اجاره ویلا کردان

امروزه به دلیل اینکه افراد بسیاری بخصوص از شهر تهران، اوقات فراغت خود را میخواهند در کردان سپری کنند، شاهد ساخت و ساز انواع ویلاها و اقامتگاه ها هستیم تا این روستای ییلاقی، پاسخگوی نیاز مردم به اجاره ویلا در کردان باشد. در نقاط مختلف کردان، ویلاهای بسیاری برای هر بودجه و سلیقه ای وجود دارد و قیمت های بسیار خوب آن ها و هزینه راضی کننده برای اجاره ویلا در کردان باعث شده این منطقه در میان مناطق اطراف تهران، یکی از بهترین مقاصد سفر و اقامتی چند روزه باشد.

اگر به دنبال رزرو ویلا در کردان هستید همواره در نظر داشته باشید به لطف محبوبیت کردان، تقاضا برای اجاره ویلا در این منطقه بالا بوده و پیشنهاد می شود از چند روز قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو ویلا در کردان و انتخاب بهترین اقامتگاه میان سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای استخردار، لوکس و غیره از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید. همچنین خوب است بدانید نرخ اجاره روزانه ویلا در کردان طی روزهای عادی هفته قیمت مشخصی دارد اما در روزهای آخر هفته و بخصوص ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به دلیل تقاضای بالا، افزایش خواهند یافت.

اجاره ویلا استخردار کردان

ویلاهای استخردار کردان به دو نوع سرپوشیده و روباز تقسیم می شود هرچند برخی از ویلاها که عمدتاً ویلاهای لوکس هستند،دارای استخر سرپوشیده بوده و همچنین استخر روباز دارند. همانطور که میدانیم، مالکین همواره ویلاهایی را میسازند که در میان مسافران از محبوبیت بالایی برخودار بوده و بیشترین تقاضا را برای اجاره روزانه ویلا در کردان داشته باشند و تعداد بالای ویلاهای مجهز به استخر روباز یا سرپوشیده در کردان، دلیل موجهی بر محبوبیت و تقاضای بالا جهت اجاره ویلا استخردار کردان به حساب می آید. کردان را با ویلاهای استخردارش میشناسند و افراد بسیاری هستند که هزینه هایی قابل توجهی را برای اقامت در این ویلاها پرداخت می کنند تا بهترین خاطرات سفر را برای خود رقم بزنند.

ویلاهای استخردار کردان در 6 ماه اول سال، به دلیل اینکه کردان در خوش آب و هواترین روزهای خود قرار دارد، از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و نرخ اجاره ویلا کردان با استخر، طی نیمه اول سال به مراتب افزایش خواهد یافت و همچنین در نظر داشته باشید در روزهای گرم سال، گردشگران به سراغ ویلاهای استخر روباز آبسرد می روند و به همین دلیل، نرخ اجاره روزانه ویلاهای استخر سرپوشیده کاهش خواهد یافت. لازم به ذکر است ویلاهای استخردار از امکانات مختلفی از جمله باغ های بزرگ به همراه آلاچیق و باربکیو، میزهای فوتبال دستی و بیلیارد برخوردار بوده و در برخی از ویلاها، سونا و جکوزی هم مشاهده می شود.

اجاره ویلا کردان استخر آبگرم

همانطور که پیش تر گفتیم، ویلاهای استخر روباز کردان در 6 ماه اول سال از محبوبیت بالایی برخوردار هستند اما در نیمه دوم سال، شرایط برعکس خواهد شد. با شروع شدن فصل پاییز تا اواخر زمستان، کردان وارد سردترین روزهای خود می شود و دیگر امکان استفاده از استخرهای روباز آبسرد در هوای سوزناک کردان میسر نخواهد بود. در این ایام، ویلاهای استخردار کردان بنا به تصمیم مالک، یا استخر غیرفعال شده و اقامتگاه در میان ویلاهای عادی کردان قرار میگیرد یا آب استخر گرم خواهد شد.

در نیمه دوم سال، اجاره ویلا استخر آبگرم در کردان بسیار پرتقاضا بوده و همچنین شاید برایتان جالب باشد از نظر اکثر گردشگران، اجاره ویلا کردان استخر آبگرم در هوای سرد به مراتب جذاب تر از تابستان است. در فصل پاییز و زمستان ، به دلیل هوای بسیار سرد کردان، گردشگران ترجیح می دهند به سراغ ویلاهایی با استخرهای سرپوشیده بروند لذا این دسته از اقامتگاه ها همواره نرخ اجاره روزانه بیشتری نسبت به ویلاهای استخر روباز دارند.

قیمت اجاره ویلا در کردان

در روستای کردان، اقامتگاه های مختلفی وجود دارد که شامل سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای استخردار، لوکس و دوبلکس و غیره هستند. برای اطلاع از قیمت اجاره ویلا در کردان، خوب است بدانید در فصل بهار و تابستان، ویلاهای استخردار روباز بیشترین قیمت ها را دارند چراکه اجاره ویلا استخردار در کردان، میان گردشگران پرتقاضاتر هستند اما با فرا رسیدن فصل پاییز و زمستان، به دلیل سرد شدن هوای منطقه، کمتر کسی به سراغ ویلاهای استخردار روباز می رود، لازم به ذکر است در فصل زمستان و در میان استخرهای آبگرم، ویلاهایی که دارای استخر سرپوشیده هستند به مراتب محبوب تر می باشند.

خوب است این نکته را بدانید بطور کلی، نرخ اجاره ویلا در کردان در روزهای عادی هفته شنبه تا چهارشنبه، در پایین ترین نرخ قرار دارند که شروع آن از 500 هزار تومان میباشد.قیمت اجاره در روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه افزایش پیدا کرده که شروع قیمت آن از 900 هزار تومان میباشد و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه به بیشترین حد خود می رسند و از طرفی، در میان ویلاهای کردان هم همانطور که پیش تر اشاره کردیم، نرخ اجاره ویلا استخردار در کردان به مراتب بیشتر از سایر اقامتگاه ها می باشد.

اجاره ویلا یک روزه در کردان

ویلاهایی که در کردان وجود دارد، همواره به صورت روزانه اجاره داده می شوند اما گردشگران بسیاری هستند که تصور می کنند، برای اقامت در روستای کردان می بایست حداقل چند ماه ویلای مورد نظر را اجاره کرده و هزینه قابل توجهی را پرداخت کنند. اما خوب است بدانید چه در روزهای اول هفته و چه در روزهای آخر هفته، همواره می توانید برای اجاره ویلا یک روزه در کردان، میان ویلاهای مختلف روستا، بهترین ویلا را انتخاب کرده و روزانه رزرو کنید و بهترین خاطرات را برای خود رقم بزنید.

در نظر داشته باشید معمولاً اکثر گردشگرانی که به دنبال اجاره ویلا یک روزه کردان هستند، قصد میزبانی مراسم ها و جشن های مختلف را دارند و اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید، می بایست هنگام رزرو ویلا، موضوع مراسم خود را اعلام کنید تا ویلایی متناسب با شرایط مورد نظر معرفی شود. در آخر هم خوب است بدانید در برخی از ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه، برخی از مالکین، ویلای خود را برای یک روز اجاره نداده و ترجیح می دهند در طول مدت تعطیلات، ویلایشان رزرو شده باشد.

افرادی که میخواهند بهترین ویلای کردان متناسب با بودجه و سلیقه را تنها برای یک روز اجاره کنند در نظر داشته باشند پیش از رزرو ویلا، استعلام این موضوع را از کارشناسان لوکس ویلا بگیرید که آیا ویلای مورد نظر در تاریخ انتخابی بخصوص روزهای آخر هفته و تعطیلات چند روزه به صورت یک روزه اجاره داده خواهد شد یا خیر چراکه اکثر مالکین ویلا، برای ایام تعطیلات چند روزه ترجیح می دهند اقامتگاه خود را برای تمام مدت تعطیل اجاره دهند نه برای یک روز.

اجاره ویلا لاکچری استخردار در کردان

کردان را با ویلاهای لوکس و جذابش میشناسند. به دلیل محبوبیت و تقاضای بالا برای اجاره ویلا لاکچری در کردان، همواره اکثر مالکین قصد در بازسازی و لوکس کردن ویلای خود را دارند تا با ارائه ویلایی دیدنی و با امکانات جذاب، گردشگران لحظات خاطره انگیزی را در این اقامتگاه ها برای خود بسازند.

ویلاهای لاکچری کردان عموماً از امکاناتی همچون استخرهای روباز و یا سرپوشیده، میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، باغ های بزرگ و سرسبز به همراه آلاچیق و باربکیو، سونا و جکوزی و در برخی از ویلاها، سالن بدنسازی برخوردارند و یکی دیگر از دلایل محبوبیت این دسته از ویلاها در میان گردشگران بخصوص جوانان، ظاهر بسیار لوکس ویلا است. همانند سایر ویلاها و اقامتگاه های کردان، نرخ اجاره روزانه ویلا لاکچری کردان طی روزهای عادی هفته به دلیل کاهش تقاضا، در ارزانترین حالت خود قرار دارند و این رقم طی روزهای آخر هفته و تعطیلات افزایش می یابند.

لازم به ذکر است با اینکه ویلاهای لاکچری کردان از هزینه های قابل توجهی برخوردار هستند اما گردشگران بسیاری این هزینه ها را پرداخت می کنند تا بهترین خاطرات را از سفر به کردان برای خود رقم بزنند لذا تقاضا برای ویلا لاکچری کردان بالا بوده و همواره پیشنهاد می شود از چند روز قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو آن ها از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید.

اجاره ویلا ارزان کردان

به لطف تنوع بالای ویلاها در کردان، هرکس می تواند با هر بودجه و سلیقه ای از سوئیت گرفته تا ویلاهای لوکس و گران در کردان اجاره کرده و بهترین خاطرات سفر را رقم بزند. اما اگر به دنبال اجاره ویلا ارزان در کردان هستید، خوب است بدانید بطور کلی ویلاهای عادی و سوئیت ها جزء ارزانترین اقامتگاه های کردان به حساب می آیند هرچند در میان ویلاهای لوکس و ویلاهای استخردار نیز، ویلای ارزان هم وجود دارد.

باغ ویلا در کردان

کردان ویلاها و اقامتگاه های بسیاری دارد و اکثر گردشگران هم به دنبال ویلاهایی با امکانات جذاب، ظاهری لوکس و غیره هستند و کمتر کسی به فضای سرسبز ویلاها اهمیت میدهد. اما افرادی هم هستند که به دنبال باغ ویلا در کردان بوده و میخواهند در چند روز مدت سفر خود، در باغی زیبا، سرسبز و بزرگ اقامت داشته باشند و لحظات دلنشینی را در فضای سرسبز باغ ویلا برای خود رقم بزنند. در روستای خوش آب و هوای کردان، درکنار ویلاهای لوکس و استخردار و سوئیت ها، باغ ویلاهای متعددی هم مشاهده می شود که به صورت روزانه اجاره داده شده و طرفداران خاص خود را دارند.

باغ ویلا در کردان شاید محبوبیت کمتری نسبت به سایر اقامتگاه ها داشته باشد اما بی شک باغی بزرگ، سرسبز، دنج و زیبا فضایی آرامش بخش را القاء می کند. برای اجاره باغ ویلا در کردان ابتدا در نظر داشته باشید اقامتگاهی که در باغ ویلاهای کردان قرار دارد اکثراً سوئیت هستند و تعداد اندکی از آن ها به صورت ویلا یا حتی ویلای استخردار می باشند. از آنجایی که اجاره باغ ویلا کردان با هدف برگزاری مهمانی ها، جشن ها و غیره صورت میگیرد، پیشنهاد می شود قبل از رزرو باغ ویلا در کردان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید تا اطلاعات کافی درباره ساعات برگزاری مراسم، ظرفیت نفرات و غیره داده شود.

اجاره باغ برای تولد در کردان

کردان در میان بهترین مناطق اطراف تهران برای برگزاری مجالس و مراسم های مختلف از جمله تولد می باشد. همواره گردشگرانی که می خواهند جشن های تولد با تعداد بالا برگزار کنند، به سراغ اجاره باغ برای تولد در کردان می روند تا هزینه ها به صرفه تر باشد. اما یکسری نکات در خصوص اجاره باغ برای تولد در کردان وجود دارد که خوب است پیش از میزبانی مجالس از آن ها اطلاع داشته باشید.

همانطور که میدانیم، اجاره باغ برای تولد به مراتب از نظر هزینه، به صرفه می باشد اما در نظر داشته باشید تعداد باغ ویلاهایی که برای مجالس اجاره می شوند، محدود بوده و پیشنهاد میکنیم از یک هفته قبل از تاریخ سفر، نسبت به رزرو باغ ویلای مورد نظر از طریق کارشناسان لوکس ویلا اقدام کنید. از طرفی هم خوب است بدانید باغ ویلاهای که برای برگزاری مجالس اجاره داده می شوند دارای ظرفیت محدود بوده و اگر ظرفیت مورد نظر بیش از حد تعیین شده باشد، می بایست به ازای هر نفر بیشتر، هزینه جداگانه پرداخت شود.

نکات دیگری که در خصوص اجاره باغ برای تولد و مجالس باید بدانید این است که با توجه به موقعیت و شرایط باغ، ساعت برگزاری مراسم ها متفاوت بوده و می بایست باغ ویلای خود را بر اساس زمان برگزاری انتخاب کنید. اکثر باغ ویلاها از غروب آفتاب تا 12 شب امکان برگزاری داشته و 12 شب به بعد، باغ می بایست تخلیه شود.

ویلا لوکس کردان

در میان ویلاها و اقامتگاه های مختلف کردان، تنوعی هم از اقامتگاه های لوکس و دیدنی وجود دارد که بیشترین نرخ اجاره روزانه را داشته و همچنین طرفداران خاص خود را هم دارند. تعداد ویلاهای لوکس کردان به مراتب کمتر از سایر اقامتگاه ها خواهند بود و همچنین لازم به ذکر است ویلای لوکس از دیدگاه هر گردشگری متفاوت می باشد. عده ای بر این باورند ویلاهایی که دارای استخرهای روباز و یا سرپوشیده بوده و از امکانات خاصی مانند میزهای بیلیارد، فوتبال دستی و غیره برخوردار هستند جزء ویلاهای لوکس به شمار می روند و عده ای نیز معتقدند ویلاهایی که فارغ از امکانات، از ظاهر و نمایی جذاب و خاص برخوردارند در دسته ویلاهای لوکس قرار میگیرند.

برای اجاره ویلا لوکس در کردان، همواره می توانید با کارشناسان لوکس ویلا تماس برقرار کنید تا متناسب با بودجه و سلیقه، بهترین اقامتگاه لوکس مورد نظر را رزرو کنید. همچنین در نظر داشته باشید به دلیل محدودیت ویلاهای لوکس و تقاضای بالا، پیشنهاد می شود از مدتی قبل از تاریخ مورد نظر به فکر رزرو ویلای خود باشید.

اجاره ویلا در کردان استخر سرپوشیده

ویلاهای استخردار کردان که به عنوان محبوب ترین و پرتقاضاترین اقامتگاه های روستا هستند، دارای استخرهای روباز یا سرپوشیده بوده و در تعداد بسیار محدودی از ویلاها، هم استخر سرپوشیده و هم استخر روباز وجود دارد که در این ویلاها، یا دو استخر به صورت جداگانه هستند و یا یک استخر با سقف متحرک (کروک) وجود دارد.

ویلاهای استخردار سرپوشیده در نیمه اول سال از محبوبیت کمتری نسبت به ویلاهای استخر روباز برخوردار هستند اما در نیمه دوم سال، شرایط کاملاً تغییر پیدا می کنند و به دلیل هوای بسیار سرد کردان، گردشگران به سراغ اجاره ویلا استخر سرپوشیده در کردان می روند. ویلاهای استخر سرپوشیده در نیمه دوم سال، دارای آبگرم هستند و همچنین به دلیل فضای بسته استخر، بخار گرم و جذاب در فضا نیز وجود دارد و در نظر داشته باشید به دلیل تقاضای بالا جهت اجاره ویلا استخر سرپوشیده آبگرم در کردان، نرخ اجاره روزانه این دسته از اقامتگاه ها در نیمه دوم سال به مراتب بالاتر از سایر اقامتگاه ها خواهد بود.

اجاره سوئیت در کردان

به چه اقامتگاه هایی سوئیت گفته می شود؟ از نظر اکثر مردم، سوئیت ها درواقع اقامتگاه های ارزان قیمت هستند که از امکانات اولیه و مطلوب برای اقامت شامل تلویزیون، یخچال، نشیمنگاه، خواب و غیره برخوردار هستند. در روستای کردان اما، سوئیت ها هم می توانند جزء اقامتگاه های ارزان قیمت باشند و هم می توانند بخاطر امکانات و شرایطی که دارند، قیمت های به مراتب بیشتری نسبت به سایر سوئیت ها داشته باشند.

برای اجاره سوئیت در کردان خوب است بدانید در این روستا سوئیت هایی وجود دارد که فاقد آشپزخانه و یا اتاق خواب بوده و تنها یک اتاق نشیمن به همراه تلویزیون، تخت خواب، مینی یخچال و غیره دارند که همانند اکثر سوئیت های هتل ها می باشد. از طرفی، سوئیت هایی هم هستند که در داخل باغ های بزرگ چند صد یا چند هزار متری قرار دارند و به غیر از آن ها، برخی از سوئیت های کردان هم دارای استخر روباز و یا سرپوشیده هستند و در صورتیکه برای اجاره سوئیت کردان به دنبال سوئیت های استخردار هستید، با توجه به آب و هوای کردان آب استخرها می تواند سرد یا گرم باشد. در آخر هم بطور کلی برای اجاره سوئیت در کردان هزینه به مراتب کمتری را نسبت به اکثر ویلاها و اقامتگاه های دیگر پرداخت خواهید کرد.

در کنار اقامت در ویلاهای لوکس و استخردار کردان، نگاهی هم به دیدنی های منطقه بیاندازید

کردان منطقه ای ییلاقی و خوش آب و هوا به شمار می رود بطوریکه حتی در گرم ترین روزهای سال، شاهد آب و هوایی خنک و دلنشین در منطقه هستیم. کردان طبیعت زیبا و سرسبزی دارد و به لطف کوه کهار، کوهنوردان بسیاری هم راهی این روستا می شوند تا به قله کهار صعود کرده و از چشم انداز زیبای شهرستان ساوجبلاغ نهایت لذت را ببرند. در نظر داشته باشید اگر علاقه مند به کوهنوردی هستید و قصد صعود به کوه کهار را دارید، از مسیر زیبا و سرسبز رود کردان عبور خواهید کرد که یکی از زیباترین و جذابترین جاهای دیدنی کردان به شمار می رود.

اما کردان دارای جاذبه های گردشگری دیگری هم می باشد که بازدید از آن ها، خاطرات سفر را به مراتب جذاب تر می کند. یکی از معروف ترین جاذبه های تاریخی در کردان، بنای تاریخی برج مقبره است که در میان بومی های منطقه از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار می باشد. همچنین اگر هم به دنبال هیجان و تفریح هستید، کافیست در روزهایی که هوای کردان مساعد است راهی شمال منطقه شده و وارد سایت پروازی کردان شوید. درکنار آن، دهکده ای با نام مجموعه ورزشی ایثار در غرب کردان و نزدیک به روستای کوهسار قرار دارد که تنوعی از امکانات و خدمات رفاهی مختلف را به گردشگران ارائه می دهد.

اواخر تابستان تا اوایل بهار، بهترین زمان برای اجاره ویلا استخر آبگرم در کردان، روزهای گرم سال بهترین زمان برای اجاره ویلا استخردار در کردان و روزهای عادی هفته به غیر از تعطیلات چند روزه و روزهای آخر هفته، بهترین زمان برای اجاره ویلا ارزان در کردان است.
ویلاهای بدون استخر از شبی 500هزار تومان در وسط هفته و 900هزار تومان برای آخر هفته و تعطیلات، ویلاهای استخردار از شبی 1 میلیون تومان برای وسط هفته و 2 میلیون تومان برای آخر هفته.
ابتدا به صفحه اجاره ویلا در کردان سایت لوکس ویلا مراجعه می کنید و بعد از مشاهده ویلاها و انتخاب اقامتگاه مورد نظر، از طریق تماس با کارشناسان سایت ویلای خود را رزرو می کنید 09126938413
بهترین راه برای دسترسی به کردان، مراجعه به آزادراه تهران – کرج در امتداد اتوبان شیخ فضل الله نوری است و در آزادراه تهران – کرج با عبور از شهر کرج و فاصله 15 کیلومتر تا این شهر، ورودی بلوار شهدای کردان را مشاهده خواهید کرد.