اجاره ویلا و سوئیت در کرج

اجاره ویلا کرج

کرج شهری بزرگ و زیبا و از بهترین و نزدیک ترین مناطق دیدنی در اطراف تهران برای سپری کردن اوقات فراغت به شمار می رود. همچنین بخاطر ادارات، شرکت ها و کارخانه هایی که در کرج و نزدیک به این شهر قرار دارند، اکثر افراد حتی برای قرارهای کاری خود به کرج سفر می کنند. کرج با اینکه شهری بزرگ و پرجمعیت به حساب می آید، برای سپری کردن اوقات فراغت در این شهر با تنوع بالایی از آپارتمان ها و خانه ها روبرو می شویم. اما افرادی هم که به دنبال اجاره ویلا در کرج هستند می توانند با هر بودجه و سلیقه ای، میان تنوعی از ویلاهای بدون استخر، استخردار، لوکس، سوئیت و غیره بهترین را انتخاب کرده و با اجاره ویلا در کرج از سپری کردن اوقات فراغت خود در این شهر لحظات خوشی را سپری کنند.

اجاره روزانه ویلا در زعفرانیه کرج: به جرات می توان گفت یکی از بهترین مناطق برای اجاره ویلا در کرج، منطقه زعفرانیه است که با نام شهرک زعفرانیه هم معروف می باشد. شهرک زعفرانیه در جنوب غربی کرج و جنوب سهیلیه قرار دارد و به لطف این موضوع، اجاره ویلا در زعفرانیه کرج می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای دوری از شلوغی شهر و لذت بردن از اقامت در منطقه ای سرسبز و دنج باشد. اما با اینکه زعفرانیه کرج در میان مردم چندان شناخته شده نیست، در میان افرادی که به دنبال اجاره ویلا در اطراف تهران هستند به خوبی معروف شده و نه تنها قیمت خرید ویلاها در این منطقه بالا می باشد بلکه قیمت اجاره روزانه ویلا در شهرک زعفرانیه کرج هم به مراتب بیشتر از سایر نقاط بخصوص مناطق اطراف خواهد بود.

گردشگران برای اجاره ویلا در شهرک زعفرانیه کرج می توانند متناسب با بودجه و سلیقه، میان تنوعی از ویلاهای بدون استخر، باغ ویلاهای بزرگ و سرسبز، ویلاهای استخردار با امکانات جذاب و غیره بهترین را انتخاب کنند اما در نظر داشته باشید علاوه بر تقاضای بالا برای اجاره ویلا در زعفرانیه، تعداد ویلاهایی که در این منطقه به صورت روزانه اجاره داده شود هم محدود می باشد.

اجاره روزانه ویلا در ماهدشت کرج: از دیگر مناطق دنج و زیبا برای اجاره ویلا در کرج و سپری کردن اوقات فراغت به دور از شلوغی و آلودگی، منطقه ماهدشت کرج است. ماهدشت در جنوب کرج، سهیلیه و شهرک زعفرانیه واقع شده و در غرب شهریار قرار دارد. بخاطر فاصله قابل توجه ماهدشت تا کرج و تهران، افراد کمتری به دنبال اجاره ویلا در ماهدشت کرج می روند و از همین رو، تعداد ویلاهایی که در این منطقه به صورت روزانه اجاره داده می شود به مرات کمتر از سایر مناطق خواهد بود. همانند سایر مناطق کرج برای اجاره ویلا در ماهدشت، هم ویلاهای ارزان قیمت بدون استخر وجود دارد و هم ویلاهای استخردار با امکانات مختلف.

اجاره روزانه ویلا در محمدشهر کرج: محمدشهر، منطقه ای بزرگ و دنج در جنوب کرج است که از جمله مناطق بزرگ کرج هم به شمار می رود. منطقه محمدشهر در سال های اخیر تغییر و تحولاتی را به خود دیده و امروزه آپارتمان ها، برج ها، خانه ها و ویلاهایی بسیاری در نقاط مختلف محمدشهر مشاهده می کنیم که برخی از آن ها هم به صورت روزانه اجاره داده می شوند تا گردشگران با اجاره روزانه ویلا محمدشهر کرج، سفری خاطره انگیزی را در این منطقه برای خود رقم بزنند. اگر شما هم قصد اجاره ویلا در ماهدشت کرج را دارید در نظر داشته باشید در میان ویلاهای منطقه، ویلاهای استخردار نه تنها از تعداد بیشتری برخوردار هستند بلکه تقاضا هم برای اجاره ویلا استخردار در ماهدشت بالا بوده و از نظر مردم، ماهدشت یکی از خوش آب و هواترین مناطق کرج برای گردش و اقامت در ویلاهای استخر به شمار می رود.

اجاره روزانه ویلا در مهرشهر کرج: بزرگترین منطقه کرج و یکی از شلوغ ترین مناطق در این شهر بزرگ، مهرشهر است. منطقه ای معروف که بخش قابل توجهی از جمعیت کرج را در خود جای داده و بخاطر خلوتی، وجود برخی از جاذبه های دیدنی و همچنین تنوع بالا از انواع آپارتمان ها، خانه ها و ویلاهایی که به صورت روزانه اجاره داده می شود، مهرشهر را به منطقه ای محبوب برای مردم بخصوص پایتخت نشین ها برای سپری کردن اوقات فراغت خود در یکی از مناطق اطراف تهران تبدیل کرده است. از آنجایی که اکثر مردم به سراغ اجاره ویلا در مهرشهر کرج میروند، تنوع ویلاها در این منطقه بالا بوده و برای هر بودجه و سلیقه ای، از سوئیت های ارزان قیمت تا ویلاهای لوکس و استخردار را در این منطقه می توان پیدا کرد.

لازم به ذکر است بخاطر محبوبیت بالا و تقاضای قابل توجه برای اجاره روزانه ویلا مهرشهر کرج، لوکس ویلا پیشنهاد می کند حداقل از یک هفته قبل از تاریخ سفر، ویلای مورد نظر خود را رزرو کنید. همچنین بخاطر آب و هوا و طبیعت مهرشهر، در روزهای سرد سال اکثر ویلاهای استخردار مهرشهر مجهز به استخرهای آبگرم می شوند.

کرج واقع در استان البرز از مناطق خوش آب و هوا در نزدیکی تهران است که شاید تا به حال آن را به عنوان یک مقصد گردشگری ندیده اید. اگر ساکن تهران و شهرهای نزدیک باشید قطعا برای خرید و یا کار به کرج رفته اید. اما امروز می خواهیم شما را با مناطق دیدنی و جذاب این شهر زیبا آشنا کنیم و برای اجاره روزانه خانه در کرج اقدام کنیم

اجاره روزانه آپارتمان کرج

چه برای سفری تفریحی و چه برای سفری کاری بخواهید به کرج سفر کنید، برای اقامت می بایست به سراغ اجاره روزانه آپارتمان بروید تا با توجه به بودجه و نیاز، بهترین آپارتمان مبله را در هر کجای این شهر به صورت روزانه اجاره کنید. اما برای اجاره کوتاه مدت آپارتمان در کرج، با مناطق مختلفی در این شهر روبرو می شوید که هرکدام شرایط خاص خود را دارند. اگر قصد اجاره آپارتمان مبله در کرج را دارید، در ادامه با ما همراه باشید.

اجاره آپارتمان مبله در گلشهر کرج: منطقه گلشهر در جنوب شهر کرج و نزدیک به مهرشهر قرار دارد. به دلیل دوری از شلوغی مرکز شهر و همچنین دسترسی به برخی از محبوب ترین جاهای دیدنی کرج بخصوص باغ سیب مهرشهر، یکی از بهترین نقاط برای اوقات فراغت و تفریح به شمار میرود. برای اجاره آپارتمان مبله کرج می توانید میان تنوع بالایی از انواع اقامتگاه ها در نقاط مختلف منطقه با چشم اندازهایی از شهر، پارک و غیره، بهترین را انتخاب کرده و خاطرات خوشی را برای خود رقم بزنید. لازم به ذکر است بخاطر محبوبیت بالای منطقه، تقاضا برای اجاره روزانه آپارتمان در گلشهر کرج بالا بوده و پیشنهاد می کنیم اگر در روزهای اوج سفر میخواهید به سراغ اجاره روزانه آپارتمان مبله در گلشهر بروید، از یک هفته قبل از تاریخ سفر اقامت خود را رزرو کنید.

اجاره آپارتمان مبله در فردیس کرج: فردیس یکی از مناطق بزرگ کرج است که در جنوب شرقی شهر قرار دارد. اکثر کارخانه ها، کارگاه ها و اداره ها در منطقه فردیس و اطرافش قرار دارند و همین موضوع باعث شده افرادی که میخواهند قرارهای کاری خود را در کرج بگذارند، به سراغ اجاره آپارتمان مبله در فردیس کرج بروند. در منطقه فردیس کرج هم خانه های مختلف وجود دارد و آپارتمان های مبله که به صورت روزانه اجاره داده می شوند. اکثر افرادی که به سراغ اجاره روزانه آپارتمان در فردیس کرج می روند هم برای قرار های کاری می روند و هم برای نزدیک بودن به اداره ها، کارخانه ها و غیره و هم برای اوقات فراغت خود اما در صورتیکه برای چند روزی سفری تفریحی میخواهید به سراغ اجاره آپارتمان مبله فردیس کرج بروید، پیشنهاد می کنیم در مناطقی همچون مشکین دشت و نزدیک به باغ سرسبز الهیه و نقاط زیبا و دیدنی، بهترین اقامتگاه را رزرو کنید.

اجاره روزانه خانه در کرج

بعد از آپارتمان ها، تقاضا برای اجاره روزانه خانه مبله در کرج رتبه دوم را به خود اختصاص می دهد. اجاره روزانه خانه در کرج بخاطر قیمت های بسیار خوب، امکانات معقول و دسترسی مطلوب به نقاط مختلف کرج از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و به طبع آن، خانه های مبله بسیاری را در نقاط مختلف کرج می بینیم که به صورت روزانه اجاره داده می شوند. از محبوب ترین مناطق که بیشترین تقاضا را برای اجاره خانه مبله در کرج دارند می توان به فردیس، محمد شهر، عظیمیه، کیانمهر و گوهردشت اشاره کرد.

اجاره روزانه خانه در گوهردشت کرج: گوهردشت در قلب کرج قرار دارد و از شلوغ ترین و پرترافیک ترین مناطق کرج به شمار میرود. وجود رستوران ها و کافه های فراوان، قرارگیری در مجاورت منطقه معروف عظیمیه و همچنین دسترسی به جاهای دیدنی کرج، یکی از بهترین مناطق برای اقامتی چند روزه و حتی زندگی در کرج به شمار می رود. اما اکثر مردم بخصوص پایتخت نشین ها برای سپری کردن اوقات فراغت یا سفرهای کاری به اجاره روزانه خانه در گوهردشت کرج روی می آورند چراکه در این منطقه تنوع مطلوبی از انواع خانه های مبله با قیمت های مختلف وجود دارد تا هرکس با هر بودجه و سلیقه ای، بهترین اقامتگاه مورد نظر را رزرو کند.

اجاره خانه مبله در گوهردشت کرج اما چالش هایی را به همراه دارد. بخاطر تقاضای بالا بخصوص در روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه، می بایست زودتر از تاریخ مورد نظر خانه مبله خود را در گوهردشت رزرو کنید. درکنار خانه، آپارتمان های مبله خوش قیمت و تعداد محدودی ویلا هم در گوهردشت کرج وجود دارد که به صورت روزانه اجاره داده می شوند.

اجاره روزانه خانه در مارلیک: شاید غیر از افراد ساکن کرج، هرکسی منطقه مارلیک را نشناسد. مارلیک منطقه ای پرجمعیت در کرج است بخاطر قرارگیری در جنوب شهر، از شلوغی مرکز شهر به دور می باشد. در این منطقه، آپارتمان ها و خانه های بسیاری طی دهه های اخیر ساخته شده تا هم شرایط اسکان مردم فراهم شود و هم افرادی که به دنبال اجاره روزانه خانه مبله در مارلیک هستند، بهترین اقامتگاه را در این شهر اجاره کنند. لازم به ذکر است قیمت اجاره روزانه خانه مارلیک به مراتب کمتر از سایر مناطق کرج می باشد و بخاطر تقاضای مطلوب، حتی در روزهای اوج سفر هم مشکلی برای اجاره خانه مبله در مارلیک کرج وجود نخواهد داشت.

اجاره خانه مبله در عظیمیه کرج

عظیمیه یکی از لوکس ترین و محبوب ترین مناطق کرج به شمار می رود و همواره شاهد ترافیک های سنگینی در این منطقه هستیم. گردشگرانی که می خواهند چند روزی به کرج سفر کرده و خاطرات جذابی را از سفر به کرج برای خود رقم بزنند، همواره به دنبال اجاره خانه مبله در عظیمیه کرج هستند چراکه عظیمیه کرج در میان مرتفع ترین نقاط شهر به شمار رفته و علاوه بر جاذبه های گردشگری در این منطقه از جمله بام کرج، گردشگران به اکثر دیدنی های شهر نیز دسترسی مناسبی خواهند داشت.

لازم به ذکر است اگر از تهران قصد سفر به کرج را دارید، در صورتی که از اتوبان خرازی راهی کرج میشوید، عظیمیه اولین منطقه کرج خواهد بود که واردش می شوید فاصله به مراتب کمتری تا تهران نسبت به سایر مناطق کرج دارد. گردشگران برای اجاره خانه روزانه در عظیمیه کرج می بایست همواره هزینه به مراتب بیشتری نسبت به سایر مناطق کرج پرداخت کنند.

اجاره روزانه خانه در مهرشهر کرج

مهرشهر، منطقه ای جذاب در شهرستان کرج است که در جنوب غربی شهر قرار دارد و همواره اکثر گردشگرانی که میخواهند برای سپری کردن روزهای آخر هفته و اوقات فراغت خود به کرج سفر کنند، به سراغ اجاره روزانه خانه در مهرشهر کرج می روند. منطقه مهرشهر در طی سالیان سال به عنوان بهترین منطقه کرج برای زندگی شناخته شده است.

مهرشهر در گذشته جدا از کرج بود اما در سال 79 بعد از اینکه جزئی از کرج شد، به یکی از مهم ترین مناطق این شهرستان تبدیل گردید و جالب است بدانید مهرشهر جزء مناطق ثروتمند کرج به شمار می رود و هیچ گاه ترافیکی در منطقه مشاهده نمیکنید. اگر شما هم قصد اجاره روزانه آپارتمان در مهرشهر کرج را دارید خوب است بدانید نرخ اجاره روزانه خانه در مهرشهر بالاتر از اکثر نقاط مختلف کرج می باشد و همچنین در کنار خانه ها، باغ های میوه بسیاری هم در مهرشهر وجود دارد که جلوه زیبایی به منطقه بخشیده اند. همواره برای رزرو ویلا در مهرشهر کرج می توانید با کارشناسان لوکس ویلا در تماس باشید.

کرج، شهری فراتر از یک منطقه کاری و صنعتی

همواره تصور می شود کرج شهری با کارگاه ها و ادارات مختلف بوده و به دلیل حضور دفاتر اداری بسیار در نقاط مختلف شهر، منطقه ای با جاذبه های دیدنی آنچنانی به حساب نمی آید اما کرج مملو از جاهای دیدنی و تفریحگاه های مختلف است که برای یک آخر هفته ای جذاب و خاطراه انگیز، مقصدی بسیار زیبا خواهد بود.

از معروف ترین جاهای دیدنی کرج برای ثبت لحظاتی دلنشین، می توان به پارک چمران، سد امیرکیبر، باغ گل ها، پارک جنگلی جهان نما، دهکده آبی پارس و پیست اسکی دیزین اشاره کرد. همچنین بازدید از جاهای تاریخی شهر از جمله خانه احمد شاملو، کاخ سلیمانیه، کاخ مروارید و غیره هم خالی از لطف نیست.

بطور کلی چه در فصل تابستان و چه در فصل زمستان، قیمت اجاره روزانه ویلا در کرج برای وسط هفته از شبی 400هزار تومان بسته به شرایط و امکانات شروع می شود و این قیمت برای تعطیلات به 500هزار تومان می رسد.
برای اجاره روزانه خانه در کرج از سایت لوکس ویلا دو راه وجود دارد. یا می توانید به صفحه اجاره ویلا در کرج مراجعه کرده و بعد از پیدا کردن بهترین اقامتگاه متناسب با بودجه و سلیقه، از طریق تماس با کارشناسان لوکس ویلا اقامتگاه خود را رزو کنید یا جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر، مستقیم با کارشناس کرج لوکس ویلا تماس بگیرید. شماره تماس کانتر کرج: 09126938413
بطور کلی اکثر اقامتگاه هایی که به صورت روزانه اجاره داده می شوند، مدارکی همچون شناسنامه، کارت ملی یا مدارک احراز هویت معتبر نیاز دارند.
اجاره خانه مبله در فردیس بهترین انتخاب برای دوری از شلوغی شهر و اجاره روزانه خانه در عظیمیه بهترین انتخاب برای دسترسی به جاهای دیدنی کرج می باشد. همچنین مناطقی همچون محمدشهر و مهرشهر هم بسیار پرطرفدارند.