اجاره ویلا و سوئیت در کلاردشت

اجاره ویلا در کلاردشت

کلاردشت در گذشته های دور، تنها یک روستا بود اما به لطف محبوبیت در میان گردشگران و توسعه منطقه، امروزه به عنوان شهر شناخته شده و با ساخت و ساز انواع ویلا و اقامتگاه، گردشگران می توانند با هر بودجه و سلیقه ای، بهترین اقامتگاه های شهر را انتخاب کنند.

در نظر داشته باشید بخش قابل توجهی از ویلاهای کلاردشت را ویلاهای عادی تشکیل می دهند و تعداد ویلاهای استخردار، لوکس و غیره بسیار محدود می باشد هرچند همین ویلاهای عادی از امکانات بسیار جذابی برخوردار بوده و از همه مهم تر، اکثر آن ها دارای چشم انداز بی نظیر از طبیعت سرسبز کلاردشت را ارائه می دهند. کلاردشت مناطق ییلاقی بسیار جذابی دارد که محبوب ترین آن ها، دهکده مازیچال می باشد و اگر شما هم میخواهید چند روزی در این دهکده اقامت داشته باشید، خوب است بدانید در دهکده مازیچال تعداد بسیار محدودی ویلا و سوئیت وجود داشته و همواره پیشنهاد می شود از یک هفته قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو آن ها اقدام کنید.

اجاره ویلا جنگلی در کلاردشت

اگر از مسافرانی که به کلاردشت سفر کرده اند بپرسید، اکثرشان می گویند کلاردشت خنک ترین منطقه شمال است بطوریکه در روزهای گرم تابستان بیش از 20 درجه با شهرهای مازندران است لذا مشاهده شده در برخی از شب های گرم تابستانی، مردم لباس های گرم بر تن می کنند. کلاردشت منطقه ای سرسربز است. کلاردشت سه جنگل معروف با نام های مجل، آزو و جنگل های عباس آباد دارد. جنگل مجل در تپه ای با همین اسم قرار دارد که در نزدیکی روستای حسن کیف واقع در 6 کیلومتری کلاردشت واقع شده است اما جنگل آزو فاصله کمتری داشته و دشت های معروفی مانند عسلک، پشت جو و مازیگاسر دارد که حیواناتی مانند گرگ، خرس و پلنگ در آن منطقه زندگی می کنند.

برای تجربه سفری چند روزه به جنگل های کلاردشت، می توانید ویلاهایی را انتخاب کنید که در دل طبیعت سبز کلاردشت قرار دارند و اقامت در آن ها بسیار لذت بخش خواهد بود لذا به هنگام ویلا جنگلی کلاردشت به دنبال ویلاهایی باشید که در دل طبیعت قرار داشته و به دور از شلوغی شهر باشد.

اجاره ویلا در کلاردشت و در نزدیکی رودبارک

روستا و پارک جنگلی رودبارک یکی از مناطق دیدنی کلاردشت است که زیبایی منحصر به فردی دارد. پارکی جنگلی در کنار رودخانه‎ای پر ابهت و طغیانگر که با صدای خروشان خود سکوت پارک را بر هم می‌زند.

برای اجاره ویلا کلاردشت با استخر می توانید یکی از ویلاهای موجود در قسمت بالای صفحه را انتخاب و رزرو کنید. خیالتان از بابت هزینه ها راحت باشد زیرا با هر بودجه ای می توانید اقامتگاهی لاکچری و تمیز داشته باشید

اجاره ویلا کلاردشت با استخر

در کلاردشت تعداد محدودی ویلا وجود دارد که دارای استخرهای روباز و سرپوشیده بوده و در کنار آن ها، از امکانات جذابی هم برخوردار هستند که شامل استخرهای روباز و یا سرپوشیده، میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، باربکیو به همراه آلاچیق، چشم انداز زیبا از کوه ها طبیعت زیبای منطقه و غیره می باشند. ویلاهای استخردار کلاردشت همواره جزء گران قیمت ترین اقامتگاه های شهر هستند .

ما از طرفی، اکثر گردشگرانی که به کلاردشت سفر می کنند طبیعت گرد هستند، چندان به اقامتگاه و امکاناتش اهمیت نمی دهند و تعداد محدودی از گردشگران کلاردشت، قصد اقامت در ویلاهای لوکس و استخردار شهر را دارند. لوکس ویلا همواره پیشنهاد می کند اگر قصد اجاره ویلا استخردار در کلاردشت طی روزهای آخر هفته و بخصوص ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه را دارید، سعی کنید از چند روز قبل از تاریخ سفر نسبت به رزرو آن ها از طریق کارشناسان اقدام فرمائید.

اجاره ویلا ییلاقی کلاردشت

کلاردشت جزء معدود شهرهای مازندران است که هوایش شرجی نبوده و تابستان های خنکی هم دارد. کلاردشت توسط کوه های سرسبز احاطه شده است و طبیعت گردی و کوهنوردی در میان مسافران این شهر بسیار رایج می باشد اما شهر کلاردشت، مناطق ییلاقی باصفایی هم دارد که تابستان ها بهترین زمان برای اتراق در هوای خنک و کنار جنگل در این ییلاق ها به حساب می آید هرچند بخاطر همین موضوع، ییلاق های کلاردشت همواره یکی از شلوغ ترین جاهای مازندران در روزهای آخر هفته و تعطیلات هستند.

در میان ویلاهایی که مسافران برای اقامت در کلاردشت اجاره می کنند، از ویلاهای استخردار و بزرگ تا سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای ییلاقی جزء پرطرفدارترین ها محسوب می شوند که در روستاهای اطراف کلاردشت و واقع در کوه قرار دارند لذا اگر قصد اجاره ویلا ییلاقی در کلادشت را دارید در دوران تعطیل می بایست از حداقل یک هفته قبل رزرو کنید اما در نظر داشته باشید اقامت در ویلاهای ییلاقی در فصل زمستان به دلیل سرمای طاقت فرسا و همچنین بارش برف سنگین تقریباً غیرممکن است.

اجاره سوئیت در کلاردشت

در میان گردشگرانی که قصد سفر به کلاردشت را دارند، افرادی هستند که به هر دلیل نمی خواهند هزینه زیادی برای اقامت در این شهر پرداخت کرده و یا می خواهند بخش قابل توجهی از بودجه خود را صرف گشت و گذار و تفریح در این شهر کنند لذا اگر شما هم جزء این دسته از گردشگران هستید، اجاره سوئیت در کلاردشت می تواند گزینه منطقی و به صرفه ای باشد.

در کلاردشت، سوئیت های بسیاری وجود دارد که هرکدام از امکانات مختلفی برخوردار بوده و اکثر آن ها در مناطق ییلاقی و روستاهای اطراف کلاردشت قرار دارند لذا با اجاره سوئیت در کلاردشت می توانید اقامتی بکر و دلنشینی را در کلاردشت تجربه کنید. لازم به ذکر است نرخ اجاره سوئیت کلاردشت طی روزهای عادی هقته از شنبه تا چهارشنبه در پایین ترین حد خود قرار دارند که این رقم طی روزهای آخر هفته پنج شنبه و جمعه افزایش داشته و در ایام خاص مانند تعطیلات چند روزه که گردشگران بسیاری راهی کلاردشت می شوند، به لطف افزایش تقاضا به بیشترین حد خود می رسند.

همچنین در دهکده معروف و ییلاقی مازیچال هم سوئیت های بسیار کمی مشاهده می شود که به صورت روزانه اجاره داده می شوند اما پیشنهاد می شود هرچه زودتر نسبت به رزرو آن ها اقدام کنید چراکه مازیچال منطقه ای معروف بوده و تعداد اقامتگاه هایش بسیار کم است.

اجاره ویلا چوبی در کلاردشت

ویلاهای چوبی جزء جذاب ترین ویلاهای منحصر به فرد هستند و به لطف طبیعت سرسبز و زیبای کلاردشت هم تعداد ویلای چوبی در این منطقه وجود دارد که به صورت روزانه اجاره داده می شود. ویلاهای چوبی شامل دو دسته از اقامتگاه ها هستند بطوریکه دسته اول شامل کلبه های چوبی و جنگلی بوده و دسته دیگر، ویلاهایی که نمایی چوبی دارند و یا اکثر متریال سخته شده در آن ها از چوب می باشد.

ویلاهای چوبی کلاردشت به لطف تقاضای بالایی که جهت اجاره روزانه آن ها وجود دارد، از نرخ اجاره روزانه قابل توجهی برخوردار هستند و همچنین همواره پیشنهاد می شود برای اجاره روزانه آن ها و سپری کردن اوقات فراغت در ویلاهای چوبی کلاردشت، از یک هفته پیش از تاریخ سفر نسبت به رزرو آن ها از طریق کارشناسان ما با بهترین قیمت و بدون واسطه اقدام کنید. لازم به ذکر است برخی از ویلاهای چوبی کلاردشت در دسته ویلاهای لوکس قرار داشته و از امکانات جذابی از جمله میزهای فوتبال دستی و بیلیارد، آلاچیق به همراه باربکیو در باغ بزرگ و غیره برخوردار هستند.

اجاره ویلا در حسن کیف کلاردشت

حسن کیف، مرکز شهرستان کلاردشت است. این شهر زیبا توسط کوه های مرتفع و دشت های سرسبز احاطه شده و از آب و هوای بسیار جذاب و دلنشینی برخوردار است. گردشگرانی که قصد اقامت و اجاره ویلا در حسن کیف کلاردشت را دارند همواره در منطقه ای شلوغ اقامت خواهند داشت و از طرفی، شهر حسن کیف دارای مراکز خرید، رستوران ها و امکانات و خدمات رفاهی مطلوبی بوده و گردشگران در هر نقطه از شهر که باشند، به اکثر جاهای مهم حسن کیف دسترسی خواهند داشت.

اگر شما هم قصد اجاره ویلا در حسن کیف را دارید خوب است بدانید در این شهر، تنوعی از ویلاهای عادی، آپارتمان های مبله و سوئیت های ارزان قیمت وجود دارد که از امکانات مطلوبی برخوردار بوده و درکنار آن، قیمت های مناسبی هم دارند اما نرخ اجاره روزانه ویلا در حسن کیف کلاردشت همواره طی روزهای آخر هفته و ایام خاص سال مانند تعطیلات چند روزه بخصوص در فصل بهار و تابستان به دلیل افزایش تقاضا، افزایش محسوسی را به خود میبینند.

اجاره خانه روستایی در کلاردشت

اگر به دنبال اقامتی ارزان و خاطره انگیز در کلاردشت هستید، اجاره خانه روستایی می تواند گزینه بسیار ایده آل و جذابی باشد. همانطور که میدانیم، کلاردشت یکی از مناطق ییلاقی خوش آب و هوا و دلنشین در جنوب غربی استان مازندران است و انواع اقامتگاه از جمله سوئیت های ارزان قیمت، ویلاهای عادی، آپارتمان مبله و ویلاهای لوکس و استخردار در این منطقه هستند که به صورت روزانه اجاره داده می شوند.

اما یکی از جذاب ترین و محبوب ترین اقامتگاه های کلاردشت، خانه های روستایی هستند که اکثر آن ها در مناطق اطراف شهر قرار دارند. خانه هایی روستایی جزء اقامتگاه های ارزان قیمت کلاردشت به شمار می روند و درکنار برخورداری از امکانات مطلوب، طرفداران بسیاری دارند. گردشگرانی که به دنبال اجاره روزانه خانه روستایی در کلاردشت هستند در نظر داشته باشند برخی از خانه های روستایی کلاردشت در مناطق ییلاقی اطراف شهر واقع شده و به دلیل قیمت خوب، امکانات مناسب و قرارگیری در منطقه ای بکر و سرسبز، طرفداران بسیاری دارند.

بهترین خاطرات طبیعت گردی در کلاردشت

همانطور که میدانید، کلاردشت منطقه ای بکر و دیدنی با طبیعتی بسیار زیبا است و به لطف قرارگیری از منطقه ای کوهستانی و به دور از دریا، همواره شاهد آب و هوایی بسیار خنک و دلنشین در کلاردشت هستیم و این موضوع باعث شده گردشگران در گرم ترین روزهای سال هم با خود لباس گرم به همراه ببرند چراکه در روزها گرم تابستان، هوای کلاردشت ممکن است بسیار سرد شود.

در کلاردشت علاوه بر صعود به قله علم کوه و گشت گذار در میان جنگل ها و دشت های اطراف شهر، پیشنهاد می کنیم همواره نگاهی هم به برخی از محبوب ترین مناطق دیدنی کلاردشت از جمله روستای سیاه بیشه، دهکده مازیچال به همراه پدیده اقیانوس ابرهایش، دریاچه ولشت و روستاهای بسیار سرسبز و دیدنی در اطراف شهر ازجمله هریجان و کردیچال هم بیاندازید.