ساخته اند که به خاطر هوای بسیار شرجی، توصیه نمی شوند.

اجاره ویلا ساحلی در نور

همانند اکثر شهرهای استان مازندران، بخش ساحلی نور به مراتب جذاب تر و محبوب تر از بخش جنگلی است و گردشگران همواره به دنبال اجاره ویلا ساحلی در نور بوده و می خواهند با توجه به بودجه و سلیقه، بهترین اقامتگاه مورد نظر را در این شهر رزرو کنند اما به لطف محببویت منطقه ساحلی، نرخ اجاره ویلا ساحلی در نور به مراتب بیشتر از بخش جنگلی شهر خواهد بود.

در نوار ساحلی نور، تنوع بالایی از انواع اقامتگاه ها وجود دارد و گردشگرانی که به دنبال اقامتی ارزان هستند، می توانند به سراغ ویلا های یک خوابه، دو خوابه و غیره در بخش ساحلی بروند و در صورتیکه به دنبال ویلاهای خوش قیمت هستند، می توانند میان تنوعی از ویلاهای استخردار به همراه امکاناتی مانند میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، سونا و جکوزی، سیستم های صوتی و غیره بهترین را انتخاب کنند. لازم به ذکر است در بخش ساحلی نور هم آپارتمان های مبله بسیاری مشاهده می شود که چشم انداز زیبا از جنگل و یا دریا را ارائه می دهند.

اجاره ویلا لاکچری در نور

ویلاهای لاکچری طرفداران خاص خود را دارند چراکه این ویلاها از امکانات بسیار خوبی برخوردار بوده و علاوه بر آن، قیمت های قابل توجهی هم دارند لذا بخاطر اینکه تمایل برای اجاره ویلا لاکچری در نور به مراتب کمتر از ویلاهای دیگر می باشد، تنوع اقامتگاه های لاکچری در این شهرستان کم است و از جمله اقامتگاه هایی محسوب می شود که می بایست از چند روز قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو آن اقدام کرد چراکه در ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه، به سرعت رزرو می شوند.

ویلاهای لاکچری علاوه بر برخورداری از اقامتگاهی با نمایی جذاب و دیدنی، امکانات بسیار خوبی هم دارند که شامل باغ ها و فضای سبز بزرگ و جذاب به همراه آلاچیق و باربکیو، میزهای ایرهاکی، فوتبال دستی، بیلیارد، استخرهای روباز و یا سرپوشیده به همراه سونا و جکوزی و غیره هستند و همچنین در ویلاهای لاکچری نوار ساحلی نور هم ساحلی اختصاصی مشاهده می شود تا با خارج شده از درب باغ ویلا، مستقیم وارد ساحل شوید.

اجاره ویلا در چمستان

چمستان از معروف ترین مناطق جنگلی در شهرستان نور است که در فاصله 17 کیلومتری نور قرار دارد. چمستان بخاطر آب و هوا، جنگل های زیبا و ویلاهای بی نظیری که دارد از جمله بهترین مناطق برای اجاره ویلا جنگلی در نور به شمار می رود. برای اجاره ویلا در چمستان نور همه نوع ویلایی از سوئیت های ارزان قیمت تا ویلاهای لاکچری برای گردشگران به صورت روزانه اجاره داده می شود. اگر به دنبال اجاره ویلا ارزان در نور هستید، مناطق جنگلی از قیمت هایی کمتری برخوردارند و از طرفی، منطقه چمستان هم از خوش قیمت ترین جاهای مازندران برای اجاره روزانه ویلا می باشد.

لازم به ذکر است منطقه چمستان از چندین روستا تشکیل شده است و در روستاهایی که نزدیک به جاهای دیدنی معروف از جمله پارک جنگلی کشپل هستند، نرخ اجاره روزانه ویلاها کمی بیشتر از سایر مناطق خواهد بود.

نگاهی به مناطق دیدنی نور

در نوار ساحلی استان مازندران، نور شهری است که در بخش مرکزی واقع شده و یکی از بزرگترین شهرهای استان به شمار می رود. همواره گردشگرانی که به نور سفر می کنند تنها به گشت و گذار در میان مراکز خرید، رستوران ها و قدم زدن در ساحل می پردازند بسیاری از آن ها، نگاهی به جاهای دیدنی نور نمیاندازند.

لوکس ویلا پیشنهاد می کند اگر در سفر به نور میخواهید خاطرات جذابی را برای خود رقم بزنید، در صورتیکه علاقه مند به طبیعت گردی هستیدت حتماً از جاهایی همچون پارک جنگلی نور، مجموعه توریستی دشت نور، روستای لاویج و پارک جنگلی سیسنگان بیاندازید. همچنین برای اتراق در طبیعت هم می توانید به دریاچه و سد آبیدر و دریاچه الیمالات مراجعه کنید.

فصل بهار و پاییز بهترین زمان برای سفر و اجاره ویلا در نور خواهد بود.
قیمت اجاره ویلا در نور از شبی 450 هزار تومان شروع میشود
پارک جنگلی کشپل، پارک جنگلی نور، آبشار آب پری، دریاچه الیمالات، دریاچه و سد آبیدر از نظر گردشگران، بهترین جاهای دیدنی نور هستند.
در سایت لوکس ویلا علاوه بر تنوع بالای انواع اقامتگاه های نور شامل آپارتمان ها و خانه های مبله، ویلاهای بدون استخر و ویلاهای لاکچری و استخردار در مناطق جنگلی و ساحلی، مشاوره رایگان و خدمات پشتیبانی 24 ساعته هم ارائه می شود.