اجاره ویلا و سوئیت در نوشهر

همواره از صدها سال پیش تا کنون، نوشهر یکی از جذاب ترین شهرهای استان مازندران بوده و این شهر جذاب و دیدنی، مقصد گردشگری و طبیعت گردی اکثر افراد برای دوری از روزمرگی و ثبت بهترین خاطرات سفر به مناطق شمالی کشور بوده است. نوشهر در فاصله 10 کیلومتری شرق چالوس قرار دارد و بهترین راه دسترسی، جاده چالوس خواهد بود تا با میانگین 3 ساعت رانندگی در جاده ای خاطرناک اما با چشم اندازی بی نظیر، به این شهر زیبا برسید.

اجاره ویلا استخردار در نوشهر

ویلاهای گران قیمت و با امکانات مختلف نوشهر را ویلاهای استخردار تشکیل می دهند. برای اجاره ویلا استخردار در نوشهر می توان بین منطقه جنگلی و نوار ساحلی، بهترین اقامتگاه را انتخاب کرد. ویلاهای استخردار دارای استخرهای روباز و یا سرپوشیده هستند اما در برخی از ویلاها، استخرهای چهارفصل وجود دارد که مجهز به سقف کروک بوده و بنا به درخواست مسافر، امکان تبدیل استخر به روباز یا سرپوشیده وجود دارد. همچنین در برخی از ویلاهای استخردار، در کنار استخر روباز، استخر سرپوشیده هم وجود دارد اما هم استخر روباز و هم استخر سرپوشیده در کنار سونا و جکوزی تنها در برخی از لوکس ترین ویلاهای نوشهر قرار دارند.

اگر تمایل به اجاره ویلا استخردار در نوشهر هستید، در نظر داشته باشید منطقه جنگلی نوشهر محبوب تر از بخش ساحلی بوده و قیمت اجاره ویلا استخردار ساحلی در نوشهر کمتر از ویلاهای استخردار جنگلی خواهد بود. از دیگر امکاناتی که در ویلاهای استخردار نوشهر، امکاناتی نظیر سیستم های صوتی، باغ های سرسبز به همراه آلاچیق و باربکیو، میزهای ایر هاکی، فوتبال دستی، بیلیارد و غیره هم وجود دارد که در تعیین نرخ اجاره روزانه ویلا استخردار در نوشهر، تاثیر دارند.

رزرو ویلا در نوشهر

نوشهر به لطف دلایلی همچون فاصله نزدیک تا شهر چالوس، جاذبه های دیدنی بسیار و همچنین ویلاهای ساحلی و جنگلی، در میان گردشگران بسیار محبوب می باشد لذا در این شهر همواره سوئیت ها، ویلاهای عادی، استخردار و لوکس بسیاری وجود دارد که به صورت روزانه اجاره داده می شوند. اگر شما هم قصد دارید به نوشهر سفر کنید، اجاره ویلا نوشهر همواره یکی از بزرگترین چالش های پیش روی شما خواهد بود. در نوشهر، نرخ اجاره ویلا ساحلی به مراتب بیشتر از ویلاهای جنگلی است و همچنین، در روزهای عادی هفته از شنبه تا چهارشنبه دارای پایین ترین نرخ اجاره روزانه بوده و این قیمت در روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه و ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به بیشترین حد خود می رسند اما در نظر داشته باشید به دلیل تقاضای زیاد اجاره ویلا در نوشهر، پیشنهاد می کنیم در صورت سفر به نوشهر در تعطیلات چند روزه، از یک هفته قبل نسبت به رزرو ویلا نوشهر اقدام کنید تا بتواند با هر بودجه و سلیقه ای، بهترین اقامتگاه مورد نظر را انتخاب کنید.

اجاره ویلا لاکچری نوشهر

به دلیل محبوبیت نوشهر، ویلاهای زیادی در شهر و اطراف شهر بنا شده تا برای تمامی مسافران، انواع اقامتگاه ها را داشته باشند. برخی مسافران قصد دارند تا خاطره ای لوکس را در نوشهر رقم بزنند لذا برای اجاره ویلا، به دنبال ویلاهای لوکس نوشهر می گردند. لوکس ویلا برای افرادی که قصد اجاره ویلا لاکچری نوشهر را دارند، بهترین ویلاهای لوکس و زیبای نوشهر را انتخاب کرده است تا هرکس متناسب با بودجه و سلیقه اش بهترین ویلا را انتخاب کند.

ویلاهای لوکس نوشهر عمدتاً سمت جنگل هستند که درکنار امکانات بی نظیر مانند استخرهای روباز و سرپوشیده مدرن و تجهیزات کامل، چشم انداز زیبایی از جنگل های مازندران و دریا را ارائه می دهند اما در سمت نوار ساحلی نوشهر هم ویلاهای لوکس مختلفی وجود دارد که دارای ساحل اختصاصی هستند.

اجاره ویلا ساحلی در نوشهر

اگر به دنبال اقامتی ارزان قیمت در نوشهر هستید، اجاره ویلا ساحلی در نوشهر گزینه ایده آلی خواهد بود. بخاطر جذابیت های منطقه جنگلی و تنوع بالای اقامتگاه ها در این بخش، بیشتر گردشگران تمایل به اقامت در منطقه جنگلی را دارند لذا گردشگرانی که میخواهند اقامتی ارزان قیمت تر در نوشهر داشته باشند و از طرفی، در منطقه ای به مراتب خلوت تر هم اقامت خواهند داشت. در نوار ساحلی نوشهر، اقامتگاه های بسیاری وجود دارد تا پاسخگوی هر بودجه و سلیقه ای باشد. این اقامتگاه ها شامل آپارتمان های مبله، سوئیت، خانه و ویلا هستند هرچند بیشترین تنوع به ویلاها و آپارتمان های مبله می رسد.

گردشگرانی که به دنبال اقامتی ارزان در نوشهر هستند، اجاره آپارتمان مبله ساحلی در نوشهر انتخاب اقتصادی و عالی خواهد بود چراکه اکثر آپارتمان مبله های ساحلی در فاصله چند قدمی تا ساحل قرار دارند و از طرفی، چشم انداز زیبایی هم از ساحل و دریا ارائه می دهند. ویلاهایی هم که در منطقه ساحلی قرار دارند از امکانات متنوعی برخوردار هستند و برخی از ویلاهای ساحلی نوشهر هم دارای ساحل اختصاصی هستند که تعدادشان هم بسیار محدود می باشد. برای اجاره ویلا ساحلی در نوشهر می توانید با کارشناسان لوکس ویلا تماس بگیرید تا علاوه بر دریافت مشاوره، بهترین اقامتگاه متناسب با بودجه و سلیقه شما برایتان رزرو شود.

اجاره ویلا در پلاژ حسینی نوشهر

در منطقه ساحلی نوشهر، مجموعه ای جذاب و شلوغ با نام پلاژ حسینی وجود دارد که با نام مجتمع تفریحی و گردشگری نوشهر نیز شناخته می شود. همانطور که میدانیم، نوشهر شهری ساحلی به حساب می آید و به لطف منطقه جنگلی بسیار سرسبز و دیدنی، تقاضا برای ویلاهای جنگلی به مراتب بالا می باشد لذا گردشگران هزینه های بیشتری را برای اجاره روزانه ویلاهای جنگلی نسبت به ویلاهای ساحلی در نوشهر پرداخت می کنند اما در پلاژ حسینی نوشهر، نرخ اجاره روزانه ویلا با منطقه جنگلی برابری می کند و در برخی مواقع، حتی گران تر از آن ها می باشد.

پلاژ حسینی نوشهر شهرکی جذاب و با امکانات رفاهی مطلوبی است که در شمال شرق نوشهر قرار داشته و برای دسترسی به این شهرک، کافیست جاده نوشهر - چالوس را ادامه دهید تا در امتداد جاده، وارد خیابان 15 خرداد شده و در سمت ساحل، ورودی شهرک را ببینید. اگر قصد اجاره ویلا در پلاژ حسینی نوشهر را دارید در نظر داشته باشید نرخ اجاره روزانه ویلا و سوئیت در پلاژ حسینی همواره طی روزهای آخر هفته و بخصوص ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه که گردشگران بسیاری راهی پلاژ حسینی شده و تقاضا برای اجاره ویلا بالا می رود و افزایش محسوسی را تجربه می کنند.

اجاره ویلا در نوشهر

نوشهر از توریستی ترین شهرهای شمال کشور است چراکه منطقه ای سرسبز و دیدنی به همراه ساحلی بکر به حساب می آید. بخاطر سفرهای زیادی که به نوشهر صورت میگیرد، در این شهر انواع و اقسام ویلاها و اقامتگاه ها برای هر بودجه و سلیقه ای به صورت روزانه اجاره داده می شود. اجاره ویلا در نوشهر همیشه بخصوص در روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه یکی از چالش های بزرگ گردشگران است چراکه تقاضای بالا برای اجاره ویلا در نوشهر نه تنها قیمت اجاره روزانه اقامتگاه های این شهر را افزایش می دهد بلکه در صورتیکه گردشگران دیر اقدام به رزرو ویلا در نوشهر کنند، نمی توانند بهترین اقامتگاه متناسب با بودجه و سلیقه خود را انتخاب کنند.

همانطور که میدانیم، نوشهر شهری ساحلی است اما بخاطر جذابیت های منطقه جنگلی، اکثر مردم بیشتر تمایل دارند در بخش جنگلی و نزدیک به مناطق سرسبز نوشهر اقامت داشته باشند. از این رو، منطقه جنگلی از نرخ اجاره روزانه بالاتری نسبت به ساحل برخوردار بوده و گردشگران هم می بایست از یک هفته قبل از تاریخ سفرشان، ویلای مورد نظرشان را رزرو کنند. در سایت لوکس ویلا، تنوع مطلوبی از انواع ویلاها و اقامتگاه ها در نقاط مختلف نوشهر از ساحل تا جنگل و شهرک های معروف مانند پلاژ حسینی وجود دارد و برای دریافت مشاوره و انتخاب بهترین ویلا، کارشناسان ما به صورت 24 ساعته پاسخگو هستند.

اجاره ویلا جنگلی در نوشهر

پیش تر اشاره ای به اجاره ویلاهای ساحلی در نوشهر داشتیم و گفتیم که به دلیل محبوبیت و جذابیت بالای منطقه جنگلی، اکثر گردشگران به سراغ اجاره ویلا جنگلی در نوشهر می روند از این رو، به لطف تقاضای بالا، نرخ اجاره ویلا جنگلی در نوشهر بیشتر از ساحلی خواهد بود. در منطقه جنگلی نوشهر، علاوه بر سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای لوکس و استخردار با امکانات مختلف، کلبه های چوبی هم وجود دارد که طرفداران بسیاری داشته و در روزهای سرد و بارانی سال هم جزء پرتقاضاترین اقامتگاه های نوشهر به شمار می روند.

همانند بخش ساحلی، نرخ اجاره ویلا جنگلی در نوشهر همواره طی روزهای عادی هفته از شنبه تا چهارشنبه، دارای قیمتی مشخص و ثابت هستند اما این رقم در روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه به دلیل افزایش تقاضا، افزایش مییابد. برای رزرو و اجاره ویلا جنگلی در نوشهرمیتوانید با پشتیبان مربوطه لوکس ویلا تماس حاصل فرمائید.

گشت و گذاری در میان دیدنی های نوشهر

نوشهر را با طبیعت سرسبزش میشناسند. منطقه ای در شرق چالوس که مملو از جنگل های زیبا و جاهای دیدنی جذاب می باشد و گردشگران همواره بهترین خاطرات سفر به شمال و طبیعت گردی را می توانند در شهرهایی از جمله نوشهر برای خود رقم بزنند.

از بهترین مناطق طبیعت گردی در میان جاهای دیدنی نوشهر می توان به پارک جنلگی سیسنگان، دریاچه خضر نبی، روستاهایی همچون حیرت و لرگان، تالاب فراخین و دیو چشمه اشاره کرد. در صورتیکه طی روزهای خلوتی شهر به نوشهر سفر می کنید، برایی لذت بردن از طبیعت بکر و خلوت نوشهر می توانید به سد آبیدر مراجعه کنید.

پلاژ حسینی، سنگ تجن، شهر پشت، شهرک ساحلی صیاد شیراز و نیرنگ از جمله محبوب ترین مناطق برای اجاره روزانه ویلا در نوشهر هستند.
قیمت اجاره روزانه ویلا جنگلی در نوشهر از شبی 250هزار تومان شروع می شود.
بهترین زمان برای سفر به نوشهر، فصل بهار و پاییز است و در این ایام، قیمت اجاره روزانه سوئیت در نوشهر طی روزهای آخر هفته و تعطیلات افزایش خواهد یافت.
آپارتمان های مبله ساحلی بخاطر چشم انداز و فاصله تا دریا، سوئیت های خوش قیمت و ویلاهای لاکچری و استخردار از جمله پرتقاضاترین اقامتگاه برای اجاره ویلا در نوشهر هستند.