مجموعه لوکس‌ویلا با به کارگیری حرفه‌‌ای‌ترین و باتجربه‌ترین کارشناسان حوزه مسکن و ویلا در هر شهر، توانسته در فاصله‌ای کم، گوی سبقت را از باقی مجموعه‌های موازی بگیرد و با بیشترین تعداد ویلا در هر شهر، باعث شود میهمانان با هر سلیقه و خواسته، بتوانند محل اقامت خود را به راحتی و مناسب با نیاز خود مشخص کنند.

لوکس ویلا با انتخاب متخصص‌ترین افراد در هر شهر و محل، ضمن پوشش کامل تمام ویلاهای اجاره‌ای و فروشی در محل، می‌تواند هم برای میزبانان و هم میهمانان بهترین و استانداردترین گزینه موجود در بازار باشد. میزبانان، میهمانان و همراهان عزیز لوکس‌ویلا می‌توانند با انتخاب هر شهر یا محل، شماره کارشناس مربوط آن شهر را که به عنوان نماینده لوکس ویلا فعالیت می‌کند را تماشا کنند و با او در تماس باشند.

گفتنی است، مجموعه لوکس‌ویلا پیرو قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران است و خود را ملزم به اجرای آن می‌داند، از این رو اعلام میداریم این مجموعه فقط و فقط به عنوان واسطه بین مشتریان و ویلاداران فعالیت می‌کند و هیچ مسئولیتی در قبال خسارات احتمالی که عمدی و یا غیر عمدی به ویلا یا لوازم آن و به هر طریق مختلف به میهمانان و ویلاداران وارد شود بر عهده نمی‌گیرد و تمام اتفاقات احتمالی چه برای مشتری و چه برای ویلادار به عهده طرفین است.

قوانین مرتبط با میهمانان:

میهمانان متعهد می‌شوند ملک یا ویلا را همانگونه که از میزبان تحویل می‌گیرند به آن تحویل دهند، و در صورت بروز هرگونه خسارت به ساختمان ویلا و یا لوازم موجود در آن، میهمان و یا مستأجر، موظف به جبران خسارت می‌باشد و باید رضایت صاحب ملک یا ویلا را جذب کنند.

ساعت ورود به ویلا یا ملک، معیار ما جهت محاسبه جهت زمان خروج شما نمی‌باشد. طبق عرف ویلاداری و گردشگری در کشور، زمان تحویل ویلا ساعت 14 و زمان تخلیه ویلا ساعت ۱۳ می‌باشد و الویت رزرو ویلا، باغ و سوییت‌ها با افرادی است که زودتر از دیگران هزینه اقامت خود را واریز کنند.

میهمانان و همراهان، ملزوم به داشتن یکی از مدارک شناسایی زیر می‌باشند:

  • شناسنامه
  • کارت ملی
  • پاسپورت

جهت پذیرش میهمانان خارجی، اصل پاسپورت به همراه ویزا و مُهر ورود به ایران با تاریخ اعتبار و انقضاء الزامی می‌باشد.

میهمانان موظف هستند در پایان مدت اقامت رزرو شده خود، نسبت به تخلیه ویلا در زمان مقرر (ساعت 13) اقدام نمایند و در صورت خالی بودن ویلا و یا عدم وجود رزرو، میهمانان می‌توانند در صورت تمایل، با هماهنگی و توافق با نماینده لوکس‌ویلا نسبت به تمدید اقامت خود را اقدام کنند.

میهمانان مسئولیت حفاظت و حراست از وسایل همراه خود را بر عهده دارند و ویلاداران و نماینده لوکس ویلا هیچ گونه مسئولیتی در قبال وسایل میهمانان ندارند.

در صورت بروز هرگونه مشکل و یا داشتن شکایت در طول مدت اقامت، باید فوراً به مسئولین مربوطه اطلاع داده شود لذا به شکایاتی که به موقع اطلاع داده نشوند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

میهمانان و گردشگران باید به ظرفیت ویلاها توجه داشته باشند و تعداد افرادشان بیش از ظرفیت تعیین شده نباشد. همچنین درصورتی که تغییر در تعداد نفرات میهمانان صورت گیرد، میهمان موظف است به نماینده لوکس‌ویلا و ویلادار اطلاع دهد.

میهمانان پس از پرداخت پیش پرداخت به لوکس ویلا، باید در بدو ورود به ویلا، سوییت یا باغ نسبت به تسویه حساب با مالک ویلا یا نماینده ایشان اقدام کنند.

قوانین مرتبط با ویلاداران:

میزبان حق هیچ‌گونه تغییر در ساعات ورود و خروج طی شده با میهمان را ندارد.

مالک ویلا یا افراد غیر، تحت هیچ شرایطی بدون هماهنگی قبلی حق ورود به محل اسکان مسافران را ندارد.

تمام میزبانان موظف به رعایت نکات بهداشتی و پاکیزگی ملک خود می‌باشند.

مالکان و ویلاداران باید با احترام و برخوردی مناسب با میهمانان برخورد و از آنها استقبال کنند.

احترام به عقاید و تفکرات مسافران گرامی الزامی است.

میزبانان و ویلاداران باید تمام وقت در دسترس و پاسخ‌گوی میهمانان و نمایندگان مجموعه لوکس ویلا باشند.

مالکین ویلاها در مقابل حوادث غیر مترقبه مثل قطع شدن آب یا برق روستا، وضع آب و هوا و حوادثی از این دست که به طور مشخص به ویلا مربوط نمی‌باشد، مسئولیتی ندارند.

تمام اطلاعات ویلاهایی که در این سایت منتشر می‌شود، اظهارات مالکین آنها می‌باشد لذا در صورت مشاهده هرگونه تناقض، ویلا،سوییت و باغ موردنظر از مجموعه لوکس‌ویلا حذف خواهد شد.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.