اجاره ویلا و سوئیت در چالوس

1
450,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 6 نفر
تعداد اتاق خواب : دو خواب
شماره هماهنگی : 09120122894
1
1,400,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 6 نفر
تعداد اتاق خواب : دو خواب
شماره هماهنگی : 09120122894
7
550,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 6 نفر
تعداد اتاق خواب : دو خواب
شماره هماهنگی : 09120122894
1
1,500,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 8 نفر
تعداد اتاق خواب : سه خواب
شماره هماهنگی : 09120448348
6
1,500,000 تومان
حداکثر ظرفیت : 6 نفر
تعداد اتاق خواب : دو خواب
شماره هماهنگی : 09120122894

اجاره ویلا چالوس

چالوس یکی از بزرگترین، توریستی ترین و مهم ترین شهرهای استان مازندران است که مملو از جاهای دیدنی بوده و همچنین گردشگران برای دسترسی به سایر شهرهای مازندران هم می بایست از چالوس عبور کنند. اگر قصد اجاره ویلا در چالوس را دارید، خوب است بدانید در این شهر تنوعی از ویلاهای مختلف از جمله سوئیت های تک خواب و دو خواب، ویلاهای عادی، ویلاهای استخردار و همچنین ویلاهای لوکس وجود دارد تا این شهر پاسخگوی هر سلیقه و بودجه ای باشد. همچنین ویلاهای چالوس هم در نوار ساحلی قرار دارند و هم در منطقه جنگلی که ویلاهای جنگلی چالوس به دلیل جنگل های سرسبز و جذاب شمال، محبوب تر از ویلاهای ساحلی هستند.

بطور کلی، ویلاهای ساحلی از قیمت های بالاتری نسبت به ویلاهای جنگلی برخوردارند و همچنین خوب است بدانید به اینکه چالوس ویلاهای بسیاری دارد اما در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه، به دلیل سفر گردشگران به مناطق شمالی کشور، اکثر ویلاهای شهر رزرو می شوند لذا پیشنهاد می کنیم اگر شما هم قصد اجاره ویلا چالوس را دارید، حداقل از یک هفته قبل نسبت به رزرو ویلای مورد نظر از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید.

اجاره ویلا ساحلی در چالوس

چالوس یکی از شهرهای ساحلی پرطرفدار و توریستی در استان مازندران می باشد و گردشگران می توانند میان تنوعی از ویلاهای جنگلی و ساحلی، متناسب با بودجه و سلیقه، بهترین اقامتگاه خود را انتخاب کرده و بهترین خاطرات سفر به چالوس را برای خود رقم بزنند. برخلاف اکثر شهرهای مازندران، گردشگران برای اجاره ویلا ساحلی در چالوس می بایست هزینه به مراتب کمتری نسبت به ویلاهای جنگلی پرداخت کنند چراکه ویلاهای جنگلی از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده و فاصله کمتری هم نسبت به ویلاها ساحلی تا مرکز شهر و دیدنی های جذاب چالوس دارند.

اگر شما هم به دنبال اجاره ویلا ساحلی در چالوس هستید خوب است بدانید در منطقه ساحلی شهر، تنوعی از سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای عادی، استخردار، دوبلکس و حتی ویلاهای لوکسی که علاوه بر استخرهای روباز و یا سرپوشیده به همراه امکاناتی مانند باربکیو، آلاچیق، میزهای بیلیارد و فوتبال دستی، دارای ساحلی اختصاصی نیز می باشند تا گردشگران با اقامت در این ویلاها در فاصله چند قدمی تا دریا قرار گیرند. لازم به ذکر است نرخ اجاره ویلا ساحلی در چالوس طی روزهای عادی هفته از شنبه تا چهارشنبه در پایین ترین حد خود قرار دارند که این رقم طی روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه افزایش داشته و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به بیشترین حد خود می رسند.