اجاره ویلا و سوئیت در کلاردشت

اجاره ویلا در کلاردشت

کلاردشت در گذشته های دور، تنها یک روستا بود اما به لطف محبوبیت در میان گردشگران و توسعه منطقه، امروزه به عنوان شهر شناخته شده و با ساخت و ساز انواع ویلا و اقامتگاه، گردشگران می توانند با هر بودجه و سلیقه ای، بهترین اقامتگاه های شهر را انتخاب کنند.

در نظر داشته باشید بخش قابل توجهی از ویلاهای کلاردشت را ویلاهای عادی تشکیل می دهند و تعداد ویلاهای استخردار، لوکس و غیره بسیار محدود می باشد هرچند همین ویلاهای عادی از امکانات بسیار جذابی برخوردار بوده و از همه مهم تر، اکثر آن ها دارای چشم انداز بی نظیر از طبیعت سرسبز کلاردشت را ارائه می دهند. کلاردشت مناطق ییلاقی بسیار جذابی دارد که محبوب ترین آن ها، دهکده مازیچال می باشد و اگر شما هم میخواهید چند روزی در این دهکده اقامت داشته باشید، خوب است بدانید در دهکده مازیچال تعداد بسیار محدودی ویلا و سوئیت وجود داشته و همواره پیشنهاد می شود برای اجاره ویلا کلاردشت از یک هفته قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو آن ها اقدام کنید.

اجاره ویلا جنگلی در کلاردشت

بطور کلی، کلاردشت منطقه ای جنگلی است که فاصله زیادی تا دریا دارد. همچنین ارتفاع کلاردشت از سطح دریا باعث شده این شهر یکی از بهترین مناطق استان مارندران برای اجاره ویلا جنگلی باشد. در اطراف کلاردشت، جنگل ها، پارک های جنگلی و کوه هایی مختلفی وجود دارد که اقامت در آنجا بسیار لذت بخش بوده و البته، مهم ترین دلیل سفر گردشگران به این شهر هستند. برای اجاره ویلا جنگلی در کلاردشت ابتدا در نظر داشته باشید جنگل ها و مناطق معروفی در کلاردشت هستند و افرادی که میخواهند در نزدیکی آن ها اقامت داشته باشند می بایست هزینه های به مراتب بالاتری را برای اجاره روزانه پرداخت کند.

همچنین ویلاهای جنگلی اکثراً در روستاهای کلاردشت قرار دارند و عموم آن ها از جمله ویلاهای بدون استخر و با امکانات معقول هستند. گردشگرانی که برای اجاره ویلا جنگلی در کلاردشت میخواهند هزینه های بالایی را پرداخت کرده و در ویلاهای لوکس با امکانات مختلف اقامت داشته باشند با تنوع محدودی از این نوع اقامتگاه ها مواجه خواهند شد.

اجاره ویلا در مازیچال

معروف ترین منطقه برای طبیعت گردی در کلاردشت، دهکده مازیچال است. منطقه ای مرتفع که در شمال غرب کلاردشت واقع شده و از مرتفع ترین مناطق کلاردشت به شمار می رود. مازیچال بخاطر طبیعت زیبا و و بکر، چشم اندازهای بی نظیر و از همه جذاب تر، پدیده اقیانوس ابرهایش منطقه ای معروف است و از همین رو، تقاضاها برای اجاره ویلا در دهکده مازیچال هم بسیار بالا می باشد اما در کنار تقاضای بالا، ویلاهایی که در این منطقه به صورت روزانه اجاره داده می شود بسیار محدود هستند با این حال، گردشگران برای اقامت و اجاره ویلا در مازیچال می توانند میان ویلاهای بدون استخر یا لاکچری، سوئیت های خوش قیمت، کلبه های چوبی جذاب و دوست داشتنی بهترین را بر اساس بودجه و سلیقه خود انتخاب کنند.

اجاره ویلا استخردار در کلاردشت

در کلاردشت تعداد محدودی ویلا وجود دارد که دارای استخرهای روباز و سرپوشیده بوده و در کنار آن ها، از امکانات جذابی هم برخوردار هستند که شامل استخرهای روباز و یا سرپوشیده، میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، باربکیو به همراه آلاچیق، چشم انداز زیبا از کوه ها طبیعت زیبای منطقه و غیره می باشند. ویلاهای استخردار کلاردشت همواره جزء گران قیمت ترین اقامتگاه های شهر هستند .

ما از طرفی، اکثر گردشگرانی که به کلاردشت سفر می کنند طبیعت گرد هستند، چندان به اقامتگاه و امکاناتش اهمیت نمی دهند و تعداد محدودی از گردشگران کلاردشت، قصد اقامت در ویلاهای لوکس و استخردار شهر را دارند. لوکس ویلا همواره پیشنهاد می کند اگر قصد اجاره ویلا استخردار در کلاردشت طی روزهای آخر هفته و بخصوص ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه را دارید، سعی کنید از چند روز قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو آن ها از طریق کارشناسان اقدام فرمائید.

اجاره ویلا ییلاقی کلاردشت

کلاردشت جزء معدود شهرهای مازندران است که هوایش شرجی نبوده و تابستان های خنکی هم دارد. کلاردشت توسط کوه های سرسبز احاطه شده است و طبیعت گردی و کوهنوردی در میان مسافران این شهر بسیار رایج می باشد اما شهر کلاردشت، مناطق ییلاقی باصفایی هم دارد که تابستان ها بهترین زمان برای اتراق در هوای خنک و کنار جنگل در این ییلاق ها به حساب می آید هرچند بخاطر همین موضوع، ییلاق های کلاردشت همواره یکی از شلوغ ترین جاهای مازندران در روزهای آخر هفته و تعطیلات هستند.

در میان ویلاهایی که مسافران برای اقامت در کلاردشت اجاره می کنند، از ویلاهای استخردار و بزرگ تا سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای ییلاقی جزء پرطرفدارترین ها محسوب می شوند که در روستاهای اطراف کلاردشت و واقع در کوه قرار دارند لذا اگر قصد اجاره ویلا ییلاقی در کلادشت را دارید در دوران تعطیل می بایست از حداقل یک هفته قبل رزرو کنید اما در نظر داشته باشید اقامت در ویلاهای ییلاقی در فصل زمستان به دلیل سرمای طاقت فرسا و همچنین بارش برف سنگین تقریباً غیرممکن است.

اجاره سوئیت در کلاردشت

در میان گردشگرانی که قصد سفر به کلاردشت را دارند، افرادی هستند که به هر دلیل نمی خواهند هزینه زیادی برای اقامت در این شهر پرداخت کرده و یا می خواهند بخش قابل توجهی از بودجه خود را صرف گشت و گذار و تفریح در این شهر کنند لذا اگر شما هم جزء این دسته از گردشگران هستید، اجاره سوئیت در کلاردشت می تواند گزینه منطقی و به صرفه ای باشد.

در کلاردشت، سوئیت های بسیاری وجود دارد که هرکدام از امکانات مختلفی برخوردار بوده و اکثر آن ها در مناطق ییلاقی و روستاهای اطراف کلاردشت قرار دارند لذا با اجاره سوئیت در کلاردشت می توانید اقامتی بکر و دلنشینی را در کلاردشت تجربه کنید. لازم به ذکر است نرخ اجاره سوئیت کلاردشت طی روزهای عادی هقته از شنبه تا چهارشنبه در پایین ترین حد خود قرار دارند که این رقم طی روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه افزایش داشته و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه که گردشگران بسیاری راهی کلاردشت می شوند، به لطف افزایش تقاضا به بیشترین حد خود می رسند.

اجاره کلبه چوبی در کلاردشت

کلبه های چوبی جزء جذاب ترین ویلاهای منحصر به فرد هستند و به لطف طبیعت سرسبز و زیبای کلاردشت هم تعداد کلبه چوبی در این منطقه وجود دارد که به صورت روزانه اجاره داده می شود. ویلاهای چوبی شامل دو دسته از اقامتگاه ها هستند بطوریکه دسته اول شامل کلبه های چوبی و جنگلی بوده و دسته دیگر، ویلاهایی که نمایی چوبی دارند و یا اکثر متریال سخته شده در آن ها از چوب می باشد.

کلبه های چوبی کلاردشت به لطف تقاضای بالایی که جهت اجاره روزانه آن ها وجود دارد، از نرخ اجاره روزانه قابل توجهی برخوردار هستند و همچنین همواره پیشنهاد می شود برای اجاره روزانه آن ها و سپری کردن اوقات فراغت در ویلاهای چوبی کلاردشت، از یک هفته پیش از تاریخ سفر نسبت به رزرو آن ها از طریق کارشناسان ما با بهترین قیمت و بدون واسطه اقدام کنید. لازم به ذکر است برخی از کلبه های جنگلی کلاردشت در دسته ویلاهای لوکس قرار داشته و از امکانات جذابی از جمله میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، آلاچیق به همراه باربکیو در باغ بزرگ و غیره برخوردار هستند.

اجاره ویلا در حسن کیف کلاردشت

حسن کیف، مرکز شهرستان کلاردشت است. این شهر زیبا توسط کوه های مرتفع و دشت های سرسبز احاطه شده و از آب و هوای بسیار جذاب و دلنشینی برخوردار است. گردشگرانی که قصد اقامت و اجاره ویلا در حسن کیف کلاردشت را دارند همواره در منطقه ای شلوغ اقامت خواهند داشت و از طرفی، شهر حسن کیف دارای مراکز خرید، رستوران ها و امکانات و خدمات رفاهی مطلوبی بوده و گردشگران در هر نقطه از شهر که باشند، به اکثر جاهای مهم حسن کیف دسترسی خواهند داشت.

اگر شما هم قصد اجاره ویلا در حسن کیف را دارید خوب است بدانید در این شهر، تنوعی از ویلاهای عادی، آپارتمان های مبله و سوئیت های ارزان قیمت وجود دارد که از امکانات مطلوبی برخوردار بوده است.

اجاره خانه روستایی در کلاردشت

یکی از جذاب ترین و محبوب ترین اقامتگاه های کلاردشت، خانه های روستایی هستند که اکثر آن ها در مناطق اطراف شهر قرار دارند. خانه هایی روستایی جزء اقامتگاه های ارزان قیمت کلاردشت به شمار می روند و درکنار برخورداری از امکانات مطلوب، طرفداران بسیاری دارند. گردشگرانی که به دنبال اجاره روزانه خانه روستایی در کلاردشت هستند در نظر داشته باشند برخی از خانه های روستایی کلاردشت در مناطق ییلاقی اطراف شهر واقع شده و به دلیل قیمت خوب، امکانات مناسب و قرارگیری در منطقه ای بکر و سرسبز، طرفداران بسیاری دارند.

بهترین خاطرات طبیعت گردی در کلاردشت

همانطور که میدانید، کلاردشت منطقه ای بکر و دیدنی با طبیعتی بسیار زیبا است و به لطف قرارگیری از منطقه ای کوهستانی و به دور از دریا، همواره شاهد آب و هوایی بسیار خنک و دلنشین در کلاردشت هستیم و این موضوع باعث شده گردشگران در گرم ترین روزهای سال هم با خود لباس گرم به همراه ببرند چراکه در روزها گرم تابستان، هوای کلاردشت ممکن است بسیار سرد شود.

در کلاردشت علاوه بر صعود به قله علم کوه و گشت گذار در میان جنگل ها و دشت های اطراف شهر، پیشنهاد می کنیم همواره نگاهی هم به برخی از محبوب ترین مناطق دیدنی کلاردشت از جمله روستای سیاه بیشه، دهکده مازیچال به همراه پدیده اقیانوس ابرهایش، دریاچه ولشت و روستاهای بسیار سرسبز و دیدنی در اطراف شهر ازجمله هریجان و کردیچال هم بیاندازید.

در سایت لوکس ویلا، ویلاها و اقامتگاه های مختلفی در دهکده مازیچال به صورت روزانه اجاره داده می شود.
فصل بهار و تابستان بهترین زمان برای سفر و اجاره ویلا در کلاردشت می باشد.
قیمت اجاره سوئیت در کلاردشت از شبی 230هزار تومان شروع می شود.
یا می توانید با جستجو میان اقامتگاه های سایت، کد اقامتگاه مورد نظر را جهت رزرو به کارشناسان لوکس ویلا ارائه دهید یا مستقیم، با کارشناسان سایت تماس گرفته و علاوه بر دریافت مشاوره، بهترین ویلا متناسب با بودجه و سلیقه برای شما رزرو شود