اجاره ویلا و سوئیت در نوشهر

همواره از صدها سال پیش تا کنون، نوشهر یکی از جذاب ترین شهرهای استان مازندران بوده و این شهر جذاب و دیدنی، مقصد گردشگری و طبیعت گردی اکثر افراد برای دوری از روزمرگی و ثبت بهترین خاطرات سفر به مناطق شمالی کشور بوده است. نوشهر در فاصله 10 کیلومتری شرق چالوس قرار دارد و بهترین راه دسترسی، جاده چالوس خواهد بود تا با میانگین 3 ساعت رانندگی در جاده ای خاطرناک اما با چشم اندازی بی نظیر، به این شهر زیبا برسید.

نوشهر در میان شهرهای ساحلی استان مازندران قرار دارد اما هم سواحل نوشهر بسیار جذاب و بکر هستند و هم بخش جنگلی شهر از جذابیت های بسیاری برخوردار می باشد لذا اگر به دنبال اقامت و اجاره ویلا در این منطقه هستید، می توانید همواره بهترین اقامتگاه را در هر نقطه ای از این شهر پیدا کرده و خاطرات خوشی را برای خود رقم بزنید.

ویلا استخردار نوشهر

عمده مشکل مسافران در سفر را علاوه بر ترافیک جاده ها ؛ می توان ، پیدا کردن اقامتگاه مناسب و ارزان قیمت و با کیفیت دانست . به دلیل ازدحام زیاد مسافران قیمت سوییت و ویلا در این منطقه افزایش یافته و حتی گاهی ممکن است اگر از قبل به فکر رزرو ویلای مورد نظر خود نباشید ، برای پیدا کردن ویلا به مشکل برخورد کنید . اما لوکس ویلا این مشکل را برای شما عزیزان حل کرده است کافیس برای اجاره ویلا نوشهر به سایت لوکس ویلا مراجعه کنید و ویلا مورد نظر خود را انتخاب کنید.

لوکس ویلا حامی شما در سفر است و تمام تلاش خود را می‌کند تا بالاترین کیفیت و بهترین خدمات را برای شما عزیزان و مسافران به ارمغان بیاورد.

اقامتی رویایی در نوشهر، هدف لوکس ویلا برای راحتی مسافران

اگر قصد مسافرت به نوشهر را دارید نگران محل اقامت خود نباشید.گروه لوکس ویلا با ارائه ویلاهای متناسب و ارزان قیمت برای شما مسافران عزیز راحتی شما را تضمین میکند.شما می توانید ویلای مورد نظر خود را مشاهده کنید و قبل از سفر خود اقدام به رزور نمایید.

گروه تخصصی اجاره ویلا ، اقامتگاه و سوییت لوکس ویلا با تنوع ویلاهای خود از جمله ویلاهای جنگلی ، اجاره ویلای ساحلی در نوشهر ، ویلاهای دوبلکس استخردار آماده پذیرایی از شما می باشد .

رزرو ویلا در نوشهر

نوشهر به لطف دلایلی همچون فاصله نزدیک تا شهر چالوس، جاذبه های دیدنی بسیار و همچنین ویلاهای ساحلی و جنگلی، در میان گردشگران بسیار محبوب می باشد لذا در این شهر همواره سوئیت ها، ویلاهای عادی، استخردار و لوکس بسیاری وجود دارد که به صورت روزانه اجاره داده می شوند. اگر شما هم قصد دارید به نوشهر سفر کنید، اجاره ویلا همواره یکی از بزرگترین چالش های پیش رو خواهد بود. در نوشهر، نرخ اجاره ویلا ساحلی به مراتب بیشتر از ویلاهای جنگلی است و همچنین، در روزهای عادی هفته از شنبه تا چهارشنبه دارای پایین ترین نرخ اجاره روزانه بوده و این قیمت در روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه و ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به بیشترین حد خود می رسند اما در نظر داشته باشید به دلیل تقاضای زیاد اجاره ویلا در نوشهر، پیشنهاد می کنیم در صورت سفر به نوشهر در تعطیلات چند روزه، از یک هفته قبل نسبت به رزرو ویلا نوشهر اقدام کنید تا بتواند با هر بودجه و سلیقه ای، بهترین اقامتگاه مورد نظر را انتخاب کنید.

اجاره ویلا لاکچری نوشهر

نوشهر شهری مهم در غرب مازندران است که در نزدیکی چالوس قرار دارد. نوشهر مملو از جاهای دیدنی است که جاهای تاریخی، تنها بخش کوچکی از آن ها است. در آخر هفته ها و تعطیلات، اکثر مردم به شمال و شهر نوشهر سفر می کند تا از جنگل ها و طبیعت سرسبز شهر نهایت لذت را ببرند هرچند عده ای هم پیدا می شوند که می خواهند طبیعت گردی کرده و شب را در جنگل نوشهر بخوابند.

به دلیل محبوبیت نوشهر، ویلاهای زیادی در شهر و اطراف شهر بنا شده تا برای تمامی مسافران، انواع اقامتگاه ها را داشته باشند. برخی مسافران قصد دارند تا خاطره ای لوکس را در نوشهر رقم بزنند لذا برای اجاره ویلا، به دنبال ویلاهایی لوکس نوشهر می گردند. لوکس ویلا برای افرادی که قصد اجاره ویلا لاکچری نوشهر را دارند، بهترین ویلاهای لوکس و زیبای نوشهر را انتخاب کرده است تا هرکس متناسب با بودجه و سلیقه اش بهترین ویلا را انتخاب کند.

ویلاهای لوکس نوشهر عمدتاً سمت جنگل هستند که درکنار امکانات بی نظیر مانند استخرهای روباز و سرپوشیده مدرن و تجهیزات کامل، چشم انداز زیبایی از جنگل های مازندران و دریا را ارائه می دهند اما در سمت نوار ساحلی نوشهر هم ویلاهای لوکس مختلفی وجود دارد که دارای ساحل اختصاصی هستند.

اجاره ویلا ساحلی در نوشهر

نوشهر شهری واقع در شرق چالوس است که از جمله محبوب ترین شهرهای ساحلی غرب مازندران به شمار می رود. گردشگرانی که قصد سفر و اقامت در نوشهر را دارند همواره می توانند به هر بودجه و سلیقه ای میان تنوعی از ویلاها و اقامتگاه های مختلف در منطقه ساحلی و جنگلی شهر، بهترین گزینه را انتخاب کرده و خاطرات شیرینی را از سفر و اقامت در نوشهر برای خود رقم بزنند. اما به دلیل محبوبیت و جذابیت منطقه جنگلی نوشهر، اکثر گردشگران همواره به سراغ اجاره ویلاهای جنگلی می روند لذا این موضوع باعث شده برخلاف اکثر شهرهای مازندران، نرخ اجاره روزانه ویلا ساحلی در نوشهر به مراتب کمتر از اجاره ویلا جنگلی باشد.

در منطقه ساحلی نوشهر، تنوعی از ویلاهای عادی، استخردار، لوکس و غیره وجود دارد که دارای نرخ اجاره روزانه بسیار مناسبی هستند. گردشگرانی که می خواهند اقامتی ارزان در منطقه ساحلی نوشهر داشته باشند همواره می توانند به سراغ انواع سوئیت های ارزان قیمت منطقه ساحلی رفته و همچنین در میان گردشگران هم اقامت در آپارتمان های مبله که در فاصله چند قدمی تا ساحل قرار دارند نیز از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد.

اجاره ویلا در پلاژ حسینی نوشهر

در منطقه ساحلی نوشهر، مجموعه از ای جذاب و شلوغ با نام پلاژ حسینی وجود دارد که با نام مجتمع تفریحی و گردشگری نوشهر نیز شناخته می شود. همانطور که میدانیم، نوشهر شهری ساحلی به حساب می آید و به لطف منطقه جنگلی بسیار سرسبز و دیدنی، تقاضا برای ویلاهای جنگلی به مراتب بالا می باشد لذا گردشگران هزینه های بیشتری را برای اجاره روزانه ویلاهای جنگلی نسبت به ویلاهای ساحلی در نوشهر پرداخت می کنند اما در پلاژ حسینی نوشهر، نرخ اجاره روزانه ویلا با منطقه جنگلی برابری می کند و در برخی مواقع، حتی گران تر از آن ها می باشد.

پلاژ حسینی نوشهر شهرکی جذاب و با امکانات رفاهی مطلوبی است که در شمال شرق نوشهر قرار داشته و برای دسترسی به این شهرک، کافیست جاده نوشهر - چالوس را ادامه دهید تا در امتداد جاده، وارد خیابان 15 خرداد شده و در سمت ساحل، ورودی شهرک را ببینید. اگر قصد اجاره ویلا در پلاژ حسینی نوشهر را دارید در نظر داشته باشید نرخ اجاره روزانه ویلا و سوئیت در پلاژ حسینی همواره طی روزهای آخر هفته و بخصوص ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه که گردشگران بسیاری راهی پلاژ حسینی شده و تقاضا برای اجاره ویلا بالا می رود افزایش محسوسی را تجربه می کنند.

اجاره ویلا در نوشهر

نوشهر شهری جذاب و دیدنی در شرق چالوس است که به جرات می توان گفت، یکی از مهم ترین دلایل ترافیک های سنگین جاده چالوس در روزهای تعطیلات چند روزه می باشد. نوشهر شهری ساحلی است اما برخلاف اکثر شهرهای ساحلی استان مازندران، گردشگرانی که قصد اجاره ویلا در نوشهر را دارند می بایست هزینه به مراتب بیشتری برای ویلاهای سمت جنگل نسبت به سمت ساحل پرداخت کنند.

نوشهر به دلیل اینکه نزدیک به چالوس قرار دارد، منطقه جنگلی بسیار جذابی داشته و از بهترین مقاصد برای طبیعت گردی و جنگل نوردی به شمار میرود. برای اقامت در نوشهر همواره در نظر داشته باشید شما با هر بودجه و سلیقه ای می توانید میان تنوعی از سوئیت های ارزان قیمت تا ویلاهای لوکس و استخردار با امکانات جذاب در بخش ساحلی یا جنگلی شهر، بهترین را انتخاب کنید اما به لطف تقاضای بالا در بخش جنگلی، همواره پیشنهاد می شود از یک هفته قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو ویلا در نوشهر اقدام کنید.

گشت و گذاری در میان دیدنی های نوشهر

نوشهر را با طبیعت سرسبزش میشناسند. منطقه ای در شرق چالوس که مملو از جنگل های زیبا و جاهای دیدنی جذاب می باشد و گردشگران همواره بهترین خاطرات سفر به شمال و طبیعت گردی را می توانند در شهرهایی از جمله نوشهر برای خود رقم بزنند.

از بهترین مناطق طبیعت گردی در میان جاهای دیدنی نوشهر می توان به پارک جنلگی سیسنگان، دریاچه خضر نبی، روستاهایی همچون حیرت و لرگان، تالاب فراخین و دیو چشمه اشاره کرد. در صورتیکه طی روزهای خلوتی شهر به نوشهر سفر می کنید، برایی لذت بردن از طبیعت بکر و خلوت نوشهر می توانید به سد آبیدر مراجعه کنید.

در لوکس ویلا مشاهده میکنید