اجاره هر روز ویلای شما با لوکس ویلا

میزبان شوید

چرا لوکس ویلا ؟

لوکس ویلا، با سابقه درخشان در زمینه اجاره روزانه ویلا در سراسر ایران بر پایه ی اعتماد متقابل میزبان شما عزیزان میباشد تا با ثبت اقمتگاه خود در لوکس ویلا، کسب درآمد داشته باشید

ثبت ویلا

شما کاربران عزیز میتوانید در این صفحه تصاویر و مشخصات ویلا ی خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند.

پشتیبانی 24 ساعته

کارشناسان مجرب لوکس ویلا در همه مراحل ثبت و اجاره ویلا همراه شما هستند، همچنین در زمینه مشاوره و راهنمایی در زمینه اجاره ویلا همواره میتوانید از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید.

اولین ویلا خود را به رایگان ثبت کنید

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

چگونه در لوکس ویلا میزبان شویم ؟

ثبت رایگان ویلا، سوئیت، آپارتمان و خانه روستایی

لوکس ویلا برای همه شما عزیزان فرصت درآمد زایی فراهم کرده است اگر شما صاحب ویلا، سوئیت، آپارتمان، خانه روستایی، کلبه و یا اقامتگاه بوم گردی هستید، میتوانید با لوکس ویلا در سریع ترین زمان ممکن آن را اجاره دهید.پس از ثبت اطلاعات شما و بررسی آنها توسط تیم پشتیبانی ویلای شما بر روی سایت قرار میگیرد.

افزایش چندین برابر مسافران شما

به واسطه سابقه کاری موفق ما در این زمینه پس از قرار گیری محل اقامتی شما در لوکس ویلا و بررسی آن توسط تیم پشتیبانی ما افراد زیادی از ویلای شما بازدید میکنند همچنین مسافران می توانند تمامی امکانات رفاهی و جزئیات ویلا ی شما را همراه با تصاویر و توضیحات تکمیلی مشاهده کنند این امر سبب می شود ویلای شما در سریع ترین زمان ممکن توسط مسافران اجاره شود.

تضمین پرداخت به موقع

با انتخاب ویلا توسط مسافران تیم پشتیبانی ما جهت رزرو هماهنگی های لازم را با شما انجام می دهند و پس از تایید توسط شما وجهی بابت پیش پرداخت از مشتری دریافت میگردد و برای شما واریز می گردد. اطلاعات تماس شما در اختیار مهمانان قرار میگیرد و با ورود مهمانان به ویلا هزینه نهایی توسط میزبان دریافت می شود.