اجاره ویلا و سوئیت در چالوس

اجاره ویلا در چالوس

چالوس یکی از بزرگترین، توریستی ترین و مهم ترین شهرهای استان مازندران است که مملو از جاهای دیدنی بوده و همچنین گردشگران برای دسترسی به سایر شهرهای مازندران هم می بایست از چالوس عبور کنند. اگر قصد اجاره ویلا در چالوس را دارید، خوب است بدانید در این شهر تنوعی از ویلاهای مختلف از جمله سوئیت های تک خواب و دو خواب، ویلاهای عادی، ویلاهای استخردار و همچنین ویلاهای لوکس وجود دارد تا این شهر پاسخگوی هر سلیقه و بودجه ای باشد. همچنین ویلاهای چالوس هم در نوار ساحلی قرار دارند و هم در منطقه جنگلی که ویلاهای جنگلی چالوس به دلیل جنگل های سرسبز و جذاب شمال، محبوب تر از ویلاهای ساحلی هستند.

بطور کلی، ویلاهای ساحلی از قیمت های بالاتری نسبت به ویلاهای جنگلی برخوردارند و همچنین خوب است بدانید به اینکه چالوس ویلاهای بسیاری دارد اما در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه، به دلیل سفر گردشگران به مناطق شمالی کشور، اکثر ویلاهای شهر رزرو می شوند لذا پیشنهاد می کنیم اگر شما هم قصد اجاره ویلا چالوس را دارید، حداقل از یک هفته قبل نسبت به رزرو ویلای مورد نظر از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید.

اجاره ویلا ساحلی در چالوس

چالوس یکی از شهرهای ساحلی پرطرفدار و توریستی در استان مازندران می باشد و گردشگران می توانند میان تنوعی از ویلاهای جنگلی و ساحلی، متناسب با بودجه و سلیقه، بهترین اقامتگاه خود را انتخاب کرده و بهترین خاطرات سفر به چالوس را برای خود رقم بزنند. برخلاف اکثر شهرهای مازندران، گردشگران برای اجاره ویلا ساحلی در چالوس می بایست هزینه به مراتب کمتری نسبت به ویلاهای جنگلی پرداخت کنند چراکه ویلاهای جنگلی از محبوبیت بیشتری برخوردار بوده و فاصله کمتری هم نسبت به ویلاها ساحلی تا مرکز شهر و دیدنی های جذاب چالوس دارند.

اگر شما هم به دنبال اجاره ویلا ساحلی در چالوس هستید خوب است بدانید در منطقه ساحلی شهر، تنوعی از سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای عادی، استخردار، دوبلکس و حتی ویلاهای لوکسی که علاوه بر استخرهای روباز و یا سرپوشیده به همراه امکاناتی مانند باربکیو، آلاچیق، میزهای بیلیارد و فوتبال دستی، دارای ساحلی اختصاصی نیز می باشند تا گردشگران با اقامت در این ویلاها در فاصله چند قدمی تا دریا قرار گیرند. لازم به ذکر است نرخ اجاره ویلا ساحلی در چالوس طی روزهای عادی هفته از شنبه تا چهارشنبه در پایین ترین حد خود قرار دارند که این رقم طی روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه افزایش داشته و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به بیشترین حد خود می رسند.

اجاره ویلا استخردار چالوس

ویلاهای استخردار چالوس در میان جذاب ترین و محبوب ترین اقامتگاه های شهر قرار دارند. معمولاً گردشگرانی که میخواهند بخش بسیار کمی از مدت سفر را به طبیعت گردی اختصاص دهند یا میخواهند هزینه بالایی را برای اقامت پرداخت کنند به سراغ اجاره ویلا استخردار چالوس می روند.

اجاره ویلاهای استخردار در چالوس معمولاً در دسته ویلاهای لوکس قرار دارند چراکه اکثر آن ها از امکانات بسیار جذابی برخوردار هستند و به دلیل تقاضای بالا، نرخ اجاره روزانه بیشتری هم نسبت به سایر اقامتگاه های چالوس دارند. اما خوب است در نظر داشته باشید از آنجایی که اکثر گردشگران بخش قابل توجهی از مدت سفر را به طبیعت گردی و بازدید از جاذبه های گردشگری چالوس اختصاص می دهند، به دنبال ویلاهای ارزان و عادی هستند لذا تعداد ویلاهای استخردار در چالوس بسیار کم است.

اجاره ویلا جنگلی در چالوس

جذاب ترین و محبوب ترین بخش شهر چالوس، منطقه جنگلی است. جنگل های چالوس همواره در میان گردشگران و بخصوص طبیعت گردان از محبوبیت بالایی برخوردار است و به لطف تقاضای بالا جهت اجاره ویلا جنگلی در چالوس، نرخ اجاره روزانه ویلا در منطقه بکر جنگلی این شهر به مراتب بیشتر از منطقه ساحلی است. به لطف تقاضای بالا در بخش جنگلی شهر، همواره اهمیت بالایی به این منطقه داده شده و گردشگران می توانند میان تنوعی از انواع اقامتگاه های مختلف از اجاره کلبه جنگلی در چالوس تا ویلای جنگلی استخردار، بهترین ویلای مورد نظر را رزرو کرده و خاطرات خوشی را از سفر به چالوس برای خود رقم بزنند.

اگر به دنبال اقامتی ارزان هستید، در این منطقه تنوعی از سوئیت های ارزان قیمت و ویلاهای عادی خوش قیمت وجود دارد و اگر هم جزء آن دسته از گردشگرانی هستید که میخواهید هزینه بالایی را برای اقامت پرداخت کنید، می توانید میان تنوعی از ویلاهای لوکس و استخردار با چشم انداز زیبا از جنگل های اطراف چالوس، بهترین را انتخاب کنید. همواره جهت رزرو ویلا در منطقه جنگلی چالوس می توانید با کارشناسان لوکس ویلا در تماس باشید.

نگاهی به طبیعت زیبا و فوق العاده چالوس در کنار جاذبه های دیدنی شهر

چالوس را با طبیعت زیبایش میشناسند که از اواسط جاده چالوس شروع می شود. این شهر دیدنی در میان طبیعت گردان و جنگل نوردان از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و علاوه بر جنگل های بکر و سرسبز، دارای دیدنی های فوق العاده ای هم می باشد که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست.

از معروف ترین دیدنی های چالوس همواره می توان به ساحل رادیو دریا، مرداب های کندوچال و هسل، دریاچه ولشت، پارک جنگلی فین، کاخ چایخوران، پل زغال، آبشار اکاپل و غار یخ مراد اشاره کرد

فصل بهار و پاییز به عنوان بهترین زمان سفر و اجاره ویلا در چالوس می باشد.
قیمت اجاره سوئیت در چالوس از شبی 450هزار تومان شروع می شود.
در میان گردشگران، اجاره کلبه جنگلی در چالوس نسبت به سایر اقامتگاه ها محبوب تر هستند.
مرداب هسل، جاده چالوس، پارک جنگلی فین و جنگل های چهارباغ مرزن آباد از بهترین جاهای دیدنی چالوس هستند.